eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Taşınmak yorucu, zahmetli ve bolca araştırma gerektiren bir süreç. Aslında en zoru yeni evinizi bulmak gibi görünse bile asıl süreç bu aşamadan sonra başlıyor. Yepyeni bir başlangıca adım attığınız bu zorlu süreçte ise eTaşın sizin için hem kolay hem de ekonomik çözümler sunuyor.

eTaşın Nasıl Çalışır?

İster İstanbul ister Ankara isterseniz de İzmir şehiriçi nakliye hizmeti arıyor olun; eTaşın ile saatler harcamadan kolayca teklif alabilirsiniz.

Bünyesindeki iş ortakları ile çalışarak hizmet veren eTaşın, sizin için en güvenilir nakliye firmaları arasından en uygun teklifi alır. Bunun akabinde ise taşınma sürecinizi başından sonuna kadar yönetir ve sorunsuz bir şekilde taşınmanızı sağlar.

Ankara ya da İstanbul şehiriçi nakliye firmaları arasında kaybolmanıza, hangisini seçeceğiniz konusunda kaygı duymanıza gerek yok. eTaşın, alanında uzman olan ekibi ile sizin için en doğru seçimi yapar, kolay ve hızlı bir dönüş ile bütçe sunar.

eTaşın ile Şehir İçi Nakliyat Süreci Nasıl İlerler?

Hangi şehirde olduğunuz sorun değil; İzmir, İstanbul ya da Ankara şehiriçi nakliye süreçlerini aynı profesyonel çözümler ile ilerletiyoruz:

-   İnternet sitemizde, ihtiyaçlarınızı anlamamızı sağlayacak sorulardan oluşan formu doldurup bize göndermenizin ardından iş ortaklarımız arasından en uygun teklifi alıp hazırlarız.

-   Size iletilen bütçe teklifini onaylamanızın akabinde belirlenen tarihte nakliye firması adresinize yönlendirilir.

-   Eşyalarınızın doğru bir şekilde paketlenmesi, kolilenmesi, araca yerleştirilmesi ve yeni ikamet edeceğiniz yere ulaşıldığında da dikkatlice boşaltılması sağlanır.

-   “Anahtar Teslim Taşınma” ile yeni evinizin temizlenmesi, elektronik eşyaların ve avizelerin bağlanma işlemi, çilingir gibi ihtiyaçlarınızın da karşılanması sağlanır.

Baştan sona tüm ihtiyaçlarınızı bilen ve şehiriçi evden eve taşımacılık hizmetini eksiksiz olarak veren eTaşın ile süreci sorunsuz ve zahmetsiz bir şekilde yönetebilirsiniz.

Onlarca firma arasından size en uygun firmayı bulmak için saatler harcamak yerine tüm ihityacınızı eTaşın’a bildirebilir ve şehiriçi evden eve nakliyat çözümü için güvenilir bir hizmet alabilirsiniz.

Siz de taşınmak için en kolay ve ekonomik çözümlere hızlıca ulaşmak, taşınmanın ve yeni bir başlangıcın keyfini çıkarmak istiyorsanız hemen eTaşın’dan teklif alın.

 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.