eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Ankara Ev Taşıma

Taşınmak, neredeyse hiç kimsenin sevmediği; ancak herkesin hayatında en az bir kere deneyimlediği durumlardan. Ev ya da ofis eşyalarının demonte hale getirilmesi, güvenli bir şekilde paketlenmesi, nakliye aracına yüklenmesi ve gidilen yerde de tekrar açılarak monte edilmesi oldukça zorlu bir süreç. Ayrıca taşınılacak yerin temizlenmesi ve çamaşır makinesi ile bulaşık makinesi gibi elektrikli aletlerin tesisat işlemlerinin yapılması da bu sürecin zorluğunun daha da artmasına neden oluyor. Söz konusu Ankara gibi büyük bir şehir olduğunda, ev taşıma daha da içinden çıkılmaz bir hal alabiliyor. Ankara evden eve nakliyat yapmadan önce iyi bir plana sahip olmak ve bu plana uygun bir operasyon gerçekleştirmek son derece önemli. Ancak bireysel olarak böyle bir plan ve operasyonun yürütülmesi bir hayli zor. Evden eve nakliyat Ankara hizmeti veren firmalar da çoğu zaman sadece taşıma hizmetiyle sınırlı kaldıkları için, daha kapsamlı faaliyet gösteren bir firma bulabilmek şart. Ayrıca hizmet alınacak firmanın kurumsal olması ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlayabilmiş olması da dikkate değer hususlardan. 

Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmeti Ne Kadar Sürer?

Türkiye’nin başkenti, aynı zamanda da en büyük şehirlerinden biri olan Ankara’da taşınmak, çoğu şehre göre daha zor bir süreci ifade eder. Taşınma işleminin ne kadar süreceği, iki nokta arasındaki mesafeye göre değişiklik gösterir. Yenimahalle evden eve nakliyat yapılacağı zaman daha uzun sürebilir. Zira Ankara’nın merkezi göz önünde bulundurulduğunda, burası bir nebze dışarıda kalır. Bu durum Etimesgut evden eve nakliyat hizmeti için de geçerlidir. Aynı bölge içerisinde, yakın bir adrese taşınmak kolay olsa da; Ankara’nın farklı semtlerine taşınmak uzun sürebilir. Eğer şehir dışına taşınma söz konusuysa, bu durumda da gidilecek mesafeye göre süre değişiklik gösterir. 

Ankara evden eve taşımacılık hizmetinin süresini belirleyen bir diğer unsur olarak evin metrekaresi ve eşyaların fazlalığından söz edilebilir. 1+1 odalı bir evin taşınması için gerekli olan süre ile 3+1 odalı bir evin taşınması için gereken süre kesin olarak farklılık gösterir. Ayrıca eşyanın fazla olması ve kurulum ile montaj süreçlerini uzatabilecek nitelikte olması da bu noktada belirleyici rol oynar. 

Taşınmayı gerçekleştiren ekibin deneyimli ve donanımlı oluşu da taşınma süresini doğrudan etkiler. Bu konuda deneyimli olmayan eş, dost ya da akraba ile yapılan taşıma işlemleri bazen birkaç gün sürebilir. Mobilyaların demonte edilmesi, gidilen yerde yeniden kurulması, eşyaların güvenli bir şekilde paketlenmesi, araçlara doğru şekilde yüklenmesi ve tesisat işlemleri bilmeyen kişiler için oldukça zordur. Ankara evden eve nakliye yapılacağı zaman, tüm bu süreçleri kusursuz bir şekilde yürütecek bir firma tercih edilmelidir. 

Ankara Nakliyat Hizmetleri Ne Kadar?

Ankara evden eve nakliyat fiyatları farklı belirleyenlere göre değişiklik gösterir. Taşıma işlemini gerçekleştirecek firmanın sunmuş olduğu hizmetler ve taşınacak tarafın bu hizmetler içerisinden hangilerini talep ettikleri en önemli belirleyendir. Evden eve nakliyat firması yalnızca taşıma işini üstlenecek, eşyaların demonte ve monte edilmesi ya da paketlenmesi gibi süreçlere karışmayacaksa düşük fiyatlardan söz edilebilir. Elbette taşıma ücretinin ne kadar olacağı da gidilecek mesafeye göre belirlenir. Eryaman evden eve nakliyat gibi görece merkezden uzak bölgelerde yapılacak taşıma işlemleri, taşıma ücretinin artmasını da beraberinde getirir. 

Taşıma firması tarafından sunulan diğer hizmetlerden de yararlanılması durumunda, hizmet faturasının tutarında da artış görülür. Ayrıca evin büyüklüğü ve taşınacak eşya miktarının fazlalığı da fiyat artışına yol açan etkenler arasında yer alır. Bu nedenle, tüm bu değişkenleri bilmeden ve bu soruları yanıtlamadan net bir fiyattan söz edilemez. Evden eve nakliye Ankara hizmeti sunan firmalarla iletişime geçmek, fiyat alabilmek adına daha doğru olur. 

