eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

İstanbul Ankara Arası Ev Taşıma

Şehirler arası taşımacılıkta en çok talep edilen hizmetlerimizden birisi İstanbul Ankara evden eve nakliyattır. Ülkemizin başkenti Ankara ve en büyük metropolü İstanbul, sahip olduğu avantajlar, gelişmişlik düzeyleri, iş imkanları ve sosyal olanakları nedeniyle devamlı olarak göç almaktadır. Bu bağlamda taşınacakları şehirde yeni bir hayata başlamadan önce eşyalarını profesyonel bir şekilde nakliye ettirmek isteyen kullanıcılarımız için, eTaşın şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti oldukça mantıklı bir seçimdir. Çünkü eTaşın olarak İstanbul Ankara evden eve nakliyat hizmetimizi sizlere en kaliteli şekilde servis edebilmek adına en kaliteli nakliyecilerle çalışıyor, eşyalarınızı hızlıca taşıyıp sizlere güvenli bir nakliyat deneyimi yaşatıyoruz. Sizde şehirler arası evden eve nakliyat fırsatlarımızdan yararlanıp kaliteli bir İstanbul Ankara evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız hemen tıklayın!

Sizde İstanbul Ankara evden eve nakliyat ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler bulmak ve geniş kapsamlı hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey sitemizde bulunan taşıma talep formumuzu doldurmak. Sonrasında gereken bütün işlemler uzman nakliyecilerimiz tarafından gerçekleştirilecektir.

İstanbul Ankara Evden Eve Taşımacılık

İstanbul Ankara evden eve taşımacılık hizmetinde sizlere en kaliteli nakliye paketlerimizle faaliyet gösteriyoruz. Bu bağlamda sizlere en ucuz fiyatlı hizmeti sağlayabilmek adına; uzman eksperlerimiz de yardımıyla kriterlerinize uygun paketler oluşturuyoruz. 

İstanbul Ankara evden eve nakliyat hizmeti oldukça yoğun adımlardan oluşmaktadır. Taşınma işlemlerinizi kolaylaştırmak ve yeni evinize hızlıca yerleşmek istiyorsanız, kaliteli bir nakliyat firması ile anlaşmanız yeterlidir. Çünkü şehirler arası nakliyatta sizlere hizmet sağlayacak olan firma; işini severek yapan, profesyonel ve tecrübeli ekiplerden oluşuyorsa hizmet süreci çok daha kolay bir şekilde ilerleyecektir. eTaşın olarak şehirler arası evden eve nakliyat işlemleriniz gerçekleştirilirken, eşyalarınızı güvenliği ile endişelenmemeniz ve konforlu bir şekilde yeni evinize yerleşebilmeniz için, evinizi 15 yılı aşkın bir tecrübe ile taşıyoruz. Böylelikle sürecin gerektirdiği bütün sorumlulukların bilinciyle hareket ederek İstanbul Ankara evden eve nakliyat sürecini kolayca tamamlıyoruz. 

Şehirler arası nakliyat, profesyonellik ve kalite gerektiren bir süreçtir. Sizde güvenilir ekipler eşliğinde hızlıca eşyalarınızı taşıtmak ve İstanbul Ankara evden eve nakliyat işlemlerinizi mutlu bir şekilde tamamlamak istiyorsanız, nakliyat firması tercihinizi eTaşın’dan yana kullanmanız yeterlidir. 

İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat Süreci

İstanbul Ankara evden eve nakliyat sürecinin nasıl gerçekleştiği, eşyaların hangi önlemlerle taşındığı ve hizmetin ne kadar süre içerisinde tamamlanacağı gibi sorular; şehirler arası nakliyat hizmetimizde en çok karşılaştığımız sualler arasında yer almaktadır. Hizmetin önemine ve gerektirdiği etkenlere baktığımız zaman, müşterilerin bu ve benzeri soru işaretlerine sahip olması oldukça doğaldır. Ancak eTaşın ile anlaştıktan sonra şehirler arası nakliyat süreciniz ile ilgili endişelenmenize hiç gerek kalmaz. Çünkü uzman nakliyecilerimiz süreci sizin yerinize yöneterek bütün taşıma adımlarını büyük bir profesyonellikle tamamlar. 

