eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ev ya da ofis taşıma işlemleriniz için ilk olarak güvenilir bir firma bulmanız gerekir. Bununla birlikte aldığınız hizmetin kapsamı ve ekonomik olması da aynı oranda önemlidir. Peki, nakliyat fiyatları neye göre değişir?

Hem ev hem de ofis taşımacılığı için piyasada çok değişken bir maliyet tablosu görebilmeniz mümkün. En uygun fiyatları kolayca bulabilmek mümkün olsa bile firmaların güvenilirliğini ölçmek oldukça zor. Bu bakımdan kurumsal bir çözüm bulmak ve profesyonel bir hizmet almak çok daha mantıklı bir seçenek. Peki, kurumsal çözümler için fiyatlar nasıl belirleniyor?

Evden Eve Nakliye Hizmeti Fiyatları

Evden eve nakliye hizmetleri için öncelikli olarak iki lokasyon arasındaki mesafe farkı gözetilir. İstanbul evden eve nakliye hizmeti ile İstanbul Ankara ya da İstanbul İzmir evden eve nakliye hizmetlerinin birbirinden farklı olması söz konusudur.

Kaç odalı bir evde olduğunuz da fiyatlar üzerinde belirleyici bir rol oynar. 1+1 bir evin içindeki eşya hacmi ile 8+1 bir müstakil ev içindeki eşya hacmi bir olmayacağı oluşturulacak olan ekip de buna uygun olarak belirlenir ve fiyatta farklılıklar görülebilir. Evdeki eşyanın çok fazla olması araç hacmini de etkileyecek, özellikle de İstanbul İzmir evden eve nakliye gibi uzak mesafeler için fiyat daha da artacaktır.

Taşıma işleminin ne kadar kolay olacağı da yine fiyatlar üzerinde etkilidir. Mevcut evinizde, taşınacağınız evde ya da ikisinde birden asansör bulunması, bu asansör ile eşya taşınabilmesi iş yükünü hafifleteceği için asansörlü evlerde taşıma işleminin fiyatı daha düşük olabilir.

Eşyalarınızın sigortalanması, yeni evinizin temizlenmesi, bulaşık makinenizin bağlanması, aydınlatmaların takılması, kilit değişimi gibi ekstra ihtiyaçları kapsayan “Anahtar Teslim Taşıma” hizmeti istemeniz de yine nakliye fiyatınızı etkileyecektir.

Ofis Taşıma Hizmeti Fiyatları

Ofis taşıma fiyatları da yine benzer kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Ofisinizdeki eşyanın ne kadar çok olduğu, ofis mobilyalarınızın ne kadar büyük olduğu gibi kriterler ayrıca değerlendirilir. Çok fazla evrak, doküman bulunan ofislerde çok fazla sayıda dolap, raf gibi mobilyaların olması taşıma işlemi için daha fazla iş gücü ve buna bağlı olarak da daha büyük bir ekip gerektirebilir.

Bununla birlikte ofis eşyalarının çok fazla elektronikten oluşması sigorta yaptırmanızı gerekli kılabilir. Ek bir hizmet olarak istenen sigorta hizmeti de ofis taşıma fiyatlarının farklılık göstermesine sebep olabilir.

eTaşın olarak alanında uzman olan bir ekip ve iş ortakları ile taşınma süreçlerinizi yönetiyoruz. İnternet sitemiz üzerinde sizin için hazırladığımız online formu doldurarak hem ev hem de ofis taşımacılığı için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.