eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Uluslararası Eşya Taşımacılığı

Uluslararası eşya taşımacılığı, farklı ülkeler ve bölgeler arasında yürütülen nakliyat faaliyetlerini içermektedir. Uluslararası eşya nakliyesi sürecinde, eşyaların tedbirli bir şekilde nakliye edilmesi ve ülkeler arasındaki ulaşımın güvenle gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Çünkü, tıpkı evden eve nakliyatta olduğu gibi profesyonelce gerçekleştirilen nakliyatlarda; eşyalarınız belirli kalite standartları çerçevesinde taşınır ve bu sayede hizmet başarıyla tamamlanır. Buradan yola çıkarak uluslararası eşya taşıma hizmeti için en iyi ekiplerle çalışmalısınız diyebiliriz. 

Tercih edeceğiniz nakliyat ekibi ne kadar kaliteli olursa eşyalarınız da o derece kaliteli bir şekilde taşınacaktır. Uluslararası eşya taşıma hizmeti alacağınız firmanın nakliyat sürecini profesyonel bir şekilde yürütmesine ek olarak uygun fiyatlarla da hizmet vermesi gerekmektedir. Müşterilerin zaman zaman en uygun maliyetli nakliye ekibini bulması zor olabiliyor. Bu sebepten ötürü yanlış nakliyat ekibi tercihi yapılarak uluslararası nakliyat süreci oldukça zor bir hale geliyor.

Deneyimli ve uzman ekipler eşliğinde uygun fiyatlı bir uluslararası nakliyat hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz! eTaşın olarak sizlere nakliyat sektöründeki en iyi ekiplerle hizmet vermekteyiz. Ayrıca en iyi nakliyat hizmetini sağlamak amacıyla yürüttüğümüz faaliyetlerimizde en ekonomik fiyat politikalarını kullanarak uygun fiyatlarla nakliye hizmeti almanızı sağlıyoruz. Avantajlı fırsatlardan yararlanmak ve hızlıca uluslararası nakliyat hizmeti almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin! 

Uluslararası Nakliyat Hizmeti

Uluslararası nakliyat hizmetinin olmazsa olmazı ülkeler arasındaki ulaşımın güvenli bir şekilde sağlanmasıdır. Nakliyat sektöründeki tecrübesiyle bu alanda uzmanlaşmış eTaşın ailesi olarak, uluslararası nakliyat işlemleriniz için bütün adımları organize ediyoruz. Çünkü bir nakliyat sürecinin planlı şekilde ilerlemesi büyük önem arz etmektedir. 

Çalışanların koordineli ve planlı şekilde faaliyet gösterdiği uluslararası nakliyat operasyonlarında; ekip üyeleri kimin ne yapacağı ve hizmetin hangi adımlarla ilerleyeceği konusunda net bilgiye sahip oldukları için daha rahat bir şekilde hizmet vereceklerdir. Stresin azalmasını sağlayan bu rahatlıkla beraber taşımacılık hizmeti kusursuz bir hale getirilmektedir. Bu sayede uluslararası nakliyat hizmeti alan kişiler eşyalarının güvenli bir şekilde taşınacağından emin olarak sürecin gerektirdiği diğer işlemlere kolayca yönelebilir. 

Uluslararası nakliyat hizmeti veren ekiplerin organize bir sistemle çalışmasına ek olarak, siz değerli müşterilerimizin de her adımla ilgili bilgi sahibi olmasını çok önemsiyoruz. Hizmet veren ve hizmet alan tarafların birbirleri ile güzel bir iletişim sağlaması, ülkeler arasındaki taşımacılık işlemlerini hızlandırmaktadır. Çünkü düzgün bir iletişim sayesinde hizmet talep eden kişiler isteklerini net bir şekilde bizlere aktarabilir ve bizde aldığımız direktifler doğrultusunda taleplerinize en profesyonel cevabı verebiliriz. 

Bu anlayışımızın doğurduğu hassasiyet sayesinde internet sitemizde yer alan hizmet talep formunu en anlaşılır şekilde dizayn ettik. Uluslararası nakliyat hizmeti almak isteyen kullanıcılar anlaşılır arayüzümüz sayesinde nasıl bir taşımacılık hizmeti almak istediğini ekiplerimize net bir şekilde aktarabiliyor ve sizler için en uygun fiyatlı nakliye hizmeti paketleri tasarlanıyor. 

