eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Beyoğlu Ev Taşıma

Evden eve nakliyatın zorlu sürecinde iş yükünüzü eTaşın ile azaltmanız mümkün. Taşınma sırasında eşyaların paketlenmesi için gereken araçları temin etmekten paketlemeye, her şeyi taşımaktan yeni eve yerleştirmeye kadar çok yorucu ve zaman kaybettiren bu süreçler için profesyonel bir hizmet alabilir ve süreci kendiniz için çok daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Beyoğlu’nda Tophane’den Karaköy’e, Fındıklı’dan Galata'ya, Azapkapı’dan Talimhane’ye ya da tümüyle başka bir ilçeye, hatta ile taşınacak olabilirsiniz. Lokasyonun ve mesafenin hiç fark etmediği eTaşın sayesinde taşınma işleminizi tamamen biz yönetebilir, size sadece yeni bir eve taşınacak olmanın keyfini bırakabiliriz.

eTaşın ile Taşınmak Çok Keyifli

Evden eve nakliyat fiyatlarının genellikle çok pahalı olması sizi onlarca farklı firma arayışına itecektir. Bunun yerine eTaşın ile bu süreci çok daha kolay bir şekilde, üstelik yalnızca tek platform üzerinden yönetebilirsiniz. 

İnternet sitemizi ziyaret ederek gireceğiniz bazı bilgiler ihtiyaçlarınızı doğru anlamak adına gereklidir. Bu sebeple nereden nereye taşınacağınız, taşınma için hangi zamanı düşündüğünüz, asansör olup olmadığı, evin kaç metrekare olduğu gibi detaylı bazı soruların cevaplarını sizden istiyoruz.

Sizin ihtiyaçlarınızı belirleyen ve taşınma operasyonunun hacmini anlamamızı sağlayan cevaplarınızın akabinde ise uzmanlarımız tarafından inceleme yapılıyor. Ve bu doğrultuda size doğru hizmeti verecek olan anlaşmalı ortaklarımız arasından en uygun seçimleri yapıyoruz. Bütçeyi çıkarıyor ve müşteri temsilcilerimiz tarafından size iletiyoruz. Onay vermeniz halinde ise kararlaştırılan çerçevede taşınma operasyonunuzu başlatıyoruz.

İhtiyacınız Olan Her Şey eTaşın’da

Cihangir, Gümüşsuyu, Tarlabaşı, Taksim Meydanı... Beyoğlu’nun hangi semtinden taşınıyor olursanız olun yeni eviniz için gereken tüm süreci yönetirken bazı ek ihtiyaçlarınız için de hizmet sunuyoruz. Yeni evinizin temizliğinin yapılmasını istemeniz halinde size temizlik hizmeti sunabiliyoruz. 

Bununla birlikte çamaşır ve bulaşık makineleriniz için su tesisatı, avizeleriniz ve diğer elektrik bağlantısı gerektiren eşyalarınız için elektrik tesisatçısı, kapı kilidinin değiştirilmesi için çilingir hizmetini de sizin için temin edebiliyoruz. Tüm bunlar için internet sitemizden başvuru yaparken bu hizmetleri de istemeniz yeterli.

Siz de rahat bir şekilde taşınmak, evden eve nakliyat firmaları arasında kaybolmadan güvenilir bir çözüm bulmak istiyorsanız eTaşın’dan fiyat teklifi alabilirsiniz. Profesyonel, alanında uzman ve hızlı bir ekip ile taşınma sürecini kolayca tamamlamak, yorulmadan ve zarara uğramadan taşınmak için hemen bilgilerinizi yollayın, fiyat teklifinizi alın!

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.