eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Esenler Ev Taşıma

Evinizi taşımak için güvenilir, alanında uzman, profesyonel ve uygun maliyetli çözümler arıyorsanız Esenler evden eve nakliyat için eTaşın’ı tercih edebilirsiniz.

Birlik, Çiftehavuzlar, Fatih ya da Havaalanı Mahallesi olması fark etmeksizin eTaşın ile Esenler evden eve nakliye hizmetini eTaşın’dan alabilirsiniz. Uzman kadrosu, güvenilir iş ortakları ve uygun maliyetli çözümleri ile siz sadece taşınmanın keyfini sürebilirsiniz.

eTaşın Nedir?

eTaşın, online olarak evden eve nakliye hizmeti alabileceğiniz bir platformdur. eTaşın bünyesinde geniş bir yelpazede yer alan nakliye firmaları bulunur. Titizlikle seçilen iş ortaklarının yanı sıra alanında uzman olan kadrosu ile taşınma operasyonunun her ayrıntısını planlar.

eTaşın’dan Nasıl Hizmet Alabilirim?

İnternet sitesi üzerinden başvuru doldurarak eTaşın’dan bütçe talep edebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı anlamak üzere hazırlanmış olan form bazı sorulardan oluşur. Nereden nereye, ne zaman taşınacağınız, evinizin kaç oda olduğu, asansör bulunup bulunmadığı gibi bazı sorulara cevap vermek dışında belirtmek istediğiniz detayları da iletebilirsiniz.

Kemer, Menderes, Namık Kemal, Tuna ya da Esenler’in herhangi bir mahallesi olması fark etmeksizin başvurunuz eksperlerimiz tarafından incelenir. İhtiyaçlarınıza ve programınıza uygun olan firmalar arasından seçim yapılarak çıkarılan bütçe size iletilir. Onay vermeniz halinde ise belirlenen program dahilinde taşınma işleminiz gerçekleşir.

eTaşın’ın Verdiği Tüm Hizmetler Neler?

eTaşın ile Esenler Turgut Reis, Oruç Reis, Yavuz Selim ya da başka bir mahallesinden herhangi bir noktaya taşınabilirsiniz. eTaşın ile hem şehiriçi hem de şehirler arası nakliye hizmeti alabilirsiniz. Parça eşya taşıma hizmetinin de bulunduğu eTaşın ile evden eve nakliye işlemlerinizi “Anahtar Teslim Taşınma” kapsamında da gerçekleştirebilirsiniz.

Anahtar Teslim Taşıma Nedir?

Yeni evinize taşınırken ihtiyaç duyabileceğiniz temizlik, çilingir, su ve elektrik tesisatı gizi hizmetlerin tümü eTaşın bünyesinde organize edilebilir. Bu sayede sizin için gerekli olan bu ek ihtiyaçları da hiç zaman kaybetmeden karşılayabilirsiniz. 

eTaşın Ev Taşımacılığı Fiyatları Nedir?

Davut Paşa, Fatih ya da Esenler’in herhangi başka bir mahallesi olması fark etmeksizin mesafe dışında da taşımacılık fiyatlarına etki eden pek çok kriter bulunuyor. Bunların başında binada asansör olup olmaması, eşyaya bağlı olarak kaç kişilik bir ekibin gerektiği geliyor. Tüm bunlara bağlı olarak değişebilen nakliye fiyatları için en doğru fiyatı eTaşın üzerinden başvuru yapıp gerekli olan bilgileri ileterek alabilirsiniz.

Siz de hemen eTaşın web sitesini ziyaret ederek teklif alın, taşınmanın tadını çıkarın

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.