eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?

Güvenilir nakliye modeli ve ek hizmetlerimizle taşınmak artık çok kolay.

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un en büyük ve eski ilçelerinden biri olan Ataşehir, son yıllarda modernleşmesi ile dikkat çeken ilçeler arasında da görülüyor. Her kısımda aynı dokunun görülemeyeceği kadar büyük olan bu ilçenin içinde taşınmak oldukça uzun bir mesafe kat edileceği anlamına geliyor olabilir. İster Yenisahra’dan Kayışdağı’na, Ataşehir Merkez’den Küçükbakkalköy’e taşınacak olun kaliteli bir hizmet almanız eTaşın ile mümkün.

Onlarca evden eve nakliye firması Ataşehir için de hizmet veriyor. Ancak zaten yorucu ve oldukça fazla zaman isteyen taşınma sürecinde tek tek firmaları araştırmak da çoğu zaman zorlaşıyor. Üstelik yalnızca firmaları bulmak değil, her biri ile tek tek görüşerek bütçe almak, uzmanlıklarını değerlendirmeye çalışmak da gerekiyor.

eTaşın, sizin için halihazırda çalışmakta olduğu uzman ve yetkili firmalar arasından araştırma yaparak işinizi çok kolaylaştırıyor. İnternet sitesi üzerinden iletebileceğiniz birkaç basit bilgiye sahip olduktan sonra sürecin büyük bir kısmını alanında uzman ekip arkadaşlarımız sizin için üstleniyor.

eTaşın ile Güvenilir ve Profesyonel Nakliye Hizmeti

Ataşehir’in bir ucundan diğer ucuna da taşınacak olsanız eTaşın ile sorunsuz bir süreç yönetimi sağlayabilirsiniz. Taşınmanız için gereken ihtiyaçları öğrenerek başlatacağımız süreçte pek çok araştırmayı sizin için yapabilir ve uygun bir çözüm geliştirebiliriz.

Nereden nereye taşınacağınız, evinizde kaç oda olduğu, binanızda ya da taşınacak olduğunuz binada asansör olup olmadığı, ne kadar eşyanızın olduğu gibi bazı sorular hem taşıma işlemini gerçekleştirecek olan firmayı belirlemek hem de bütçeyi çıkarabilmek için en temel sorular oluyor. Bu sorulara vereceğiniz cevaplar sayesinde sizin ihtiyaçlarınızı anlayabilir ve en uygun seçenek ile çözüm sunabiliriz.

Ataşehir evden eve nakliye firmalarını bulmanın yanı sıra taşınma sırasında çilingir, elektrik ve su tesisatı, temizlik gibi bazı ek hizmetlere de ihtiyacınız olabilir. Böyle ihtiyaçlar için de eTaşın üzerinden çözüm bulabilirsiniz. Hizmet almak için gerekli bilgileri girerken ek hizmetlerden ihtiyaç duyacak olduklarınızı da belirtmeniz yeterli.

Ataşehir Örnek, Ferhatpaşa, Namıkkemal ya da diğer tüm semtlerde ihtiyacınız olan planı verdiğiniz bilgilere göre değerlendirip planlayan müşteri temsilcilerimiz sizi arar ve bütçe teklifini sunar. Bunu onaylamanızın akabinde ise taşınma işlemi için takvim çıkarılır ve süreç sizin için sorunsuz bir şekilde yönetilir.

Siz de işin uzmanları ile sorunsuz bir taşınma hizmeti almak için hemen eTaşın’dan fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.