eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Ev Taşıma Fiyatları

Evden eve nakliyat, parça eşya taşımacılığı veya ofis taşımacılığı gibi faaliyetlerde en önemli unsurlardan biri nakliyat hizmetinin fiyatıdır. Buna bağlı olarak çalışacağınız nakliye ekibinin uygun fiyatla hizmet vermesi ve profesyonel kişilerden oluşması gerekmektedir. Taşınma sürecindeki faaliyetler, yerine getirilmesi gereken sorumluluklar düşünüldüğünde bu operasyon için uygun ve hizmetin bedelini karşılayan bir bütçe şart diyebiliriz.

Alanında profesyonel ve tecrübeli ekiplerle çalışmanız kapsamında, paketinize göre nakliye ekipleri tüm taşınma işlemlerinizi üstelenebiliyor ve bu alandaki uzmanlıklarından mütevellit nakliye işlemini hızlıca yerine getiriyor. Bu nakliyat hizmetinin maliyeti ve yapılan işler düşünüldüğü zaman, harcanan bütçenin karşılığının fazlasıyla verildiği görülüyor. 

Ancak önemli olan kısım fiyat araştırılması yapılırken neler yapılması gerektiğidir. Alacağınız evden eve, parça eşya, şehirler arası veya şehir içi nakliyat hizmetinin uygun bir fiyata sahip olması önemlidir. Lakin bir hizmeti yalnızca uygun fiyatlı diye tercih etmek yanlış bir hareket olacaktır. Çünkü alacağınız hizmetin kalitesini belirleyen en önemli faktörlerden birisi bütçedir. eTaşın olarak sizlere bu konuda yardımcı oluyor ve en uygun fiyatlı ev taşıma hizmetini almanızı sağlıyoruz. Uygun maliyetli hizmetlerimize ulaşmak adına tek yapmanız gereken işlem internet sitemizdeki formu doldurmak. 

Sektörde evden eve nakliyat işi yapan yüzlerce firma bulunmakta ve her birinin sunduğu hizmet oldukça farklı. Bu aşamada nelere dikkat edilmesi gerektiğini bilirseniz. En uygun fiyata en kaliteli evden eve, parça eşya, şehirler arası veya ofis taşıma hizmetini almış olacaksınız. 

En Uygun Nakliyat Firması

En uygun nakliyat firması denilince akla yalnızca fiyat açısından uygunluk gelmektedir. Bu yaklaşım kimi zaman doğru olsa da diğer unsurları da göz ardı etmemek gerekiyor. Tercih ettiğiniz nakliyat firmasının bütçenize uygun olmasının yanı sıra kalitenize, kriterlerinize ve ihtiyaçlarınıza da uygun olması gerekmektedir. Bu sayede kusursuz bir evden eve, parça eşya, şehirler arası veya şehir içi nakliyat hizmeti temin edebilirsiniz. 

Fiyat ve firma araştırması yaparken bir nakliyat şirketinden ne beklediğinizi, beklentilerinize karşılık belirtilen fiyatın ne ölçüde olması gerektiğini belirlemelisiniz. Böylelikle geriye kalan adımlar çok kolay bir şekilde tamamlanacaktır.

Sektördeki nakliye fiyatları, yüzlerce seçeneğin olmasından mütevellit devamlı olarak değişiklik gösteriyor ve bu durumda kafanızda soru işaretlerinin belirmesine yol açıyor. Doğru bir evden eve nakliyat ekibi bulabilmek, sunulan hizmetin vereceğiniz fiyatı karşılamasından emin olmak gibi birçok unsur karar aşamasını uzatıyor. Ancak taşınma döneminde zaman çok önemlidir ve acele ile verilen kararlar istenmeyen sonuçlara yol açabilir. 

eTaşın olarak taşınırken en doğru kararları vermenizi istiyor ve bu bağlamda en kaliteli hizmeti almanızı amaçlıyoruz. Çünkü kaliteli ekiplerle yönetilen bir nakliyat operasyonu, son derece güvenli bir şekilde tamamlanacaktır.  

  • Dikkat etmeniz gereken unsurlara göz atmakta fayda var;
  • Taşınmasını istediğiniz eşyaların hacmini doğru belirlemelisiniz.
  • Eksik yada fazla bir miktar belirtmeniz, size ulaştırılacak fiyatın yanlış çıkarılmasına sebebiyet verebilir. 
  • Taşınacağınız lokasyonların doğru aktarımı büyük önem arz etmekte. Hangi konumlar arasında taşınacağınızı bilen ekipler daha net bir fiyat çalışması yapar.
  • Konumlarda asansör bulunup bulunmadığını iletmelisiniz. Taşınacağınız yerde asansör bulunması da evden eve nakliyat bütçesini etkileyebilmekte. 
  • Anahtar teslim bir taşınma mı istiyorsunuz yoksa standart bir taşınma mı? Bu soruyu kendi içinizde kesin bir sonuca oturtmalı ve ekiplere aktarmalısınız. 
  • Eşyalarınız arasında demonte edilmesi gerekenler varsa ek olarak belirtmelisiniz. 

Bu ve bunun gibi detaylar sürecin maliyetinin net bir şekilde çıkarılmasına ve size en uygun paketin sunulmasına yardımcı olacaktır.

Hemen Fiyat Alın

eTaşın’ın pratik hizmet anlayışı ve kaliteli ekipleri sayesinde nakliyat işlemleriniz için hızlıca fiyat bilgisi alabilirsiniz. Alacağınız fiyat bilgisine ek olarak farklı paketlerimizi öğrenebilir ve yeni fırsatlardan da yararlanabilirsiniz. Çünkü siz değerli müşterilerimizin eşyalarının kusursuzca nakliye edilmesi ve süreci memnuniyet oranı yüksek bir şekilde tamamlaması bizler için çok önemlidir.

eTaşın’da kurumsal bir hizmet yapısı söz konusudur. Bu sayede kullanıcılarımız her adımı şeffaf bir şekilde gözlemleyebilmektedir. Taşınma sırasında bütçe hesaplaması için dikkat edilmesi gereken bütün unsurlara hakimiz. Sizin bizlere gönderdiğiniz taşınma formu aracılığıyla evden eve taşınma maliyetinizi belirliyor ve kafanızdaki bütün soru işaretlerini gideriyoruz. 

Anahtar Teslim Evden Eve Nakliyat

Taşınma bütçenize ufak bir miktar ekleyerek alacağınız hizmeti daha kapsamlı hale getirmek istiyorsanız ’’Anahtar Teslim Taşıma’’ paketimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmet kapsamında siz değerli müşterilerimiz için taşınma sürecinin gerektirdiği temel hizmetlere ek olarak; temizlik, çilingir, elektrik, su gibi etkenlerinde çözümünü sağlıyoruz. 

Anahtar teslim taşıma hizmetimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek. Bize istediğiniz hizmetleri ve ihtiyaçları belirtmenizin ardından eksperlerimiz sizler için derinlemesine bir araştırma yapacak ve en kaliteli, uygun ekipleri tarafınıza iletilecektir. 

Yani bütün işlemlerin sonucunda hem ihtiyaçlarınızı bize net bir şekilde anlatmış olacaksınız hemde kusursuz bir evden eve nakliyat hizmetinizi en uygun paket ve fiyatlara tamamlayarak yeni yuvanızdaki hayatınıza mükemmel bir başlangıç yapacaksınız.

Güvenilir ve ekonomik çözümlerle eTaşın’ın eşsiz fırsatlarından yararlanmak için hemen web sitemizi ziyaret edin!

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.