eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

eTaşın ile Evden Eve Taşımacılık Neleri Kapsar?

Evden eve nakliye ilk olarak yeni bir evi aramayı gerektirse de ikinci en yorucu adımın doğru nakliye firması bulmak olduğu söylenebilir. Ancak bu adım ile başlayan yorucu süreci eTaşın sizin için hem ekonomik hem de kolay bir şekilde çözüme ulaştırılabilir.

Evden eve nakliyat çözümleri için eTaşın açık ara farkla memnun edici bir hizmet sunuyor. Hiçbir şey düşünmenize gerek bırakmadan tüm süreci sizin için yönetiyor. Hem kapsamlı hem profesyonel hem de ekonomik çözümler sunan eTaşın ile en keyifli taşınma deneyimini yaşayın.

eTaşın’dan Nasıl Hizmet Alınır?

İnternet sitemiz üzerinden ihtiyacınızın kapsamını belirlemek üzere sorduğumuz sorulardan oluşan bir form bulunur. Nereden nereye ve ne zaman taşınacağınız, evinizin kaç oda olduğu, asansör bulunup bulunmadığı gibi sorulardan oluşan bu formu doldurup göndermenizin akabinde alanında uzman ekip arkadaşlarımız sizin için uygun nakliye firmalarını araştırır.

İster şehir içi ister şehirlerarası taşınma olsun, iş ortaklarımız olan nakliye firmaları içinden ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek olanlar belirlenir ve en uygun teklifi sunan firma üzerinden bütçe teklifi hazırlanır. Sizi arayan müşteri temsilcilerimiz teklifi sunar ve onaylamanızın akabinde de süreç başlatılmış olur.

Hizmeti Neleri Kapsar?

eTaşın ile profesyonel bir taşınma hizmetini eksiksiz olarak alabilirsiniz. Hizmet kapsamında:

-   Sizin için firma araştırmasının yapılması,

-   Fiyat alınması ve bütçe hazırlanması,

-   Onaylamanız halinde taşınma operasyonunun belirlenen kapsam ve tarihler içinde gerçekleştirilmesi,

-   Mevcut evinize nakliye firmasının yönlendirilmesi,

-   Eşyalarınızın doğru ve nizami bir şekilde paketlenmesi, kolilenmesi ve araca yüklenmesi,

-   Yeni evinize eşyaların nakledilmesi ve yerleştirilmesi

Sadece bu kadarla da kalmayıp “Anahtar Teslim Taşıma” ile daha kapsamlı bir hizmet de verebilir.

Anahtar Teslim Taşıma Nedir?

Nakliye hizmetinin dışında yeni meskeninizde ek olarak bazı hizmetlere de ihtiyaç duyabilirsiniz. Ankara, İzmir ya da İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri için de ofis taşıma için de geçerli olan anahtar teslim taşımada:

-   Temizlik Hizmeti: Yeni ikamet edeceğiniz ev ya da iş yeri bir gün önceden temizletilir.

-   Tesisat Hizmeti: Elektronik cihazlarınızın ya da aydınlatmaların bağlanması ile beyaz eşyalarınızın bağlanması için ihtiyacınız olabilecek elektrik ve su tesisatçılarının sağlanması.

-   Çilingir Hizmeti: Kilidinizin değiştirilmesi için çilingir sağlanması.

Anahtar teslim taşıma kapsamında sunulan hizmetler ek hizmetlerdir. Bunları başvuru sırasında talep etmeniz halinde planlaması yapılır ve bütçe de bu kapsamda hazırlanır.

Ankara, İstanbul ya da İzmir evden eve nakliyat hizmeti için hem güvenilir hem ekonomik hem de zahmetsiz bir taşıma hizmeti imkansız değil. Alanında uzman bir ekip ile çalışan eTaşın sayesinde taşınmanın keyfini sürmek mümkün. Siz de rahat ve uygun maliyetli bir çözüm için hemen eTaşın’ın internet sitesini ziyaret ederek teklif alabilirsiniz.

 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.