eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara sahip olduğu özellikler ve konumu ile ülkemizin en önemli şehirlerinden bir tanesidir. Bu önemi nedeniyle ayrı bir büyüklüğe sahip olan Ankara’da evden eve nakliyat hizmetine olan talep her geçen gün artmaktadır. Bunun başlıca nedeni bölgenin göç almaya fazlasıyla müsait olmasıdır. Ankara’ya taşınarak yeni bir hayat kurmak isteyen veya hazırda bulunan evine eşya taşıtmak isteyen kişiler tarafından tercih edilebilen; evden eve, parça eşya, şehirler arası veya şehir içi nakliyat hizmetlerinin güvenle gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Çünkü güvenli ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirilen taşınmalarda siz değerli müşterilerimizin eşyaları en tecrübeli ekipler tarafından nakliye edilir ve maksimum kalite standartları ile taşınır. Bu nedenle Ankara evden eve nakliye hizmeti almadan önce her şeyin kusursuz bir şekilde yönetildiğinden emin olmalısınız. 

eTaşın olarak Ankara evden eve nakliyat hizmetinde birden fazla model ile hizmet vermekteyiz. Evden eve nakliyat hizmetine ek olarak yürüttüğümüz parça eşya taşıma, şehir içi - şehirler arası nakliye ve depolama hizmetlerimiz ile sayesinde; Türkiye’de taşımacılık ile ilgili hizmet arayan her müşterimize net çözümler sağlayabiliyoruz. Geniş hizmet yelpazemiz, 15 yılı aşkın tecrübemiz ve profesyonel ekiplerimizle Ankara’da ve Türkiye’nin neredeyse bütün illerinde nakliyat işlemlerinizi kolaylaştırmak için buradayız. Güvenli bir Ankara evden eve nakliye hizmeti almak istiyorsanız taşınma talep formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır. 

Ankara Sigortalı Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara evden eve, parça eşya, şehirler arası veya şehir içi nakliyat sürecinizin rahat bir şekilde ilerleyeceğinden emin olmak için yapabileceğiniz ilk şey en iyi nakliyat firmasını seçmektir. En iyi nakliyat firması denilince çoğu müşterinin aklına farklı etkenler gelebilir. Bu nedenle siz değerli müşterilerimizin temelde kendi kriterlerinizi belirleyip, hizmet ararken bu filtreler doğrultusunda taleplerde bulunmanız lazım. 

Ama en temel kriterinizin güvenlik olmasında fayda var. Ankara evden eve nakliyat sürecinde taşınacak olan eşyalarınız sizin için büyük bir değere sahip olabilir. Bazı müşteriler en kaliteli evden eve nakliyat veya parça eşya taşımacılık hizmetini alsa dahi, bu tarz eşyalarının güvenliği konusunda endişe duyabiliyor. Klasik yöntemler ile gerçekleştirilen taşımalarda eşyaların zarar görmesi oldukça muhtemel bir durumdur. Bununla birlikte en profesyonel ekiplerle bile çalışıldığında eşyanın zarara uğramayacağına garanti verilemez. 

Bu nedenle eTaşın ekibi olarak sizlerin eşyalarının en kapsamlı evden eve nakliyat önlemleri ile taşınması ve hizmet esnasında oluşabilecek zararların da önlenmesi için sizlere sigortalı nakliye hizmeti sunuyoruz. Bu sayede Ankara nakliyat hizmetiniz için yönetilen taşınma hizmetinde eşyanızın başına herhangi bir aksilik gelmesi durumunda oluşan zarar engelleniyor. 

Ankara Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara evden eve nakliyat hizmeti için faaliyet gösteren birçok firma bulunmakta. Bu firmaların bir kısmı geleneksel yöntemler ile hizmet vermektedir. Evden eve nakliyat sürecinde zaman çok önemlidir ve bu nedenle taşıma işlemlerine bir an önce başlanması gerekmektedir. Ankara nakliye sektöründe bu kadar firma bulunması da kişilerin en başta doğru nakliyat ekibi bulmasını zorlaştırarak zaman açısından kayıp yaşamalarına neden olmaktadır. 

eTaşın’n yenilikçi evden eve nakliyat anlayışı ve geniş kapsamlı nakliye kadrosu sayesinde en profesyonel Ankara evden eve nakliye ekibini bulmak artık çok kolay. Çünkü sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için 15 yılı aşkın bir tecrübeye sahip en iyi ekiplerle çalışıyoruz. Ankara bölgesindeki geniş taşıma kadromuz, güvenli araçlarımız, kaliteli hizmetimiz sayesinde her türlü kritere uygun hizmetimiz bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse; evinizin taşınmasını ve bunun en uygun fiyata gerçekleştirilmesini istiyorsunuz. Çözüm çok basit, taşıma talep formumuzda bilmemiz gereken birkaç bilgiyi bizlere aktarmanız, isteğinizin karşılanması için yeterli olacaktır. 

