eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Ankara’nın Taşınmak için En Uygun Semtleri

Türkiye’nin 3 büyük şehri arasında bulunan Ankara içinde bulundurduğu tarihi, doğal zenginlikleri ve Başkent olması sebebiyle bugüne kadar herkesin ilgisini üstüne çeken bir şehir olmuştur. Bu şehre taşınmak isteyen ya da düşünenler için bu yazımızda Ankara’nın taşınmak için en cazip ve güzel semtlerini derledik. 

Emek

Otogardan iner inmez yeşil alanlarıyla dikkat çeken Emek, cıvıl cıvıl kafeleriyle öğrencilerin ve emeklilerin en gözde semtlerinden biri. Siz de merkezi bir semte yaşamak istiyorsanı Emek sizin için çok uygun. Emek evden eve nakliyat hizmeti için ise eTaşın hep yanınızda.

Kavaklıdere

Ankara’nın tarihi yerlerinden biri olan bu semt ismini altından geçen dereden almaktadır. Her sokağı tarih kokan bu yer Ankaralıların vazgeçilmezidir. Kavaklıdere evden eve nakliyat hizmeti için eTaşın’dan hemen teklif alın.

Bahçelievler

Çoğunlukla gençlerin bulunduğu ve popüler olan 7.caddeyi içerisinde bulunduran Bahçelievler, merkeze yakınlığı ile en çok tercih edilen semtlerden bir tanesidir. Hem merkezi yapısı hem modernliği ile ilgi çeken Bahçelievler’e taşınmak ve Bahçelievler evden eve nakliyat hizmeti almak için eTaşın’ı keşfedin.

Çankaya

Yaklaşık olarak 1 milyon nüfusa sahip olan Çankaya, Ankara’nın en ünlü ilçesi ve en iyi semtidir. Adeta şehir içinde şehir kavramının somut halidir. İçinde bulundurduğu olanaklarla en çok tercih edilen yerlerden biri olarak karşımıza çıkan Çankaya için evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız en büyük yardımcınız eTaşın ile iletişime geçin.

Kızılay

Çankaya’nın en ünlü semtlerinden biri olan Kızılay, ismini Kızılay Merkez binasından almıştır. Bulunduğu konum itibariyle Ankara’nın her yerine kolayca ulaşım sağlanabilen bu semt gençlerin ve ailelerin tercih ettiği semtlerden biri olup Kızılay evden eve nakliyat hizmeti için teklif alın.

Ulus

Ankara’nın Altındağ ilçesinde bulunan Ulus en eski semtlerden biridir. Tarihi olarak en önemli yerleri Eski Türkiye Büyük Millet Meclisi, Ankara Zafer Anıtı ve Ankara Kalesi’dir. Tarihi seven ve etrafında tarihi yerlerin varlığını hissetmek için vazgeçilmez bir semt olan Ulus’a taşınmayı düşünenler eTaşın’dan şimdi teklif alın.

Sıhhiye

Kızılay ve Ulus arasında bulunan Sıhhıye, Çankaya’ya bağlı bir semt olup birçok hastane ve Üniversiteyi bünyesinde barındırır. Çoğu insan yaşamak istediği bölgede okul ve hastane olmasını ister. Eğer sizde böyle düşünüyorsanız Sıhhıye sizin için vazgeçilmez bir semt olacaktır

Esat

Alışveriş yapmayı sevenlerin tercihleri arasında olan Esat, içinde bulundurduğu en ünlü uzun caddesiyle mahalle sakini ve esnaf ilişkisini halen taşımakta. Ayrıca merkezi konumu ve her bütçeye uygun evleriyle en gözde semtlerden biri olan Esat evden eve nakliyat hizmeti için eTaşın yanınızda.

Tunalı

Bu semtin ünlü yerleri Tunalı Hilmi Caddesi ve Kuğulu Park’tır. Bunların dışında nostaljik pasajları ile de bilinen ve çoğu gencin en fazla vakit geçirdiği semtlerden birisi olan Tunalı’ya taşınma hizmeti almak istiyorsanız hemen iletişime geçin.

Gaziosmanpaşa

Ankara’nın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Gaziosmanpaşa, çevresinde çok fazla elçilik bulunması sebebiyle öne plana çıkmaktadır.

Anıttepe

Anıtkabir’e yakın olması sebebiyle gözde semtlerden biri olup Ankara’nın en kült yeme içme mekanlarını da içinde barındıran Anıttepe evden eve nakliyat hizmeti için eTaşın ile iletişime geçin.

Oran

Türkiye siyasetinde çoğu parti liderlerine, milletvekillerine ev sahipliği yapmış olan bu semt Ankara’nın en yüksek noktalarından biridir. Oran evden eve nakliyat ile anahtar teslim taşımacılık hakkında bilgi almak için eTaşın’dan teklif alın.

Golfkent

Eskişehir yolu üzerinde bulunan bu semt Çankaya Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi ve ODTÜ’ye yakın olma sebebiyle Üniversite’yi Ankara’da kazanan öğrenciler ve onların aileleri için vazgeçilmez kılan bir semttir. Şehrin gürültü ve karmaşasından uzak, güvenli ve huzurlu bir ortam sunan bu semt Ankara’nın cazibe merkezi olarak adlandırılmaktadır. 

Siz de taşınma sürecini güvenilir, eksiksiz ve huzurlu bir şekilde geçirmek istiyorsanız eTaşın ile tanışın. eTaşın olarak sizden taşınmanız ile alakalı bilgileri edinerek size en uygun nakliyecileri uygun fiyatlarla buluşturuyor ve sorunsuz taşınmanızı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Siz de eTaşın ile anahtar teslim taşınmanın keyfini çıkarın.

 

İlginizi Çekebilir : Ankara'ya Taşınmak İsteyenlerin Bilmesi Gerekenler

 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.