eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

eTaşın Detaylı Ev Taşıma Rehberi

Ev taşıma sürecini en zahmetsiz ve zaman kaybı olmayacak şekilde yönetebilmek için alanında uzman olan eTaşın’ın ev taşıma rehberine hemen göz atın.

Ev taşıma fiyatları yüksek olan nakliye firmaları arasında kaybolmaktan tutun da yeni eve yerleşmek için koliler arasında kaybolmaya kadar çok sıkıntılı bir süreç haline gelebilir. Ancak biraz planlı bir şekilde ilerlemek işleri sizin için daha kolay hale getirecektir.

Yeni Ev Aramak

Elbette nakliye gibi gerekli bir adımdan önce yeni evinizi bulmanız, bunun için de öncelikli olarak bütçenizi düşünmeniz gerekiyor. Ancak yeni bir ev ararken ne kadar merkezi olduğuna, muhitin güvenilirliğine sadece internet üzerinden bakmayın. Başlıca kriterlere göre bir eleme yaptıktan sonra mutlaka bizzat gidip eve bakacağınız gibi muhite de bir bakın. Bunun en güzel yollarından biri de çevre esnaftan, evin olduğu apartmanda yaşayan diğer insanlardan fikir almak olacaktır.

Nakliye Firması Bulmak

Evinizi bulduktan sonra ev taşıma şirketi aramaya başlayabilirsiniz. İster Ataşehir’den olsun ister Kadıköy’den evden eve nakliyat hizmeti, eTaşın ile hiç zahmete girmeden alabileceğiniz bu hizmet için internet sitemiz üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Bununla birlikte bağımsız olarak ilerleyecekseniz de bulacağınız nakliye firmasının güvenilir, kurumsal ve profesyonel olmasına dikkat edin. Aksi halde maddi ve manevi olarak zarara uğramanız söz konusu olabilir.

Eşyaların Toplanması

eTaşın’dan profesyonel olarak hizmet alarak alanında uzman bir ekip tarafından ev taşıma işlemlerinizin temel adımı olan toplanma sağlanabilir. Ancak bu işi kendi başınıza halledecekseniz öncelikle koli, koli bandı, falçata, keçeli kalem gibi ihtiyaçlarınızı temin edin. Akabinde ise oda oda toplanmaya başlayın. En az kullandığınız alanlardan ve eşyalardan başlayarak en sık kullandığınız eşyaları toplamayı sona bırakın. Böylece evi tamamen boşaltana kadar kullanmanız gereken eşyaların eksikliğini çekmeyeceksinizdir.

Abonelik İşlemleri

Eski evdeki bazı aboneliklerin kapatılması bazılarının da nakledilmesi gerekir. Pek çoğunu yapabilmek için online olarak ya da e-Devlet sistemini kullanabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta yeni evinize geçiş sırasında daha önceden su, elektrik, doğalgaz gibi aboneliklerin herhangi bir borcunun bulunmamasıdır. Örneğin; Beşiktaş evden eve nakliyat hizmeti arayışınızı tamamladıktan sonra geçeceğiniz bu adımda yeni taşınacağınız evin abonelik işlemleri sırasında “Borcu yoktur” kağıdının olmasına özen gösterin.

İkametgâh ve Okul Kaydı

Bergama evden eve nakliyat ya da Kadıköy evden eve nakliyat hizmetleriniz için eTaşın’ı tercih etmeniz halinde ikametgah taşımak ya da okul kaydı ile ilgilenmek için daha fazla zaman ayırabilirsiniz. İkametgah işlemleriniz için uzun süredir mahalle muhtarlarından değil, nüfus müdürlüklerinden randevu alarak değişikliği beyan etmeniz gerekiyor. Bununla birlikte okul kaydı için de taşınacağınız semtteki okullardan adresiniz doğrultusunda uygun olan ile irtibata geçerek çocuğunuzun kaydını yapabilirsiniz.

Eşyaların Yerleştirilmesi

Nakliye işleminin sonrasında yeni evinize yerleşme aşaması gelecektir. eTaşın ile çalışmanız halinde profesyonel ekip ile halledebileceğiniz bu süreci kendi başınıza yapmak istemeniz halinde kolileri boşaltmak için yatak odası, mutfak, banyo gibi birincil önceliğe sahip alanları yerleştirmek işinizi kolaylaştırabilir. Yemek yemek ya da dinlenmek için ihtiyacınız olan eşyaları çıkarmanız yeni evinizdeki ilk günü daha rahat geçirmenizi sağlayabilir.,

eTaşın’dan Teklif Alın!

Ev taşıma sürecinde toplanma, nakliye ve yerleşme aşamalarında profesyonel ve güvenilir bir hizmet almak için eTaşın’dan fiyat teklifi alabilirsiniz. İster Ataşehir evden eve nakliyat ister Bergama evden eve nakliyat olsun tüm bölgeler için alanında uzman olan kişilerden oluşan ekiplerle evinizi taşıyabilirsiniz. Üstelik ev taşıma fiyatları açısından da çok uygun bir maliyet çıkaran eTaşın’ın yeni ev temizliği, elektrik tesisatçısı, su tesisatçısı ve çilingir hizmetlerini de kapsayan “Anahtar Teslim Taşınma” paketinden de faydalanabilirsiniz. Taşınma bittikten sonra yeni evinizde ilk gününüze yardımcı yazımızıda buradan okuyabilirsiniz.

Siz de hemen eTaşın’dan teklif alın, yeni evinize kolayca taşının!

 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.