eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

İstanbul Ev Taşıma

Yeni bir eve taşınmak çoğu zaman yeni başlangıçlar yapabilmek ya da yeni bir çevre ile tanışmak gibi anlamlar taşısa da esasında oldukça zorlu bir süreci ifade eder. Hemen herkesin en korktuğu durumlardan biri olan, ancak herkesin hayatında en az bir kez karşı karşıya kaldığı bu durum, İstanbul gibi büyük şehirler söz konusu olduğunda daha da içinden çıkılmaz bir hal alır. İstanbul evden eve nakliyat operasyonunu bireysel olarak yönetebilmenin pek çok zorluğu bulunur. Mevcut evdeki eşyaların demonte hale getirilmeleri, zarar görmeyecek şekilde paketlenmeleri, yeni evin temizlenmesi, su ve elektrik bağlantılarının yapılması, nakliye sürecinin sorunsuz tamamlanması ve eşyaların yeniden monte edilmesi gibi çeşitli işlemlerden oluşan bu süreç, çoğu zaman bir kaygı kaynağına dönüşür. Bireylerin bu süreci geleneksel şekillerde, kendi dost ve akrabaları ile birlikte yürütmeye çalışma eğilimleri de kaygının derinleşmesine yol açar. Çoğu zaman da taşınma süreci uzar ya da can sıkıcı bazı durumlara sahne olur. Evden eve nakliyat İstanbul firmaları bu noktada önemli bir yük üstlenir ve taşınma sürecindeki zorlukların önemli bir kısmını üstlenirler. 

En İyi İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden eve taşıma hizmeti almak için İstanbul nakliye firması arayanların başvurabilecekleri pek çok alternatif mevcut. Özellikle bu yöndeki hizmetlere duyulan talebin artmaya başlamasıyla birlikte, nakliye firmalarının sayısında da gözle görülür bir artış yaşandığından söz edebilmek mümkün. Ancak İstanbul evden eve taşımacılık hizmeti sunan tüm firmaların aynı düzeyde kaliteli hizmet verdiğinden söz edebilmek olanaksız. Firmadan firmaya değişen hizmet portföyü ve bu hizmetlerin veriliş detayları, firma seçiminde özenli olmayı önemli kılar. Söz konusu İstanbul gibi bir mega kent olduğu zaman, bu özen iki kat daha önemli hale gelir. 

Evden Eve Nakliyat Firması Seçiminin Püf Noktaları

İstanbul evden eve nakliye hizmeti veren firmalar arasından doğru seçim yapmak, alınacak hizmetlerden memnun kalmak ve sorunsuz bir taşınma süreci deneyimi yaşayabilmek gibi bir anlam taşır. İstanbul taşınma hizmeti alınacak firmaların seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar şu şekilde sıralanabilir:

• Kurumsal Hizmet: İstanbul evden eve nakliyat hizmeti alırken, seçilecek firmanın kurumsal olarak faaliyet göstermesi en önemli husustur. Merdiven altı olarak tabir edilen ve genellikle ucuz fiyat sundukları için tercih edilen firmalar, yaşattıkları olumsuzluklar nedeniyle çoğu zaman daha pahalıya mal olurlar. Bu yüzden de fiyattan önce kurumsallığa ve kaliteye odaklanılması daha doğru olur. 

• Müşteri Memnuniyeti: Bir hizmetin alınıp alınmamaya değer olmadığını anlamanın en iyi yollarından biri, daha önce o hizmeti almış kişilerce yapılan değerlendirmelerdir. Günümüzde internet üzerinden markalara ait yorumlara ulaşabilmek son derece kolay. Aday firmaların müşteri değerlendirmelerini inceleyip, yorumlarını okumak da daha iyi bir firmadan hizmet alabilmeyi kolaylaştırır. 

• Hizmet Kapsamı: Evden eve nakliyat İstanbul firmalarının esas faaliyetleri taşımacılık olsa bile, firmalar rekabette daha avantajlı olabilmek adına taşınmaya yönelik farklı hizmetler sunabilir. Evden eve nakliyat firmalarından hizmet almadan önce gereksinimlerin iyi belirlenmesi ve seçilecek firmanın hizmet kapsamının da bu ihtiyaçları karşılayabilecek nitelikte olması gerekir.

• Uygun Fiyat: İstanbul evden eve nakliyat hizmeti sunan firmaların sayısındaki çokluk, fiyat noktasında alternatiflerin fazla olması gibi bir avantajı da beraberinde getirir. Bu yüzden de diğer hususları sağlayan firmalar arasından, en uygun fiyatlı hizmeti sunan firma tercih edilmelidir. 

