eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Büyükşehirlerde Evden Eve Taşımacılıkta Yaşanabilecek Sorunlar Nelerdir?

Taşınma sürecini yaşayan herkes ev taşırken birçok sorun ile karşılaşmaktadır. Bunlardan bazıları eşyalar nasıl bir sıraya göre paketlenmeli, kırılabilecek eşyaları güvenle taşıyacak olan firmalar hangileri, taşınma sürecini kolay ve hızlı hangi firma halleder gibi olurken, bir başka sorun ise taşınma sürecinde iken evin beyaz eşyalarının elektrik işlemleri ve temizlenmesiyle kimin ilgileneceği noktasıdır.

Bu sorunların dışında ev taşımayı düşünen kişiler taşınma esnasında önemli evrak, belge ve faturalar gibi önemli olan birçok şeyi unutabiliyor. Bu yüzden ev taşıma esnasında bu tarz önem arz eden eşyalarınızın yanınızda olması, olası krizleri engeller ve taşınma sürecinizi kolaylaştırır. Çünkü her ne kadar düzenli bir şekilde paketlense de, ev taşımanın kendi içinde yarattığı bir dağınıklık olacaktır. 

Ev taşıma sürecinde karşılaşabileceğiniz her sorun için önceden hazırlıklı olmanızda fayda var. Çıkabilecek olası problemleri en aza indirmek için, taşınırken güvenli ve profesyonel bir nakliye firmasıyla anlaşmalısınız. Profesyonel bir nakliye firması problem yaşayabileceğiniz birçok işi sizin yerinize kolay ve sorunsuz bir şekilde halledecektir. Bu noktada eTaşın, istekleriniz ve taleplerinize en uygun, güvenilir ve profesyonel nakliye firmasını size bulacak ve anahtar teslim taşımacılık hizmeti ile sizin sorunsuz taşınmanıza yardımcı olacaktır.

Taşınma esnasında yaşanan bir diğer problem ise nakliye için ayarlanan aracın büyüklüğüdür. Burada önemli olan nokta ne kadar eşyanız olduğu, büyüklükleri ve nakliye firmanın gerçekten özverili bir şekilde çalışıp çalışmadığı olmalıdır. Buzdolabı, çamaşır/bulaşık makinesi, koltuk gibi bazı eşyalarınız kapılardan girip çıkarken sığmayabilir. Bu durum taşınma günü size çok fazla zaman kaybettirebilir. Bu zaman kaybını önlemek için önceden mutlaka taşınacak olan eşyalarınızın boyutları ölçülmeli ve eşyaların geçirilmesi gereken alanların ölçüsüyle karşılaştırılmalıdır. Eğer eşyalarınız daha büyük geliyorsa asansörlü taşımacılık yapan nakliye firmaları ile anlaşmanız gerekebilir. eTaşın’ın asansörlü evden eve nakliyat imkanı için hemen teklif alabilirsiniz.

eTaşın platformu anahtar teslim taşıma hizmetiyle yeni evinizin temizlenmesi, beyaz eşya bağlantılarının sağlanması, çilingir ile ev kilidinin değişimi ve kırılmaya yatkın olan eşyalarınızın sigortalanmasını sağlayarak taşınma sürecinizi kolaylaştırır.

Özellikle İstanbul ve Ankara gibi büyükşehirlerde yaşayanlar için hem güvenilir hem de uygun bir nakliye firması bulmak oldukça zor olabiliyor. Örneğin Ankara Etimesgut’ta yaşayan biri Çankaya’ya taşınmak istediğinde bu süreci kolaylaştıracak, güvenilir, maddi olarak uygun ve hızlı bir şekilde taşınma işlerini halleden bir nakliyat firması bulmak istediğinde eTaşın size bu olanakları hızlıca sağlar.

Siz de eTaşın sitesini ziyaret ederek taşınma süreciniz ile alakalı bilgileri bize iletin. İlettiğiniz bilgiler ışığında müşteri temsilcilerimiz sizin için en uygun nakliye firmasını bulacak ve özel almak istediğiniz hizmetler dahilinde evden eve nakliyat hizmeti için fiyat teklifini ileteceklerdir. Size de sadece onaylamak ve işlemler tamamlanana kadar arkanıza yaslanmak kalacak. Taşınma işlemlerinizi kolaylaştıran eTaşın ile tanışma zamanı, ister İstanbul evden eve nakliyat hizmeti için ister Ankara evden eve nakliyat hizmeti için hangi şehir olduğu farketmeksiniz hemen şimdi teklif alın!

İlk defa taşınma süreci ile ilgileniyorsanız sizin için hazırladığımız ilk defa ev taşıyacaklar için 10 öneri yazımızı okuyun!

 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.