Ankara Evden Eve Nakliyatta Sigortanın Önemi

Taşınma esnasında eşyaların zarar görmesi ya da tamamen kullanılamaz hale gelmesi, bu sürecin en can sıkıcı durumlarından biri. Geleneksel yöntemler ile bireysel taşınma yapıldığı zaman bu tür kazalarla karşılaşmak neredeyse kaçınılmaz. Bununla birlikte en iyi firmalarla çalışıldığı zaman bile kaza yaşanmayacağının ve eşyaların çeşitli şekillerde zarar görmeyeceğinin garantisi yok. Bu yüzden de hem taşıma hem de diğer hizmetler esnasında sigorta sunan firmaların tercih edilmesi son derece önemli. Sigortasız yapılan taşımalarda meydana gelen maddi zararlar firmalar için bağlayıcı olmadığından, herhangi bir tazmin durumu da söz konusu olmaz.

Ankara Evden Eve Taşımacılıkta Firma Seçiminin Önemi

Günümüzde Ankara evden eve nakliyat hizmeti veren pek çok firma bulabilmek mümkün. Her biri farklı hizmet portföyüne sahip olan bu firmalardan hizmet alırken, doğru firma seçimi için özenli davranılması son derece önemli. Kurumsal olarak çalışmayan firmaları tercih etmek; taşınma sürecinin uzamasına, taşımanın sigortasız olmasına, eşyaların zarar görmesine ve bir dizi olumsuz durumun yaşanmasına neden olabilir. 

eTaşın ile Taşınma Kabusundan Kurtulun!

Ankara evden eve nakliyat ya da taşınma denildiği zaman yalnızca eşyaların taşınması gibi bir algı oluşsa da esasında bunun çok aşamalı bir süreç olduğunun bilinmesi lazım. Eşyaların demonte hale getirilmesi, paketlenmesi, taşınılacak evin temizlenmesi, demonte haldeki eşyaların yeniden kurulması, tesisat bağlantılarının yapılması gibi işlemlerin hepsi bu sürecin bir parçası. Sorunsuz bir taşınma deneyimi yaşayabilmek adına, tüm bu sürecin profesyonel olarak yürütülmesi son derece önemli. eTaşın, bu sürecin doğru yönetilebilmesi ve Ankara evden eve taşımacılık işleminin sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmesi adına anahtar teslim taşıma hizmeti sunuyor. 

Hiçbir şeyi düşünmeden, taşınma stresi çekmeden yalnızca yeni evinin keyfini çıkarmak isteyenler için eTaşın’ın hizmet kapsamı oldukça geniş. Anahtar teslim taşıma hizmeti ile tüm süreci sizin adınıza yöneten eTaşın ile evden eve nakliyat Ankara artık çok kolay. Siz de eTaşın’ın aşağıdaki ayrıcalıklarından yararlanarak taşınma korkunuzun üstesinden gelebilirsiniz:

• Sağlam Paketleme: Mobilyalarınız işin uzmanları tarafından zarar vermeden sökülür. Taşınma işleminden önce balonlu naylon kullanılarak paketlenir. Aynı özen diğer eşyalarınız için de gösterilir. 

• Güvenilir Taşıma: Korunaklı şekilde paketlenen eşyalarınız, güvenli bir şekilde taşınır. Taşıma işlemleri sigortalı olarak sağlanır. Taşınan eşyalar, yeni evinize özenle teslim edilir. 

• Temizlik: Yeni taşınacağınızın evin temiz olmaması halinde, evinizin temizliği sağlanır. İnşaattan yeni çıkmış evlerde detaylı temizlik, farklı bir kullanıcıdan devralınan evlerde de ince temizlik yapılır. Yerleşmeden önce yeniden temizlik yapmanız gerekmez.

• Elektrik ve Su Tesisatı: Önceki evinizden sökülen avizeler, yeni evinize odalara uygun olacak şekilde bağlanır. Avize ve lambaların bağlanması esnasında kötü görünüme yol açacak uygulamalardan kaçınılır. Çamaşır makinesi ile bulaşık makineniz de tesisata entegre edilir ve çalıştırılır. 

• Montaj: Önceki evinizde demonte hale getirilen eşyalarınız, odalara uygun olarak dağıtılır ve sizin istediğiniz yerlere kurulumları yapılır. 

• Aynı Gün Tamamlama: eTaşın’ın anahtar teslim evden eve nakliyat kapsamında sunmuş olduğu bu hizmetlerin hepsi, aynı gün gerçekleştirilir. Bireysel olarak yapıldığı zaman bir haftayı aşabilecek bu işlemlerin hepsini sizin için yürüten eTaşın, bir gün içerisinde hiçbir zahmete katlanmadan yeni evinize yerleşmenize olanak tanır.

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.