eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Evden Eve Nakliye Fiyatları

Onlarca eşyayı toparlamak, hepsini olabildiğince nizami bir şekilde yerleştirmek, eşyaların hasar görmemeleri için detaylara dikkat etmek ve tek tek kaldırırken bir öncelik sıralaması belirlemek çoğu zaman süreci zorlaştırabilir.

Özellikle de bu konuda yeteri kadar yardım alınmaması, gereken vaktin olmaması tek başına yapılan bütün bu işlerin günün sonunda daha maliyetli olmasına sebep olabilir. Doğru sökülemeyen bir eşyanın kullanılamaz olması, doğru paketlenmeyen bir eşyanın kırılması sık sık bu gibi durumlarda meydana gelir.

eTaşın ile Ekonomik Çözüm

Taşınma operasyonunu hem profesyonel hem hızlı hem de ekonomik bir yolla çözmek mümkün. eTaşın sayesinde taşınma hacminizin ne olduğuna, nereden nereye taşınacağınıza göre bütçe alabilirsiniz. Standart fiyatların uygulanmadığı size özel paketlerle evden eve nakliyat fiyatları arasından en uygun seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Alanında uzman olmasını sağlayan deneyimi, profesyonel çalışma arkadaşları ile hizmet veren eTaşın sayesinde siz de süreci çok daha hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz. Evden eve nakliyat fiyatlarının değişkenlik göstermesi sebebiyle hangi firmanın daha iyi hizmet vereceğini bilmeden karar vermek güç olabilir. Ancak söz konusu eTaşın olduğu zaman güvenilir ve ekonomik bir çözüme sahip olabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neden Değişir?

Her şeyden önce nakliye işlemi sahip olduğunuz eşyaların hacmi ile ilgilidir. Ne kadar fazla eşyanız varsa o kadar fazla iş yükü olacak ve o kadar kalabalık bir ekip, bu eşyaların tümünün güvenli bir şekilde nakledilmesi için o kadar büyük bir araç gerekecektir. Bununla birlikte yine evden eve nakliyat fiyatlarına mesafe de etki edebilmektedir. Şehir içindeki iki lokasyon ile ayrı şehirler arasındaki mesafenin farklı bir operasyon gerektirmesi fiyata etki eder.

Mevcut evinizde ya da taşınacağınız yerde bir asansörün olması da fiyatta fark yaratır. Eşya taşımaya müsait olan bir asansörün olduğu lokasyonlarda işlem çok daha hızlı ve az yorucu olacağı için fiyatta avantaj sağlayabilir. Bununla birlikte taşınırken alacağınız ek hizmetlerin de evden eve nakliyat fiyatları açısından bir etkisi bulunur.

eTaşın olarak yeni eviniz için gerekli olabilecek temizlik, çilingir, su ve elektrik tesisatı ihtiyaçlarınız için de çözüm üretebilmekteyiz. “Anahtar teslim taşınma” olarak adlandırabileceğimiz bu kapsam sizin için zamandan ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlıyor. Bu ek hizmetleri almanız halinde de taşınma bedeline ek olarak bütçenize dahil ediliyor.

eTaşın’ın sunduğu profesyonel hizmet ile ekonomik bir çözüme sahip olabilirsiniz. Piyasa ile kıyaslandığı zaman eşyalarınızın zayiatsız taşınması, gereken ekipmanın ve ekibin operasyonda yer alması sayesinde eşyalarınızda meydana gelebilecek zarardan kaynaklı ekonomik riskleri engelleyebilirsiniz.

Siz de eTaşın ile evden eve nakliyat fiyatları açısından en uygun olan çözüme ulaşmak istiyorsanız hemen web sitemizi ziyaret edin ve bütçe teklifinizi almak için formu doldurun!

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.