eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Ataşehir Ev Taşıma

İstanbul’un en büyük ve eski ilçelerinden biri olan Ataşehir, son yıllarda modernleşmesi ile dikkat çeken ilçeler arasında da görülüyor. Her kısımda aynı dokunun görülemeyeceği kadar büyük olan bu ilçenin içinde taşınmak oldukça uzun bir mesafe kat edileceği anlamına geliyor olabilir. İster Yenisahra’dan Kayışdağı’na, Ataşehir Merkez’den Küçükbakkalköy’e taşınacak olun kaliteli bir hizmet almanız eTaşın ile mümkün.

Onlarca evden eve nakliye firması Ataşehir için de hizmet veriyor. Ancak zaten yorucu ve oldukça fazla zaman isteyen taşınma sürecinde tek tek firmaları araştırmak da çoğu zaman zorlaşıyor. Üstelik yalnızca firmaları bulmak değil, her biri ile tek tek görüşerek bütçe almak, uzmanlıklarını değerlendirmeye çalışmak da gerekiyor.

eTaşın, sizin için halihazırda çalışmakta olduğu uzman ve yetkili firmalar arasından araştırma yaparak işinizi çok kolaylaştırıyor. İnternet sitesi üzerinden iletebileceğiniz birkaç basit bilgiye sahip olduktan sonra sürecin büyük bir kısmını alanında uzman ekip arkadaşlarımız sizin için üstleniyor.

eTaşın ile Güvenilir ve Profesyonel Nakliye Hizmeti

Ataşehir’in bir ucundan diğer ucuna da taşınacak olsanız eTaşın ile sorunsuz bir süreç yönetimi sağlayabilirsiniz. Taşınmanız için gereken ihtiyaçları öğrenerek başlatacağımız süreçte pek çok araştırmayı sizin için yapabilir ve uygun bir çözüm geliştirebiliriz.

Nereden nereye taşınacağınız, evinizde kaç oda olduğu, binanızda ya da taşınacak olduğunuz binada asansör olup olmadığı, ne kadar eşyanızın olduğu gibi bazı sorular hem taşıma işlemini gerçekleştirecek olan firmayı belirlemek hem de bütçeyi çıkarabilmek için en temel sorular oluyor. Bu sorulara vereceğiniz cevaplar sayesinde sizin ihtiyaçlarınızı anlayabilir ve en uygun seçenek ile çözüm sunabiliriz.

Ataşehir evden eve nakliye firmalarını bulmanın yanı sıra taşınma sırasında çilingir, elektrik ve su tesisatı, temizlik gibi bazı ek hizmetlere de ihtiyacınız olabilir. Böyle ihtiyaçlar için de eTaşın üzerinden çözüm bulabilirsiniz. Hizmet almak için gerekli bilgileri girerken ek hizmetlerden ihtiyaç duyacak olduklarınızı da belirtmeniz yeterli.

Ataşehir Örnek, Ferhatpaşa, Namıkkemal ya da diğer tüm semtlerde ihtiyacınız olan planı verdiğiniz bilgilere göre değerlendirip planlayan müşteri temsilcilerimiz sizi arar ve bütçe teklifini sunar. Bunu onaylamanızın akabinde ise taşınma işlemi için takvim çıkarılır ve süreç sizin için sorunsuz bir şekilde yönetilir.

Siz de işin uzmanları ile sorunsuz bir taşınma hizmeti almak için hemen eTaşın’dan fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Evden eve Nakliyatın Adresi: eTaşın

Ataşehir evden eve nakliyat hizmeti ile eTaşın sizler için hem güvenilir hem de konforlu bir çözüm sunuyor. Taşınma sürecinin zorlu aşamaları ile yorulmanızı önlerken haricinden eşyalarınızın güvenli bir şekilde transfer edileceğini de temin ediyor.

Her ne kadar taşınma süreçleri için akla ilk gelen ekonomik çözümler olsa da bu çözümlerin güvenilir ve profesyonel olmadığı ortadadır. Eşyalarınızın kaybolması, zarar görmesi gibi maddi sorunların haricinde özellikle ağır eşyaların yanlış taşınması sebebi ile ortaya çıkabilecek can güvenliği sorunları da olabilir. Tüm bunlarla uğraşmak zorunda kalma ihtimali de bir taşınma sürecini çok yorucu hale getirebilir.

eTaşın olarak sizlerin sadece yeni evinizde huzurlu ve konforlu bir başlangıç yapmanızı amaçlıyoruz. Bu sebeple de nakliye işlemlerinin tüm süreçleri ile ilgileniyor ve işbirliği içinde olduğumuz tüm nakliye firmalarını da profesyonel vizyonumuza uygun olacak şekilde belirliyoruz. Bu sayede hem çalışan güvenliği açısından hem de eşyalarınızın zarar görmesi açısından risk olabilecek durumları ortadan kaldırıyoruz.

Ofis Taşıma Hizmeti ile eTaşın Yine Yanınızda

Evden eve nakliyat hizmetinin dışında ofis taşıma hizmetleri için de eTaşın olarak yardımcı oluyoruz. Ağırlıklı olarak elektronik eşyaların yer aldığı ofisler için çok daha farklı bir operasyon yönetimi gerekebiliyor. Üstelik mevcut işin aksamaması için zaman yönetiminde de daha titiz davranmak şart oluyor. Ancak eTaşın bünyesindeki uzman ekiplerimiz ofis taşıma konusunda da profesyonel bir rol oynuyor ve süreç yönetimi hiçbir mağduriyete izin vermeyecek şekilde gerçekleştiriliyor.

Mevcuttaki bütün eşyaların taşınması kadar parça eşya taşıma hizmetine de ihtiyaç duyulabiliyor. eTaşın olarak bu hizmeti de sağlıyoruz. Tek ya da birkaç eşya için bir araç kiralamak ve taşıma yapacak insanları aramak yerine eTaşın’dan teklif alarak profesyonel bir ekiple bu ihtiyacınız için de hizmet alabilirsiniz. 

Ataşehir evden eve nakliyat, ofis taşıma ya da parça eşya taşıma hizmetleriniz için de profesyonel bir hizmet almak eTaşın ile mümkün. Hem bedenen hem de zihnen yorucu olabilen taşınma sürecinde hiçbir sorun çıkmaması için siz de eTaşın ile hemen taşınabilir, sadece yeni evinizin tadını çıkaracak şekilde huzurlu bir başlangıç yapabilirsiniz. 

 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.