İstanbul Evden Eve Taşımacılıkta Sigortanın Önemi

Ev taşıma esnasında yaşanan irili ufaklı kazalar, maddi ya da manevi değeri olan eşyaların zarar görmesine yol açar. Taşınmanın en çok stres yaratan durumlarından olan eşyaların zarar görmesi, taşıma işleminin sigortalı yapılması durumunda tazmin edilebilir. Sigortasız taşıma yapan firmalar genellikle daha düşük nakliye ve hizmet ücreti talep etseler bile, zarar görecek değerli bir eşya daha yüksek maliyetlerin ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu yüzden de sigortalı taşımacılık hizmeti veren firmaların tercih edilmesi daha doğru olur. 

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul’da alınacak evden eve nakliyat hizmetleri için kesin bir rakamdan söz edebilmek oldukça zor. Zira bu hizmetin fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan birden fazla etken var. Mesafe, bu etkenler arasında ilk sırada. Anadolu yakası evden eve nakliyat hizmeti, aynı yaka içerisinde gerçekleştiği zaman fiyatlar daha düşük olur. Ancak Avrupa yakasına yapılacak taşımalar ve farklı şehirlere yapılacak taşımalarda kaçınılmaz olarak fiyat artar. 

Anadolu yakası nakliye hizmeti sunan firmalardan alınacak hizmetlerin kapasitesi de fiyat noktasında belirleyici rol oynar. Yalnızca taşıma hizmeti alınması durumunda, daha az ücret ödenir. Ancak bu durumda bireysel olarak üstlenilmesi gereken sorumluluklar daha fazla olacağı için çeşitli zorluklar ortaya çıkar. Daha fazla hizmetten yararlanılması ise taşınma ücretinin artmasına, ancak sürecin daha kolay ve zahmetsiz hale gelmesine yardımcı olur. 

Evde bulunan eşyaların miktarı da Anadolu ya da Avrupa yakası evden eve nakliyatfiyatlarına doğrudan etki eder. 1+1 kapasiteli bir evin taşınması ile 3+1 veya 4+1 evin taşınması için talep edilecek ücret doğal olarak değişiklik gösterir. İstanbul Anadolu yakası nakliye hizmetlerine dair daha net fiyat bilgisi alabilmek için, anahtar teslim evden eve taşımacılık hizmeti sunan eTaşın ile irtibata geçebilirsiniz. 

eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmanın Tadını Çıkarın!

Taşınma, her biri küçük gibi görünen ancak oldukça zorlayıcı olan işlemlerin bir araya geldiği bir süreç olarak tanımlanabilir. Bu sürecin bireysel olarak yönetilmesi zor ve yıpratıcı olduğu gibi, taşınma sürecinin uzamasına da neden olabilir. eTaşın, tüm bu zorlu süreçleri sizler için yöneterek anahtar teslim taşınma hizmeti sunuyor. Taşınmaya dair hiçbir stresi yaşamadan, doğrudan yeni evinize yerleşmek için siz de eTaşın’ı tercih edebilirsiniz. 

Ev taşımayı hiç olmadığı kadar kolay hale getiren eTaşın’ı tercih ederek yararlanabileceğiniz ayrıcalıklardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

• Demonte ve Paketleme: Eşyaların sıralı bir şekilde demonte edilmesi ve taşınma esnasında zarar görmeyecek şekilde paketlenmesi, İstanbul evden eve nakliyat sürecinin en önemli kısımlarından. eTaşın’ı tercih etmeniz durumunda eşyalarınız numaralı olarak düzenli bir şekilde sökülür ve balonlu naylonlar kullanılarak güvenli bir taşımaya olanak tanıyacak şekilde paketlenir. 

• Güvenli Taşıma: Taşıma işleminin deneyimli bir ekip tarafından yapılması, eşyalarınızın güvenliği açısından büyük önem taşır. eTaşın, eşyalarınızın sigortalı bir şekilde taşınmasını sağlar. 

• Temizlik: Yeni taşınacağınız evinizin temizliğe ihtiyaç duyması durumunda, ek olarak temizlik hizmeti alabilmeniz de mümkün. İster kaba inşaat temizliği, ister ince temizlik fark etmeksizin eviniz temizlenir ve temizlik yükü de üzerinizden alınır. 

• Elektrik ve Su Tesisatı: Eski evinizden sökülen avizelerin yeni evinize monte edilmesi ve çamaşır makinesi ile bulaşık makinesi başta olmak üzere tesisat bağlantılarının yapılması da evden eve nakliyat İstanbul hizmetlerini anahtar teslim olarak sunan eTaşın’dan alabileceğiniz hizmetlerden. 

• Montaj: Eski evinizden sökülen tüm mobilyalar, yeni evinizde odalarınıza göre dağıtılır. Daha sonra da aynı şekilde montajları yapılır ve kullanılabilir hale getirilir.

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.