eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

eTaşın ile Kadıköy Evden Eve Nakliye Hizmeti

Kadıköy evden eve nakliye firmaları aramakla vakit kaybetmenize gerek yok. eTaşın sayesinde zahmetsiz bir şekilde evinizi taşıyabilirsiniz.

Kadıköy Moda, Feneryolu, Bostancı ya da herhangi başka bir semtten yeni evinize taşınmak üzere nakliye hizmetine ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Elbette bu sürecin eşya taşımadan nakliye firması bulmaya, yeni evde ihtiyaç duyacağınız hizmetlere kadar pek çok yorucu aşaması bulunuyor. Ancak süreci eTaşın ile yönetmeniz halinde çok daha kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Kadıköy’de Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

Evden eve nakliye hizmetleri pek çok kritere göre değişiklik gösteriyor. Ancak Kadıköy evden eve nakliyat ya da herhangi bir başka lokasyon için mesafe fark etmeksizin bazı kriterler sabit kalıyor. Evinizin kaç oda olduğu, asansör bulunup bulunmadığı, ne zaman taşınmayı düşündüğünüz gibi soruların cevabı nakliye için alacağınız fiyat konusunda fark yaratabiliyor. 

eTaşın’dan Nasıl Hizmet Alabilirim?

eTaşın olarak internet sitemiz üzerinden Kadıköy nakliyat için başvuru yapmanız halinde sizin için hazırlanmış olan formu doldurarak bazı bilgileri bize iletmeniz gerekir. Bunun akabinde ise bizler, iş ortağımız olan firmalar arasından sizin için en uygun bütçeye ve kapsama sahip olanlar arasından seçim yaparak bütçeyi size iletiriz. Onaylamanız halinde ise belirlenen tarihlerde ve kapsamda taşıma işleminizi gerçekleştiririz. 

eTaşın Olarak Hizmetleriniz Nelerdir?

Kadıköy evden eve nakliye hizmeti kapsamında nakliye firmasının bulunması, eşyaların paketlenmesi için gereken malzemelerin temini, paketlenmesi, yüklenmesi ve yerleştirilmesi dahilinde taşıma operasyonunun yönetilmesi bize aittir. Bununla birlikte “Anahtar Teslim Taşıma” ile ihtiyaç duyabileceğiniz ek hizmetleri de vermekteyiz: Yeni evinizin temizlenmesi için temizlikçi hizmeti, kapı kilidinizin değişmesi için çilingir hizmeti, bulaşık ve çamaşır makinesi ya da farklı su tesisatı ihtiyaçlarınız için su tesisatçısı bulunması, elektrik bağlantıları için elektrik tesisatçısı bulunması da yine sunduğumuz hizmetler arasındadır. 

Şehirlerarası Nakliyat Yapıyor musunuz?

Şehirlerarası nakliye ihtiyaçları için de eTaşın’dan hizmet alabilirsiniz. 

Taşınma İşlemleri Ne Kadar Sürüyor?

Taşınmanın ne kadar süreceği evinizdeki eşyanın ne kadar olduğu ve gidilecek mesafenin ne olduğu ile alakalıdır. Ancak şehirlerarası çok uzak mesafeler olmadığı sürece aynı gün içerisinde Kadıköy nakliyat şirketleri arasından evinizi taşıyacak olan nakliye firmaları ile hizmet veriyoruz.

Siz de şimdi eTaşın’dan teklif alabilir ve evinizi hiç yorulmadan taşıyabilirsiniz. 

 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.