eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşıma hizmetiniz için en iyi ekiplerle yanınızdayız. Parça eşya taşıma hizmeti genellikle küçük eşyalarını nakliye ettirmek isteyen müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Taşınması istenen eşyaların en hızlı yöntemlerle nakliye edildiği parça eşya taşımacılıkta, sizlere en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. 

eTaşın olarak parça eşyalarınızı en ucuz fiyatlarla taşıyabilmek için, eşyalarınızın hacmine ve boyutuna uyumlu araçlar ile faaliyet gösteriyoruz. Bu sayede sizlere pratik ve güvenli parça eşya nakliyat hizmeti verebiliyoruz. Bunun yanı sıra araçlarımızı eşyalarınızın boyutuna göre çeşitlendirdiğimiz için hem ücretten hem de yakıttan tasarruf sağlamış oluyoruz. En uygun fiyata parça eşya taşımacılık hizmeti almak için taşıma talep formumuzu doldurabilirsiniz. 

Parça Eşya Taşımanın Avantajları

Parça eşya taşıma hizmetinin sahip olduğu onlarca avantajı vardır. Bunların en başında uygun fiyat ve hızlı hizmet geliyor. Parça eşya taşımacılıkta harcanan iş gücü, yakıt masrafı ve taşıma ekipmanları diğer hizmetlere nazaran daha az olduğu için; parça eşya taşımacılık işlemi daha uygun bir ücretle temin edilebilmektedir. Ek olarak bu hizmette bütün bir ev yerine sadece belirli eşyalar taşındığından paketleme, taşıma, yerleştirme ve montaj faaliyetleri daha seri bir şekilde tamamlanabiliyor. Bu ve bunu gibi artılar nedeniyle eşyalarını hemen taşıtmak isteyen kullanıcılar parça eşya taşımacılık hizmetimize yönelmektedir. 

Parça eşya nakliyatının kaliteli bir şekilde sonlanabilmesi için dikkat edilmesi gereken hususlar mevcuttur. İlk olarak her taşımacılık hizmetinde olduğu gibi, parça eşya nakliyesinde de güvenlik önlemleri en iyi düzeyde olmalıdır. Çünkü taşınacak eşyalarınız maddi ve manevi anlamda büyük bir değere sahip olabilir. eTaşın olarak her eşyanızın en iyi koşullarda nakliye edilmesini istediğimiz için hizmetlerimizi bu yönde şekillendiriyoruz. Bu bağlamda parça eşyalarınızı taşımak için görevlendirdiğimiz her ekibimizi; alanında uzman, tecrübeli ve gerekli yetkinlik belgelerine sahip kişilerden oluşturuyoruz. İşini severek yapan ekiplerimizin profesyonel taşımacılık anlayışı sayesinde eşyalarınız mükemmel bir kaliteyle taşınıyor ve süreç başarıyla tamamlanıyor. 

Parça eşya nakliyesinde taşınacak eşyaların her biri farklı farklı kategorilerde yer alabilir. Hal böyle olunca her eşya farklı taşıma tekniklerine sahip oluyor ve hasarsız bir nakliyat için ekiplerin doğru bir şekilde çalışması gerekiyor. Aksi takdirde eşyalarınız yanlış yöntemlerle taşınacağı için istenmeyen kazalar oluşabilir ve süreç daha da uzun bir hale gelir. Bu bağlamda eTaşın’da çalışan bütün ekiplerimizin en yetkin kişilerden oluşmasına dikkat ediyor ve parça eşyalarınızı yıllardır en yeni tekniklerle nakliye ediyoruz. Müşteri memnuniyet puanımızın 5 üzerinden 4,9 olması da bu durumu kanıtlar nitelikte. Bütün sürecin profesyonellikle yürütüldüğü nakliyat hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız hemen taşıma talep formumuzu doldurun ve eTaşın kalitesinin keyfini çıkarın

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Parça eşya taşıma fiyatları; hizmeti talep ettiğiniz bölgeye, taşıma işleminin gerçekleştirildiği mesafeye ve parça eşyalarınızın hacmine göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle sizlere en iyi ve en net fiyat bilgisini verebilmek için bir taşıma talep formu hazırladık. Birkaç tıklama ile taşınma sürecinizi başlatabileceğiniz taşıma talep formumuz üzerindeki temel soruları cevaplandırarak en ucuz fiyatlarımıza erişebilir, parça eşyalarınızı hızlıca taşıtabilirsiniz. 

Koltuk, dolap, masa, sandalye veya beyaz eşyalarınızın en kaliteli ekiplerle taşındığı parça eşya nakliyatı hizmetimizde sizlere en ucuz fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Uygun fiyatlarla yönettiğimiz parça eşya taşımacılık hizmetinde sizin için bütün adımları organize ediyor ve kafanızdaki bütün soru işaretlerinin giderilmesini sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimize en kapsamlı şekilde hizmet sağlayabilmemiz için tek yapmanız gereken şey talep formunda ihtiyaçlarınız bize net olarak bildirmek. Bu sayede alanında uzman eksperlerimiz sizler için en detaylı araştırmaları yapabilir ve ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretecek ekiplerimizi tarafınıza yönlendirebilir. 

Hemen Rezervasyon Oluşturun

eTaşın’ın uzman nakliyatçıları ile ilerletilen parça eşya taşıma hizmetimizi temin etmek için tek yapmanız gereken şey sitemizi ziyaret etmektir. Sonrasında taşıma talep formundaki birkaç basit adımı takip ederek en tecrübeli parça eşya taşıma ekiplerimize ulaşabilir, en uygun fiyatlarla taşımanızı yönetebilirsiniz. 

Parça eşya taşıma veya evden eve nakliyat hizmetiniz için sizlere sunduğumuz ücret paketini ve nakliyat ekibini onaylamanız durumunda ise hizmet hemen faaliyete geçirilerek eşyalarınız saatler içerisinde taşınacaktır. 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.