eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Ev Taşıma Fiyatları

Taşınma sürecinde hem zaman hem de yorgunluk düşünüldüğünde bu operasyon için bir bütçe ayırmak ve alanında uzman olan profesyoneller ile çalışmak oldukça gereklilik arz ediyor. Özellikle de günümüzün yoğun temposunda taşınma işlemi için vakit ayırmak hayli zorlaşabiliyor.

Alanında uzman olan insanlardan oluşan bir ekip ise tüm yükü kolayca üstelenebiliyor ve deneyimli olmalarından ötürü de bu işlemi kısa sürede hızlı bir şekilde halledebiliyor. Evden eve taşınma fiyatları düşünüldüğü zaman bu maliyetin karşılığını fazlasıyla verdiği de görülüyor. Ancak önemli olan nokta fiyat araştırmasının yapılması esnasında nelerin önemli olduğu ve nelere dikkat edileceğidir.

Bütçenize Uygun Olanı Bulmak

Ev taşıma fiyatları, birbirinden farklı yüzlerce seçenek bulunduğu için kafa karıştırıcı olabiliyor. Doğru bir referans noktası bulabilmek, çıkarılan maliyet karşısında verilecek hizmetten emin olamamak da karar vermeyi zorlaştırıyor. Bu sebeple de evden eve taşıma fiyatları için araştırmak yaparken bazı hususlara dikkat etmekte fayda var:

  • Her şeyden önce taşınacak eşyaların hacmini doğru belirlemelisiniz. Eksik ya da fazla söylemeniz fiyatın yanlış çıkarılmasına sebep olabilir. 
  • Taşınacağınız lokasyonu doğru tarif etmelisiniz. Buradaki aktarım yalnızca net bir adres vermek değil, taşınma için kullanılacak olan aracın girişini engelleyen ya da zorlaştıran hususlar varsa da bunları karşı tarafa aktarmak gerekmektedir.
  • Asansör bulunup bulunmadığını belirtmelisiniz. Bununla birlikte asansör olsa bile bazen eşya taşınması yasak olduğu için bulunduğunuz yer ya da taşınacağınız yer için bu ayrıntıyı göz önünde bulundurmalısınız.
  • Paketlemeyi sizin mi, yoksa hizmet alacağınız tarafın mı yapacağına önceden karar vermelisiniz.
  • Eşyalarınız arasında demonte edilmesi gerekenler varsa bunları ayrıca söylemelisiniz.

Bu gibi detaylar sizin evden eve taşınma fiyatları araştırırken yardımcınız olacak ve alacağınız fiyatın da daha doğru hesaplanmasını sağlayacaktır.

eTaşın’dan Fiyat Alın

eTaşın olarak kurumsal bir hizmet vermekteyiz. Bu sebeple de taşınma sırasında bütçe hesaplaması için dikkat edilmesi gerekenlerin neler olduğuna hakimiz. Sizin için hazırladığımız kısa bir form sayesinde evden eve taşıma fiyatlarının çerçevesini alacağımız cevaplarla belirleyebiliyoruz. Bununla birlikte geri kalan detayları da yine ihtiyacınız doğrultusunda çıkarabiliyoruz.

eTaşın üzerinden alacağınız ev taşıma fiyatları ile ilgili olarak evinizin kaç oda olduğu, nereden nereye taşınacağınız, ne zaman taşınacağız, evinizin asansörü olup olmadığı gibi bazı temel sorularla birlikte başka ihtiyaçlarınızı da öğreniyoruz. Vermiş olduğumuz temizlik, çilingir, su (çamaşır ve bulaşık makinelerinin su tesisatını bağlama) ve elektrik (avize bağlama) tesisatı hizmetlerini de ayrıca seçebilmenizi sağlıyoruz.

Bu aşamadan sonra ise alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız tarafından bir araştırma yapılıyor ve taşınma işleminiz için gereken ihtiyaçlar doğrultusunda en uygun bütçe çıkarılıyor. Siz evden eve taşınma fiyatları için saatlerce araştırma yapmak zorunda kalmadan sizin için gereken bütçeyi çıkarıp size iletiyoruz. 

Onaylamanız halinde ise belirlenen plan ve kapsam çerçevesinde evinizin taşınma işlemini gerçekleştiriyoruz. Güvenilir ve ekonomik bir çözüm bulmak için saatlerce yorulmanıza gerek kalmadan eTaşın ile hem şehir içi hem de şehirler arası ev taşıma fiyatları arasından en uygun olan teklifi almak için hemen web sitemizi ziyaret edin!

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.