Ankara evden eve nakliyat alanında uzman ekibimiz sizler için en iyi taşınma paketi çalışmasını yaparak uygun fiyatlı bir nakliyat sürecini sizlere sunacaktır. Bunun yanı sıra Ankara evden eve, parça eşya, şehirler arası veya şehir içi nakliyat hizmetiniz için ekstra hizmetlerden de yararlanarak daha farklı ve kapsamlı bir hizmet istiyorsanız, aynı şekilde bize bu isteğinizi aktarmanız hizmetin güvenle yerine getirilmesini sağlayacaktır. Detaylı bilgi için hemen tıkla!

Ankara Parça Eşya Taşıma

Ankara parça eşya taşıma işlemine olan istek, evden eve nakliyat ve şehirler arası nakliye hizmetine olan talep kadar fazladır. Ankara parça eşya taşıma hizmeti; bölgede bulunan alışveriş merkezlerinden alınan veya kişilerde hali hazırda bulunan küçük hacimli eşyaların nakliye edilmesi için sıkça tercih edilmektedir. Parça eşya taşıma hizmetinin sahip olduğu en büyük avantajlardan bir tanesi, diğer hizmetlere nazaran daha uygun bir fiyatlandırma ile gerçekleştirilmesidir. 

Ankara parça eşya taşımacılık hizmeti, evden eve nakliyat ve şehirler arası nakliye hizmetine göre daha az maliyete sahip olduğu için müşteriler adına daha ekonomik bir çözümdür. Parça eşya taşımacılığında kullanılan araçlar taşınacak eşyanın boyutuna göre belirlendiği için, en temelde yakıt ve araç tasarrufu sağlanmış oluyor. Eşyaların boyutu büyük olmadığı için iş yükünün de azaldığı bu taşımalarda doğal olarak ortaya daha uygun fiyatlı bir taşıma planı çıkıyor. 

Sizlere uygun fiyatlı ve pratik bir Ankara parça eşya taşımacılık hizmeti sunabilmek için eşyalarınızın hacmine uygun araçlarla gerçekleştirdiğimiz taşımalarda, uzman ekiplerimizden destek alıyoruz. Beyaz eşyalar, dekorlar veya masaların hepsi birbirinden farklı bir parça eşya kategorisinde yer alıyor. Bu nedenle bu tarz eşyaların her birinin farklı tekniklerle taşınması gerekiyor. 

Müşterilerimizin süreçten memnun kalmasına özen göstererek şekillendirdiğimiz nakliyat operasyonlarımızda, eşyalarınızı en güvenli şekilde taşıyabilmek için parça eşya taşıma ekiplerimizin bütün taşıma tekniklerini biliyor olmasına dikkat ediyoruz. Bu sayede profesyonel taşımacılarımız parça eşyalarınızı en doğru şekilde taşıyor ve süreç büyük bir kaliteyle tamamlanıyor. Müşteri memnuniyet puanımızın 5 üzerinden 4,9 olması da bu durumu fazlasıyla kanıtlar nitelikte. 

Ankara parça eşya taşıma hizmetimizden faydalanmak için internet sitemiz üzerindeki formu doldurabilirsiniz. Taşıma talep sayfasında nasıl bir hizmet almak istediğinizi anlamak için sizlere yönelttiğimiz soruları cevaplandırmanızın ardından ekiplerimiz size hızlıca dönüş sağlayacaktır. Detaylı araştırmalarımız sonucunda sizlere ilettiğimiz ekip, fiyat ve hizmet bilgisini onaylamanız durumunda parça eşyalarınızın taşınması pratik bir şekilde tamamlanır.

Anahtar Teslim Taşıma Kolaylığı

Ankara evden eve nakliyat hizmeti için eTaşın olarak birden fazla şekilde hizmet vermekteyiz. Evden eve nakliyat, parça eşya, şehirler arası veya şehir içi taşınma dendiği zaman kişilerin aklında sadece eşyaların taşınması gibi bir fikir oluşmaktadır. 

Ancak evden eve nakliyat  hizmeti, birden fazla etkenle beraber tam paket haline gelen bir hizmet modelidir. Eşyalarınızın bir noktadan alınıp farklı bir noktaya taşınmasına ek olarak talep edeceğiniz hizmetler, Ankara evden eve nakliyat sürecinizi daha kolay bir hale getireceği gibi daha kaliteli bir hizmet almanızı sağlayacaktır. Ek olarak paketinize dahil edeceğiniz; temizlik, elektrik ve su tesisatı, montaj gibi hizmetler sayesinde ayrıcalıklı fırsatlarla taşınabilirsiniz. Böylelikle hem süreci yorulmadan tamamlamış, hemde “Anahtar Teslim Taşınma” konforunu uygun fiyata deneyimlemiş olursunuz. 

Anahtar teslim taşıma paketimiz özellikle gündelik hayatta fazlasıyla yoğun olan kişiler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Çünkü “Anahtar Teslim Taşıma” kapsamında kullanıcıların Ankara evden eve nakliye hizmetinin gerektirdiği ekstra sorumluluklarla uğraşmasına gerek kalmaz ve süreç alanında uzman nakliyeciler tarafından tamamlanır. 

Ankara’da evden eve taşıma, parça eşya nakliye veya şehirler arası- şehir içi nakliyat hizmeti almak istiyorsanız; internet sitemizde bulunan talep formunu doldurarak birkaç tıklama ile taşınmanızı hemen başlatabilir, uygun fiyatlı fırsatlardan yararlanabilirsiniz. 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.