Uluslararası nakliyat işlemleri başladıktan sonra ise her adım sizlere tek tek bildiriliyor ve eşyalarınızın güvenliği ile ilgili endişe duymadığınız kusursuz bir hizmet ortaya çıkıyor. Uluslararası eşya taşımacılığı alanında uzman ekiplerle dilediğiniz ülkeye eşya taşıtmak için tek yapmanız gereken internet sitemizde yer alan talep formunu doldurmak. Sonrasında yapılması gereken her işlemde uzman eksperlerimizle sizin yanınızdayız…

Uluslararası Nakliye Firması Bulma

Uluslararası eşya taşımacılığı kategorisinde hizmet veren onlarca firma bulunmaktadır. Bu firmaların her biri kendine özgü bir kalite standardına sahiptir. Bu nedenle uluslararası nakliye firması arayan müşteriler araştırma yapmaya başladığında birden fazla hizmet modeli ile karşılaşmaktadır. Buna bağlı olarakta taleplerini firmaların çalışma sistemine göre şekillendirebilmektedir. Bu durum zaman zaman müşterilerin bazı isteklerini net bir şekilde iletememesine, hatta istediği hizmeti net bir şekilde alamamasına yol açıyor. 

Uluslararası nakliye hizmeti ile ülkeler arası eşya nakliyatı yaptırmak isteyen müşterilerin süreci mutlu bir şekilde tamamlaması için yenilikçi hizmetlerimiz ile buradayız. Sektördeki en iyi müşteri memnuniyet oranına sahip ekiplerimiz sayesinde uluslararası nakliye hizmetinizi en kaliteli şekilde gerçekleştirilir ve süreç güvenle tamamlanır. 

Uluslararası nakliye hizmetinde kriterlerinize en uygun nakliye firmasını bulmak için yapmanız gerekenler çok basit. İnternet sitemizde bulunan taşınma formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak nasıl bir uluslararası nakliye hizmeti almak istediğinizi bizlere aktarmanız, uygun maliyetli ve profesyonel bir taşımacılık hizmeti almak için yeterli olacaktır. 

 eTaşın olarak her türlü nakliyat talebine kolayca karşılık verebilmek için en kaliteli ekiplerle çalışıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz parça eşya, evden eve, şehirler arası veya uluslararası nakliyat hizmetlerinden birini talep ettiğinde kriterlere en uygun ekibi kendilerine yönlendirebiliyor ve sağlıklı bir nakliyat çalışması yapabiliyoruz.  Yani sizlerin saatlerce uluslararası nakliye firması araması yapmamanızı sağlayıp, zamandan kazanarak en iyi taşınma hizmetini almanızı sağlıyoruz. Detaylı ve teknik bilgi için buraya tıklayarak talep formunu doldurup hızlıca fiyat bilgisi alabilirsiniz. 

Uluslararası Taşıma Nasıl Yapılır

Uluslararası evden eve veya parça eşya nakliyat hizmeti almak isteyen bireylerin aklına gelen ilk sorulardan bir tanesi bu hizmetin nasıl gerçekleştiği oluyor. Uluslararası taşıma hizmeti; şehirlerarası ve şehir içi taşımacılığından daha farklı noktalar barındırdığı için müşterilerin aklına böyle bir soru gelmesi oldukça normaldir. Çünkü bu hizmette işin içine taşınmanın yapılacağı ülkenin barındırdığı kurallar da dahil olmaktadır. 

Ayrıca taşınma stresinin üzerine ülke değiştirme stresi de eklenince oluşan soru işaretleri daha da kuvvetli bir hale gelmekte. Kullanıcılarının konforlu bir şekilde taşınmasını isteyen eTaşın ailesi olarak en yenilikçi yöntemler ile hizmet vermekteyiz. Uluslararası taşımacılığın nasıl yapıldığına bakacak olursak; 

  • İlk adımda sizlerden gelen nakliyat talep formunu inceliyoruz.
  • Alanında uzman eksperlerimiz sizler için en uygun uluslararası nakliye paketini hazırlıyor ve tarafınıza iletiyor. 
  • Teklif üzerinde sizin için uygun olmayan bir durum veya ekstradan yapmak istediğiniz bir değişiklik var ise süreç için revizeler yapılıyor. 
  • Onaylamanız durumunda uluslararası taşımacılık operasyonu başlıyor ve ülkeler arasında taşınma sağlanıyor.

Bütün bunların yanı sıra önceki başlıklarımızda da belirttiğimiz gibi sizler ile devamlı iletişim halinde bulunarak her adım ile ilgili net bilgilere sahip olmanızı sağlıyor ve ülkeler arası taşınma işlemlerinizi kolayca tamamlıyoruz. 

“Uluslararası taşınma nasıl yapılır? En iyi hizmeti nasıl alabilirim? Nakliye hizmetimi nasıl özelleştirebilirim?” Gibi konularla ilgili bilgi almak istiyorsanız bize dilediğiniz gibi ulaşabilir, profesyonel bir uluslararası taşıma hizmeti alabilirsiniz. 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.