eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Ankara'ya Taşınmak İsteyenlerin Bilmesi Gerekenler

Türkiye’nin 3 büyük şehirleri arasında bulunan Ankara içinde bulundurduğu tarihi, doğal zenginlikleri ve başkent olması sebebiyle bugüne kadar herkesin ilgisini üstüne çeken bir şehirdir. Ankara'ya taşınmayı düşünüyorsanız; bu yazımızda Ankara hakkında bilmeniz gerekenleri Ankara'da yaşayanların gözüyle listeledik. Bu liste ile birlikte sizler de Ankara'yı bir Ankaralı gibi tanıyıp sevebilirsiniz.

Park Kültürü ile Dikkat Çeken Ankara

Ankara İç Anadolu bölgesinde olduğu için deniz olmasa bile içinde bulundurduğu özel müzeler ve tiyatro yerleriyle yaşayanların gözbebeği gibidir. Ankara'nın yıllardır devam eden bir park kültürü olduğu bilinmektedir. Seğmenler Parkı, Kuğulu Park gibi şehrin merkezinde, insanların dinlenmesi ve aileleri ile keyifli vakit geçirmesi için düzenlenmiş parklarıyla dikkat çekmektedir. Ankara’ya taşınmayı düşünenler için doğasıyla, park kültürü ile yeni taşınanları mutlu edecektir.

Kış Mevsimine Aşıklar Ankara’ya Bayılacak!

Ankara, soğuk havasıyla meşhur bir şehirdir. Karasal bir iklimi olduğu için soğuk havaları seven biriyseniz Ankara tam size göre. Tabii kuru soğuk değil, günlerce süren kar yağışıyla beraber bembeyaz örtüyle kaplanan Ankara sizi büyüleyebilir. Ayrıca Ankara'da 12 ay boyunca kışı yaşayabileceğiniz bir yer bulunuyor. Belpa'da buz pateni yapabilir ve buz hokeyi maçlarını izleyebilirsiniz. Başka bir şehirden Ankara’ya taşınmayı düşünüyorsanız, yeni hobiler ve ilgi alanları da edinebileceğiniz ihtimalini de unutmayın!

Meşhur Caddeleri Keşfedin!

Ankara'da Tunalı Hilmi, Bestekâr, 7. Cadde gibi sosyal hayatın kalbinin attığı ve üniversite öğrencilerinin çoğunlukla bulunduğu birçok cadde bulunuyor. Bu caddelerde alışveriş, arkadaşlarınızla/ailenizle vakit geçirmek ve leziz yemekler yemek için birçok güzel seçenek bulunuyor. Ayrıca her bütçeye uygun kafeler ve barlar da bu caddelerde mevcut. Bunun dışında son zamanlarda Ümitköy ve çevresinin de popülerliği artmış ve farklı kültür alternatiflerine ev sahipliği yapmaktadır. Ankara denilince akla gelen caddeler ve sokaklar, bu konumlara olan merakınızı şekillendirebilir. Başka bir şehirden veya yine Ankara lokasyonundan bahsettiğimiz bölgelere evinizi taşınmayı düşünebilirsiniz. Evden eve nakliyat konusunda Anahtar Teslim Taşımacılık hizmeti ile eTaşın kolaylıklarından faydalanabilir ve bu süreci rahatlıkla yönetebilirsiniz. Ankara’da taşınmanın en kolay yolu olan eTaşın ile tanışın.

Ulaşım Kolaylığı

Ankara'da ulaşım diğer büyükşehirlerle karşılaştırıldığında oldukça kolaydır. Ancak diğer Anadolu şehirleriyle karşılaştırıldığında trafik yoğun ve karmaşık gibi görülebilir. Şehrin tüm devlet kurumlarına ve diğer resmi dairelere ev sahipliği yapması, Ankara’ya taşınmak veya halihazırda burada yaşamak için önemli nedenlerden biri.  Gitmek istediğiniz yere gereken zamanda yetişebilmeniz için metro, teleferik, otobüs, minibüs gibi birçok alternatif bulunmaktadır. Ankara’da olan karmaşık trafik döngüsünü evden eve nakliyat konusunda değerlendirecek olursak; Ankara’daki trafik ve belirli saatlerdeki ekstra fazla olan trafik yoğunluğu sizi oldukça yorabilir. Ev taşıma sürecinizin aksamaması için bu planlamayı iyi yapmalısınız. Bu noktada eTaşın sizi dakik ve güvenilir bir nakliyat firmasına yönlendirerek sürecin sorunsuz ve sizin için kolay geçmesini sağlayacaktır.

Başkentin Üniversiteleri

Ankara, resmi kurumların varlığı sebebiyle devlet çalışanlarının yoğunlukta olduğu bir şehir olmasının yanı sıra, önemli üniversitelerin varlığı sebebiyle birçok öğrencinin de yaşadığı bir şehir olarak karşımıza çıkar. Ankara Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Çankaya Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi ve ODTÜ gibi önemli üniversitelerin yer aldığı Ankara’da öğrenci popülasyonu fazladır ve bu sebeple de parça eşya taşıma, evden eve nakliyat işlemleri sıkça yapılır. Bu ev taşıma hareketliliğinde güvenilir, uygun fiyata nakliyat firması bulmanızı kolaylaştıran eTaşın’dan hemen fiyat alın! Güvenilir, kolay ve uygun fiyata Ankara’da parça eşya taşıma, evden eve nakliyat ve şehirler arası nakliyat işlemlerinizi eTaşın ile gerçekleştirin.

Sizde Ankara’ya taşınmak ya da Ankara içerisinde evden eve nakliyat işlemleriniz için eTaşın’dan hemen teklif alın, güvenilir ve kolay şekilde taşınmanın keyfini yaşayın. eTaşın olarak Ankara’da taşınmak için en uygun semtleri anlattığımız yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.