eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Taşınmayı Kabusa Çeviren Hatalar

Ev taşıma esnasında yapılan hatalardan biri de kişilerin plansız ve düzensiz bir şekilde bu süreci ilerletmesidir. Bu yazımızda sizlere ev taşıma sırasında yapılan hatalardan bahsedeceğiz. 

Nakliyatı Kendi Başına Yapma

Bu durum geçmişe oranla çok yaygın olmasa da bazı yerlerde hala kişiler eşya taşıma işlemlerini kendileri halletmeye çalışıyor. Ancak profesyonellikten uzak bir şekilde ev taşıma işlemi gerçekleştirmek fazlasıyla probleme yol açabilir. Özellikle eşya taşıma esnasında bilinçsiz taşıma nedeniyle kırılan veya hasar gören eşyalarla karşılaşmanız profesyonel nakliyat firmalarına göre oldukça yüksektir. Durum böyle olunca bu tarz bir uygulama gerçekleştirmek ev taşıyanlar için fazlasıyla probleme sebep olur. Siz de eTaşın ile ev taşıma işlemini kolaylaştırın, daha fazla detay için okumaya devam edin.

Araştırmasız Nakliyat Firması Seçimi

Günümüzde birçok nakliyat firması bulunmaktadır. Bu sebeple ne kadar profesyonel nakliyat firması var ise bir o kadarda merdiven altı ev taşıma yapan firma bulunmaktadır. Nakliyat firması seçimi yaparken öncelikle detaylı bir araştırma yapmanız ve size en uygun olan firmayı seçmeniz gerekir. Nakliyat firmasını seçerken de firmanın gereken tüm belgelere sahip olduğundan, profesyonel ekibinin olup olmamasına, iletişim adreslerinin son derece açık bir şekilde belli olmasına, hizmet çeşitliliği ve sabit fiyat güvencesi gibi durumları göz önünde bulundurmanız ve bunlara göre tercih yapmanız sizler için daha güvenilir ve rahat bir taşınma süreci sunar.

Plansız Taşınma

Yeni eve taşınırken en öncelikli yapılması gereken şey bir plan-program çizmek olacaktır. İlk evinizi taşıma kararı verdiğiniz anda bir zaman çizelgesi hazırlayabilirsiniz. Nakliyat firmasını ararken kendinize belli bir süre ayırın çünkü profesyonel bir nakliyat şirketi sürecinizi yönlendirmede büyük bir etkiye sahiptir. Hangi gün ve saatler arası taşınacağınızı, evinizdeki eşyaların sayısını, hangi eşyaların öncelikli taşınacağı gibi konuları nakliyat firmasına bildirmek de planınız dahilinde çözülmesi gereken konulardır. Plansız yapılmaya çalışılan bir ev taşıma işi ise fazlasıyla baş ağrıtıcı, yorucu bir süreçtir. eTaşın ise bunu daha da kolaylaştırıyor ve Anahtar Teslim Taşınma hizmeti ile size sadece beklemek kalıyor.

Eşyaların Sadeleştirilmesi

Ev taşıma işlemini gerçekleştirirken eşyaların listesini çıkarmanız size hem yarar hem zaman kazandırır. Listedeki eşyaları kategorize ederek hangi eşyaların yeni eve taşınacağını hangi eşyaların yeni eve taşınmayacağını belirlemek gerekir. Bu sayede hangi eşyaların artık kullanılmadığını tespit edip fazlalık eşyalarızdan kurtulabilirsiniz. Kötü bir durumda olmayan ama sizin kullanmak istemediğiniz eşyaları yakınlarınıza, ihtiyaç sahiplerine veya 2. El dükkanlara satabilirsiniz. Eğer bu süreçte liste hazırlamaz ve kullanmadığınız fazla eşyalardan kurtulmazsanız taşınma esnasında ortalıkta karışık ve toparlanma işlemleriniz hem daha maliyetli hem de daha uzun sürebilir.

Yeni Evin Temizlenmesi

Yeni eve taşınırken öncelikli görev olarak temizlik gelmektedir. Daire tam olarak temizlenmezse eşya taşıma işlemleri sırasında sorun çıkarabilir. Bu yüzden eşyaları taşımadan önce yeni evinize giderek detaylı bir temizlik yapmanızda fayda var.

Evden eve nakliyat konusunda çoğu kişinin tercihleri arasında olan eTaşın sunduğu olanaklar sayesinde taşınma günü omuzlarınızdan büyük bir yük alır. Anahtar teslim taşıma seçeneğiyle yeni evinizin temizliği, tesisat ve elektrik işlemleri ve kırılacak olan değerli eşyalarınıza yapılan sigortayla taşınma zahmetini azaltır. Sizde güvenilir, uygun fiyatlı nakliyat firması arıyorsanız yapmanız gereken eTaşın websitesini ziyaret etmek!

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.