eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Zeytinburnu Ev Taşıma

Evinizi taşıma sürecinde yapılması gerekenlere ait uzun bir listeniz olur: Eşyalarınızı paketlemek, uygun maliyette bir nakliye firması bulmak, yeni evi temizlemek, yerleşmek, adres değişikliği, varsa çocuğunuz için okul değişikliği vs.

Bu zorlu süreçte en azından evden eve nakliyat için güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız eTaşın’da istediğinizi bulabilirsiniz. Bir nakliye platformu olan eTaşın’da ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin için en kaliteli ve en uygun maliyetteki çözümleri bulabilirsiniz.

Kolayca Taşınmak İçin eTaşın

Beştelsiz Mahallesi, Kazlıçeşme Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi ya da bir başka lokasyon... Zeytinburnu’nda nerede oturuyor olduğunuzun hiçbir önemi yok. Her lokasyon için evden eve nakliye fiyatlarında en uygun teklifler ve kaliteli bir hizmet eTaşın’da!

İnternet sitemiz üzerinden taşınma işleminiz için ihtiyacımız olan bazı bilgileri bize göndermekle süreci başlatabilirsiniz. Nerede oturduğunuz, nereye ve ne zaman taşınacağınız, kaç metrekare bir evinizin olduğu ve asansörlü evden eve nakliyatta fiyatlar değiştiği için asansör bulunup bulunmadığı gibi temel bazı bilgileri sizden aldıktan sonra eksperlerimiz tarafından ihtiyaçlarınız analiz edilir.

Bu ihtiyaçlara uygun olan ve hali hazırda iş ortağımız olarak çalıştığımız nakliye firmaları ile görüşür ve sizin için en doğru seçimi yapıp bütçenizi hazırlarız. Bu bütçe müşteri temsilcilerimiz tarafından size iletilir ve onaylamanız halinde de taşınma operasyonunu hemen başlatırız.

Anahtar Teslim Taşınma

Ev taşımanın her aşaması ayrı bir zorluk içeriyor. Bu sebeple de uzman bir ekipten yardım almanız eşyaların doğru paketlenmesini, paketleme araçlarının hazır olmasını, dikkatli bir şekilde taşınıp yerleştirilmesini, demonte ve monte edilmesini sağlıyor. 

eTaşın’da bunların hepsinin yanı sıra ihtiyacınız olabilecek bazı ek hizmetleri de bulmanız mümkün oluyor. Yeni evinizin temizlenmesini, bulaşık ve çamaşır makinelerinizin bağlanmasını, avizelerinizin takılmasını ya da elektrik bağlantısına ihtiyaç duyan diğer kurulumlarınızın yapılmasını sağlamak üzere bu konuda uzman olan kişileri de ekibimize dahil edebiliyoruz. Bununla birlikte kapı kilidinin değiştirilmesi gibi bir zorunluluk için çilingir hizmeti de sağlıyoruz. Böylelikle de siz yeni evinize taşınırken gereken her şeyi tek bir platform üzerinden çözüme kavuşturabiliyorsunuz.

eTaşın ile taşınma işlemi keyif verici bir deneyime dönüşebilir. Siz de kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınma işlemini gerçekleştirmek için hemen eTaşın üzerinden gerekli olan bilgileri bizimle paylaşın ve uzman bir ekiple taşınmak için maliyeti öğrenin!

 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.