eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

İlk Defa Ev Taşıyacaklar İçin 10 Öneri

Taşınma sürecini sizin için kolaylaştıracak olan bazı önerileri hazırladık bile!

  1. Doğru Nakliye Firması Seçimi

Hem bütçenize uygun hem de güvenilir bir nakliye firması bulmanız kolay değildir. Bunun için internette saatlerce araştırma yapmanız ve sonra da bulduğunuz firmalar ile tek tek görüşmeniz gerekebilir. Ya da eTaşın’dan teklif alıp çok daha hızlı ve güvenilir bir sonuç elde edebilirsiniz.

eTaşın, alanından uzman olan evden eve nakliye firmaları ile çalışır. Hem şehiriçi hem de şehir dışı nakliye hizmeti sunan firmaları kendi çatısı altında toplayan ve online olarak teklif isteyebileceğiniz kurumsal bir platformdur. 

eTaşın web sitesi üzerinde ihtiyaçlarınızı anlamaya yönelik sorulardan oluşan formu doldurup bize göndermenizin akabinde sizin için en uygun olan nakliye firmasını seçer ve bütçe çıkarıp size iletiriz. Onaylamanız halinde ise belirlediğiniz tarihte taşınmanın gerçekleşmesini sağlarız.

  1. Oda Oda Kolileme

Kolileme işleminizi kendiniz yapacaksanız bunun için en doğru kategorizasyon oda oda ayırmaktan geçer. Yatak odası eşyaları ile salon eşyalarını aynı koliye koymak yeni evinize yerleşirken çok fazla yorulmanıza sebep olabilir. Bu sebeple her oda için ayrı ayrı koliler kullanmalı ve hangisinde neler olduğunu hatırlatacak notları da üzerine yazmalısınız. 

  1. Eskiler Mazi Olsun

Eski eşyalarınızı ayırın. Yeni evinizde size yük yapacak eşyalarınızı ihtiyacı olanlara verebilir ya da nakit konusunda destek sağlaması için ikinci el eşya satın alan mağazalara satabilirsiniz. Hatta 2. El eşya satılan dijital mecraları da düşünebilirsiniz.

  1. Eşya Listesi Çıkarın

Ne kadar eşyanız olduğunuzun tam bir listesini yapmak herhangi bir eşyanın kaybolması durumunda kolayca fark etmenize; hatta daha başından eşyalarınızın kaybolmamasına yardımcı olacaktır. 

  1. Kişisel Eşyalarınızı Yanınızda Tutun

Maddi ya da manevi olsun, yanınızda taşıyabilecek olduğunuz eşyalarınızı kolilere koymak yerine taşınması kolay bir çanta ya da valiz içinde yanınıza almanız daha güvenli bir çözüm olacaktır.

  1. Abonelik İptali ya da Devri

Eski evinizden sürpriz bir fatura almamak için aboneliklerinizi kapatmayı unutmamalısınız. Bununla birlikte sabit hatlı telefon ya da internet aboneliklerinizin ise devrini yaptırmalısınız.

  1. Yeni Evinizin Temizliği

Yeni evinizi taşınmadan önce temizlemelisiniz. Bunun için birini aramak ya da kendiniz yapmak yerinde eTaşın’dan alabileceğiniz “Anahtar Teslim Taşınma” hizmeti sayesinde evinizin temizlenmesini sağlayabiliriz. Bununla birlikte anahtar değişimi için çilingir, elektrik ve su tesisatı ihtiyaçlarınızı da çözüme ulaştırabiliriz.

  1. İkamet Güncellemesi

İkamet adresini belirlenen yasal süre içinde gerçekleştirmelisiniz. Aksi halde cezai işlem uygulanması söz konusu olacaktır.

  1. Semtinizi Tanıyın

Taşınacağınız yere taşınmadan birkaç gün önce giderek keşif yapabilirsiniz. Bu sayede taşındıktan sonra ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz yerleri öğrenmiş olursunuz.

  1. Komşularınızla Taşın

İhtiyacınız olan konularda gereken desteği alabilmek ve sosyal yaşamınız için gereken ihtiyaçlarınızda eksik kalmamak için komşularınızla taşın.

Ama önce bizimle tanışın! eTaşın sayesinde alacağınız hızlı ve güvenilir nakliye hizmeti ile taşınma sürecini zahmetsiz bir şekilde deneyimleyin. Hemen teklif alın!

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.