İstanbul Ankara evden eve nakliyat sürecinizin başlaması için ilk olarak sitemizdeki taşıma talep formumuzu doldurmanız gerekiyor. Nereden nereye taşınacağınızı seçip “taşınmaya başla” butonuna tıklamanızın ardından, sizlere ilettiğimiz temel temel soruları da cevaplandırarak birkaç tıklama ile şehirler arası nakliyat işlemlerinizi hızlıca başlatabilirsiniz. 

İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul Ankara evden eve nakliyat fiyatları açısından en avantajlı firmalardan birisi olan eTaşın’da, yeni evinize yerleşmek ve şehirler arası nakliyat hizmeti almak için gereğinden fazla paralar ödemenize gerek yoktur. Çünkü eTaşın ailesi olarak kullanıcılarımızın kaliteli bir nakliyat süreci geçirmesini istememize ek olarak, bunu en uygun fiyatlar eşliğinde sağlamasını istiyoruz. Bu nedenle şehirler arası hizmet maliyetini belirlerken, temel olarak taşınacak eşyaların miktarını ve kat edilecek yol mesafesini baz alıyoruz. Böylelikle müşterilerimizin gereksiz maliyetlerle pahalı hizmet almalarının önüne geçiyoruz. Hem ekonomik hemde kaliteli bir şekilde yürütülen şehirler arası nakliyat hizmetlerimiz sayesinde, müşterilerimiz yeni evlerine mutlu bir şekilde yerleşebilmektedir. Müşteri memnuniyet derecemizin 4,9/5 gibi yüksek bir orana sahip olması da hizmet kalitemizi kanıtlar niteliktedir. 

İstanbul Ankara Sigortalı Nakliyat

İstanbul Ankara evden eve nakliyat hizmetlerinizde uygun fiyatlı bir hizmet almanın yanı sıra eşyalarınızın güvenliğini de arttırarak potansiyel masraflardan kaçınmak istiyorsanız, şehirler arası taşıma hizmetiniz için sigortalı nakliyat kolaylığımızdan yararlanabilirsiniz. Sigortalı nakliyat hizmetimizin sağladığı en büyük avantajlardan birisi, eşyalarınızın olağan ezilmeler ve kırılmalar ile karşılaşması sonucu oluşan masrafları önlemesidir. Çünkü bu ve benzeri durumlarda mevcut zarar sigortalı nakliyat hizmetimiz kapsamında karşılanır ve siz değerli müşterilerimizin taşınma sürecindeki ek masraflarla uğraşmasına gerek kalmaz. Siz de İstanbul ankara evden eve nakliyat hizmetinde eşyalarınızın güvenliğini garanti altına almak istiyorsanız, taşıma talep formumuz üzerinden bu talebinizi bize bildirebilirsiniz.

İstanbul Ankara Anahtar Teslim Taşıma

İstanbul Ankara anahtar teslim taşıma hizmetimiz sayesinde, şehirler arası nakliyat işlemlerinizin tamamlanması için bize sadece yeni evinizin anahtarını vermeniz yeterlidir. Çünkü anahtar teslim taşıma paketimiz sayesinde süreç boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz; temizlik, tesisat, çilingir, kurulum ve montaj gibi hizmetlerinizin hepsini uzman ekiplerimiz aracılığıyla hallediyoruz. Böylelikle yorucu ve stresli olan şehirler arası nakliyat sürecinizi daha kolay bir hale getirerek konforlu bir taşıma deneyimi yaşamış oluyorsunuz. 

İstanbul Ankara evden eve nakliyat işlemlerini konforlu bir şekilde rahatça tamamlamak isteyen kullanıcılarımız tarafından sıkça tercih edilen ve hem zaman hem de iş gücü açısından büyük bir tasarruf sağlayan anahtar teslim taşıma hizmetimizden faydalanmak için, taşıma talep formunuz üzerinden ne gibi ek hizmetlere ihtiyaç duyduğunuzu bizlere belirtmeniz durumunda uzman ekiplerimizle beraber sizler için hızlıca paket çalışması yapabiliriz. Taşınma sürecinizi başlatmak için hemen tıklayın!  

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.