eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Bağcılar Ev Taşıma

eTaşın ile Bağcılar’da evden eve nakliyat sorununuzu bütün ayrıntılarıyla çözüme kavuşturabilirsiniz. Hem uzman bir değerlendirme hem profesyonel bir hizmet hem de uygun maliyette çözümlerle taşıma işlemini başından sonuna kadar kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

eTaşın sayesinde Bağcılar’da ister Kirazlı’da ister Mahmutbey’de isterseniz de Hürriyet’te oturun; bulunduğunuz lokasyon fark etmeksizin taşınma işleminizi gerçekleştirebiliriz. Eşyalarınızın paketlenmesinden yeni evinize yerleştirilmesine kadar olan süreçteki tüm aşamalarda güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunabiliriz.

eTaşın ile Taşınmak Çok Kolay

eTaşın bir nakliye platformudur. Yani sizin tek tek arayacağınız nakliye firmalarının zaten pek çoğunu kendi bünyesinde bir araya getirmiştir. Dolayısıyla sizin baştan ve referans olmadan yapacağınız araştırmanın zahmetinden sizi tümüyle kurtarır.

İhtiyaçlarınızı doğru bir şekilde anlamak adına sizden bazı soruların cevaplarını istiyoruz; evinizin nerede olduğu ve nereye taşınacağınız, evinizin kaç odalı olduğu, asansörü olup olmadığı gibi... Bu sorular sizin için çıkaracağımız bütçeye etki ettiği için sorulara dikkatli bir şekilde cevap vermeniz son derece önemli.

Bu aşamadan sonra eTaşın eksperleri tarafından gereken değerlendirme yapılıyor, ihtiyaçlarınız belirleniyor ve taşınma işleminiz için gereken bütçe size iletiliyor. Eğer onay verirseniz de operasyona başlanıyor ve sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmıyor.

Detayları Atlamıyoruz

En iyi evden eve nakliyat hizmetini vermek için hiçbir detayı atlamamak için çok yönlü düşünüyoruz. Eşya taşıma, taşınma işleminin majör basamaklarından biri olsa da taşınacağınız evde temizlik yapılması, kapı kilidinin değişmesi, elektrik ve su tesisatı gibi bazı ek hizmetlere de ihtiyacınız olabilir.

eTaşın ile birlikte bu sorunları da taşınma sırasında çözebilirsiniz. Sizin talebiniz doğrultusunda temizlik, çilingir, elektrik tesisatı, su tesisatı gibi ihtiyaçlarınız için çözüm oluşturabilir ve ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. 

Evden eve taşımacılık için yapacağınız başvuruda bu hizmetlerin hepsini ya da sadece ihtiyaç duyduklarınızı da talep edebilirsiniz. Taşınma sırasında bu hizmetleri alarak evinizin temizlenmesini, avizelerinizin, çamaşır ve bulaşık makinelerinizin bağlanmasını sağlayabilir, kilit değiştirmek gibi önemli bir güvenlik adımını da tamamlamış olabilirsiniz.. Böylelikle bütçeniz buna göre çıkarılır ve size de bu şekilde sunulur. 

Siz de rahat bir şekilde taşınmak, gerekirse eşyalarınızı sigortalatmak, tamamen profesyonel bir hizmet alarak hiç yorulmadan ve vakit kaybetmeden taşınmak isterseniz hemen eTaşın’ı tercih edebilirsiniz. Uygun maliyette profesyonel hizmet için hemen teklif alın!

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.