eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

İzmir'de Evden Eve Nakliye eTaşın ile Çok Kolay

Ege’nin incisi İzmir’de yeni bir evde yaşamaya başlayacaksanız taşınmanın yorucu detayları ile canınız sıkılmasın. eTaşın’dan teklif alın, rahatça taşının.

Paketleme ve kolileme için gereken eşyaların alınması, eşyaların toplanması, düzgün ve zarar görmeyecek şekilde taşınıp yerleştirilmesi… Tüm bu adımlar gerçekten de yorucu. Bununla birlikte güvenilir bir nakliye hizmeti bulmak da hiç kolay değil. eTaşın başta doğru firma ile taşınma operasyonunu gerçekleştirmek olmak üzere süreci sizin için kolay ve zahmetsiz bir şekilde yönetiyor.

eTaşın ile İzmir Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıldır?

İzmir evden eve taşımacılık için onlarca farklı firma arasında fiyat almak ve güvenilirliklerini araştırmak yerine eTaşın’dan teklif alarak süreci başlatabilirsiniz.

İnternet sitemize girerek sizin için hazırladığımız formu doldurabilirsiniz. Nereden nereye ve ne zaman taşınacağınız, evinizin kaç oda olduğu, asansör bulunup bulunmadığı gibi birkaç basit soruya cevap vererek formu bize iletebilirsiniz.

Akabinde ise alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız iş ortağımız olan firmalardan dilerseniz Konak evden eve nakliyat dilerseniz de İzmir’in bir başkası ilçesi için fiyat teklifi alır ve en uygun olan firma için size bütçe iletir. Onaylamanız halinde ise taşınma operasyonunuz planlandığı şekilde gerçekleştirilir.

eTaşın’ın Farkı Nedir?

eTaşın Karşıyaka, Buca ya da Seferihisar evden eve nakliyat için olduğu gibi İzmir’in tüm ilçeleri dahilinde ya da arasında da sizin için en iyi deneyimi sunar. Standartların üstündeki hizmet anlayışı:

-   Sektörde eksper olanlar ile çalışarak ihtiyaçlarınızı doğru anlamak,

-   Onlarca firma arasından güvenilirlik ilkesi başta olmak üzere taşınma ihtiyacını karşılayacak kapasiteye sahip olan iş ortakları ile çalışmak,

-   İhtiyacınız olan İzmir evden eve nakliyat hizmeti için en ideal bütçeyi çıkarmak,

-   Taşımacılığın gerekliliklerini iyi bilen çalışanlardan oluşan ekipler kurmak,

-   Arzu edilmesi halinde “Anahtar teslim taşıma” hizmet vermek ve daha pek çok ilkesi ile fark yaratır.

Anahtar Teslim Taşıma Nedir?

Çeşme, Buca ya da Bornova evden eve nakliyat  hizmetine ihtiyacınız olabilir. Her durumda yeni evinize geçerken temizlik hizmetine ihtiyaç duyacaksınızdır. Bununla birlikte elektrikli eşyaların bağlanması için tesisatçı ve kilit değiştirmek için de çilingir arayışınız olacaktır.

eTaşın ile ister Karşıyaka ister Konak evden eve nakliyat olsun bu hizmetler için arayışa girmenize gerek olmaz. Talep etmeniz halinde eTaşın bu ihtiyaçlarınız için de gereken hizmeti verir. Siz taşınmadan bir gün önce eviniz temizlenir ve taşındığınız gün de elektrik tesisatı işlemleri ile çilingir hazır bulunur.

İzmir Evden Eve Taşımacılık Fiyatları Nedir?

Evden eve taşımacılıkta lokasyonlar arasındaki mesafe kadar kaç odalı bir evde oturduğunuz, asansör bulunup bulunmadığı gibi kriterler de fiyatta fark yaratır. Bu sebeple de fiyatın en doğru şekilde verilmesi ihtiyaçlarınızın net olarak öğrenilmesinden sonra mümkündür.

İhtiyaçlarınızın tümünü bilen, referans puanı yüksek olan firmalar ile çalışan eTaşın ile siz de zahmetsiz bir şekilde taşınabilirsiniz. Sadece İzmir içinde değil şehirlerarası nakliyat ihtiyaçlarınız için de eTaşın’dan fiyat alabilir ve rahat bir şekilde taşınmanın keyfini çıkarabilirsiniz. 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.