eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Ankara'da Taşınmanın En Kolay Yolu: eTaşın

Ankara evden eve nakliyat ihtiyacınız için güvenilir ve ekonomik bir çözüm bulmak için saatlerinizi harcamanıza gerek yok. eTaşın internet sitesi üzerinden formu doldurun, gönderin, ihtiyacınız için en güvenilir hizmeti en uygun fiyatlarda alın!

Ev taşıma yeterince yorucu bir süreç. Tüm eşyalar teker teker toplanmaya, paketlenmeye başladığında sürecin de ne kadar yorucu bir kere daha anlaşılıyor. Bununla birlikte doğru yapılmaması halinde özellikle monitör, ekran, TV, aydınlatma gibi pek çok eşyanın zayiatı da söz konusu. Bu sebeple ister Ankara olsun ister İstanbul ister İzmir evden eve nakliyat hizmeti olsun, profesyonel ve güvenilir bir ekip ile çalışmak için eTaşın’dan fiyat teklifi alabilirsiniz.

eTaşın Nedir, Avantajları Nelerdir?

Ankara evden eve taşımacılık ihtiyaçlarınız için onlarca firma arasında kaybolmak yerine, güvenilir iş ortakları ile çalışan eTaşın sizin için teklif alabilen ve tüm operasyonu yönetebilen kurumsal bir oluşumdur. Çağın teknolojisine uygun olarak da internet sitesi üzerinden hizmet talebinde bulunabilmenizi sağlamaktadır. eTaşın sayesinde:

-   Nakliye sektöründeki eksperler tarafından ihtiyaçlarınız analiz edilir ve piyasa araştırması yapılır,

-   Sizin için en güvenilir ve en ekonomik seçenekler belirlenir,

-   Zaman ve maliyette tasarrufa geçmeniz sağlanır,

-   Gerekli sayıda ve alanında uzman olan bir ekip ile eşyalarınız taşınır,

-   Talep etmeniz halinde “Anahtar Teslim Taşıma” ile taşınma sürecindeki ek hizmetlerle ihtiyaçlarınız karşılanır.

eTaşın ile Süreç Nasıl İlerler?

Çankaya, Emek ya da Bahçelievler evden eve nakliyat dahilinde gerçekleşecek olan taşınma operasyonunuz için öncelikle internet sitemizde bulunan belli soruları içeren formu doldurup göndermeniz gerekir.

İhtiyaçlarınızı öğrenen eksperlerimiz sizin için piyasa araştırması yaparak isterseniz Ankara içinde isterseniz şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti için en uygun fiyatları alır.

Çıkarılan bütçe tarafınıza iletilir ve onaylamanız halinde belirlenen kapsamında operasyonunuz gerçekleştirilir.

Ek olarak talep etmeniz halinde yeni evinizin temizlenmesi, su ve elektrik tesisatçısı ile çilingir ihtiyaçlarınız da eTaşın tarafından karşılanarak “Anahtar Teslim Taşınma” deneyimi sunulur.

Ankara Evden Eve Nakliye Fiyatları Nedir?

Taşımacılık için verilecek olan hizmet ister Ankara ister İzmir ister İstanbul evden eve nakliyat için ihtiyacınızın detaylarının bilinmesi gerekir. Çankaya evden eve nakliyat ile emek evden eve nakliyat fiyatları arasındaki değişiklik yalnızca mesafe ile ilgili değildir. Mesafenin yanı sıra evinizdeki eşya hacminin ne olduğu, binanızda asansör bulunup bulunmadığı, kaç kişilik bir ekibe ve ne büyüklükte bir araca ihtiyacınız olduğu da taşımacılık fiyatları üzerinde etkilidir.

eTaşın, size doğru soruları sorarak ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde öğrenir. Bu sebeple de dilerseniz Bahçelievler evden eve nakliyat ya da ofis taşıma için fiyat aldığınızda gereksiniminizi karşılayacak en uygun bütçeyi iletmiş olur.  

Siz de uygun fiyat avantajı ile kolay ve güvenilir bir hizmet almak için hemen eTaşın’ın internet sitesini ziyaret edip formu doldurun!

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.