eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?

Güvenilir nakliye modeli ve ek hizmetlerimizle taşınmak artık çok kolay.

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Nedir? Nasıl Yapılır?

Teknolojinin geliştiği bu çağda artık nakliye işlemleri için bile hem güvenli hem de çok pratik yollar mevcut. eTaşın ile siz de taşınmanın en pratik ve kolay çözümlerine sahip olabilirsiniz.

Yüksek katlı binaların artması ile bu binalara özel olan ihtiyaçlar da artıyor. Aynı zamanda mesken olarak kullanılan yapıların çoğalması da mimari olarak daha pratik çözümlere olanak sağlayacak şekilde gelişiyor. Tüm bu yenilikler evden eve nakliyat çözümlerinde de yeni yollar yaratıyor. Bunlardan biri de asansörlü evden eve nakliyat.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Nedir?

Yüksek katlı binalarda bile kullanılabilen bu sistem raylı bir yapının açılarak uzaması prensibi ile nakliyat yapılacak olan dairenin balkonuna ulaşması ile olur. Raylı yapı açılarak uzar, eşya taşınacak olan dairenin balkonuna erişir ve bundan sonra asansör yapısı ile hareket eden kafesin içerisine eşya yerleştirilir. Böylelikle merdivenden taşıma ya da yolcu asansörüne yükleme olmadan eşyalar pratik bir şekilde taşınabilir.

Asansörlü Evden Eve Nakliye Yöntemi Güvenli midir?

Son derece güvenlidir. Asansörün belli bir taşıma kapasitesi ve yükleme prensibi vardır. Alanında uzman olan bir ekip tarafından yönetildiği takdir ve kapasite aşılmadığı sürece herhangi bir can ya da mal kaybı olmaz.

Her Yapıda Kullanılabilir mi?

Asansörlü evden eve nakliyat her yapıda kullanılamaz. Bunun belirlenmesi için alanında uzman olan ekip arkadaşlarımızın önceden gelip bir keşif yapması, yapı etrafında bulunan elektrik tellerinden sokak lambalarına dikkat etmesi, binanın cephesini ve açısını değerlendirmesi gerekir. Ayrıca yapının asansörlü taşıma için uygunluğunun da ölçülmesi şarttır.

Avantajları Nelerdir?

Asansörlü evden eve nakliyat sayesinde her şeyden önce çok daha az bir iş gücü ve çok daha az bir sürede eşya taşıma işleminizin tamamlanması mümkün olur. Eşyalar bir araç sayesinde taşınacağı için zarar görme riski de azalır. Hem zamandan hem de maliyetten kazanmak için avantaj sağlar.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nedir?

Nakliye fiyatları bir bütün olarak değerlendirilmek zorundadır. Bu sebeple de kaç oda bir evinizin olduğu, hangi lokasyonlar arasında taşınma işleminin gerçekleşeceği, ne zaman olacağı, sigorta isteyip istenmediği, “Anahtar Teslim Taşıma” hizmet talebinin olup olmadığı gibi pek çok soru fiyatta etkili olacaktır.

Anahtar Teslim Taşıma Nedir?

Evinizin en hızlı ve kolay şekilde taşınması dışında yeni evinizde ihtiyaç duyacağınız bazı hizmetleri de eTaşın ile karşılayabilirsiniz. Yeni evinizin taşınmadan bir gün önce temizlenmesi, bulaşık makinenizin bağlantısının yapılması, aydınlatmalarınızın takılması, anahtar kilidinin değişmesi gibi tüm ihtiyaçlarınız için ilgili arkadaşlarımızı adresinize yönlendirebilir ve tüm bu ihtiyaçlarınıza çözüm üretebiliriz.

eTaşın ile Nasıl Çalışabilirim?

www.etasin.com adresi üzerinden sizin için hazırladığımız formu doldurarak bizden fiyat alabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı öğrendikten sonra iş ortaklarımız arasından en uygun seçimi yaparak bütçe çıkarıp size iletmemizin ardından onaylamanız halinde ise nakliye işleminizi hemen gerçekleştirebiliriz.

Siz de taşınmanın en pratik, güvenilir ve profesyonel deneyimini yaşamak için hemen eTaşın’dan teklif alın!

 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.

eTaşın Popüler Aramalar

Bakırköy Evden Eve NakliyatGaziosmanpaşa Evden Eve NakliyatBakırköy Beşiktaş Arası Evden Eve NakliyatEtimesgut Evden Eve NakliyatÜsküdar Evden Eve NakliyatBaşakşehir Evden Eve NakliyatÜmraniye Evden Eve NakliyatMaltepe Evden Eve NakliyatPendik Evden Eve NakliyatKüçükçekmece Evden Eve Nakliyatİzmir Evden Eve NakliyatKadıköy Evden Eve NakliyatBeylikdüzü Evden Eve NakliyatKartal Evden Eve NakliyatSarıyer Evden Eve NakliyatAtaşehir Evden Eve NakliyatBağcılar Evden Eve NakliyatEsenyurt Evden Eve NakliyatAvcılar Evden Eve NakliyatBahçelievler Evden Eve NakliyatBeyoğlu Evden Eve NakliyatÇekmeköy Evden Eve NakliyatBüyükçekmece Evden Eve NakliyatSancaktepe Evden Eve NakliyatBeşiktaş Kadıköy Arası Evden Eve NakliyatSilivri Evden Eve NakliyatŞişli Evden Eve NakliyatFatih Evden Eve NakliyatBeşiktaş Evden Eve NakliyatZeytinburnu Evden Eve NakliyatEyüp Evden Eve NakliyatTuzla Evden Eve NakliyatSultangazi Evden Eve NakliyatGüngören Evden Eve NakliyatBayraklı Evden Eve NakliyatEsenler Evden Eve NakliyatBalçova Evden Eve NakliyatBayrampaşa Evden Eve NakliyatBakırköy Sarıyer Arası Evden Eve NakliyatKadıköy Beşiktaş Arası Evden Eve NakliyatKağıthane Evden Eve NakliyatBeykoz Evden Eve NakliyatMenderes Evden Eve NakliyatMenemen Evden Eve NakliyatGaziemir Evden Eve NakliyatTorbalı Evden Eve NakliyatBakırköy Şişli Arası Evden Eve NakliyatBakırköy Maltepe Arası Evden Eve NakliyatBergama Evden Eve NakliyatNarlıdere Evden Eve NakliyatUrla Evden Eve NakliyatBakırköy Beyoğlu Arası Evden Eve NakliyatBakırköy Üsküdar Arası Evden Eve Nakliyatİstanbul Evden Eve NakliyatGüzelbahçe Evden Eve NakliyatAnkara Evden Eve NakliyatGebze Evden Eve NakliyatBursa Evden Eve NakliyatFoça Evden Eve Nakliyatİstanbul Ankara Arası Evden Eve Nakliyat