eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

İstanbul Anadolu Yakasında Ev Taşıma İşlemleri ve eTaşın

Evden eve nakliyat için eTaşın’a güvenebilirsiniz.

Taşınma işlemleri için profesyonel bir hizmet almanın avantajlarını iyice değerlendirmek oldukça önemli. Taşınma süreci boyunca bütün odak eşyaların toplanması, nakliyesi ve yerleşmesinde olsa bile aslında yapılması gereken çok daha fazla iş var. Oysa ki günümüz şartlarında zamanın ekonomik kullanımı hem zihnen hem de bedenen yorulmanın, plansızlık dolayısıyla ortaya çıkabilecek maliyetlerin önüne geçecektir.

Anadolu Yakasındaki İlçelerde Evden Eve Nakliyat

Kadıköy, Pendik, Ataşehir evden eve nakliyat hizmetleri için öncelikle yakın çevredeki kurumsal olmayan çözümlere yönelebilirsiniz. Eski yerleşim yerleri arasında bulunan bu ilçelerde ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmet verebilecek olan daha küçük “esnaf” ile taşınma operasyonunu gerçekleştirmek ilk olarak hızlı bir çözüm gibi görünebilir. Ancak taşınma işlemlerinde gereken profesyonellik eksik olduğu zaman ortaya çıkabilecek çok fazla sorun da olabilir.

İster Çekmeköy evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duyun isterseniz Kartal ya da Maltepe evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duyun; ilk olarak aklınıza gelmesi gereken konu taşıma işlemini gerçekleştirecek olan insanların can güvenliği için gereken önlemlerin alınmasıdır. Özellikle büyük mobilyalar ve yine özellikle asansörsüz binalarda taşınırken ciddi kazaların olmasına sebebiyet verebilir. Bu durumda kurumsal bir muhatabınız yoksa ortaya çıkabilecek bu olumsuz durum ile bizzat ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

Bu denli üzücü ihtimallere kıyasla daha az sorun teşkil eden ancak sizi maddi olarak zorlayabilecek olan eşya güvenliği de önemlidir. Amatör ekiplerin taşımacılık işlemlerinde ortaya çıkan hasarlar sizi taşınma masrafı kadar büyük masraflara sokabilir. Televizyon gibi elektronik, buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi taşınma sırasında dengesinin korunması gereken eşyalarınız yanlış taşıma sonucu hasar görebilir. 

Profesyonel Taşınmacılığın Adresi eTaşın

Beykoz, Üsküdar ya da Maltepe evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Bu ihtiyacınız için en doğru adres olacak olan eTaşın’dan bütçe alabilirsiniz. Tamamen kurumsal kimliği ile hizmet veren eTaşın sayesinde hem profesyonel hem de güvenilir bir hizmet alabilirsiniz. İsterseniz aynı ilçe içinde farklı mahallelere isterseniz de bir ilçeden başka bir ilçeye taşınmak için evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duymanız halinde her adımda uzman olan bir ekip tarafından ihtiyaçlarınız karşılanır.

eTaşın ile Anahtar Teslim Taşımacılık

eTaşın’dan alacağınız evden eve nakliyat hizmeti ile taşınma işleminin dışında kalan su, elektrik gibi abonelikleriniz, ikametgah değişiklikleriniz, varsa çocuğunuzun okul nakli gibi diğer işlerinizle ilgilenmeye de daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Siz de hemen eTaşın’dan teklif alın, rahat edin. 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.