eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Bahçelievler Ev Taşıma

eTaşın olarak Müşteri Memnuniyetinin Önemi

Hem şehirler arası evden eve nakliyat hem de şehir içi taşıma alanında çoğu kişinin tercihi olan eTaşın her konuda müşteri memnuniyetini ön plana alarak çalışır.

Siz de ev taşıma esnasında çoğu yükten kurtulup hızlı ve güvenilir bir taşınma istiyorsanız yapmanız gereken çok kolay. eTaşın sitesini ziyaret ederek taşınma işlemlerinizle alakalı bilgileri iletip hızlı bir şekilde teklif alabilir, bir tek ev için değil ofis taşıma içinde tekliflerimiz sizi bekliyor.

Anahtar Teslim Taşınma: eTaşın

Bulunduğunuz il veya ilçe fark etmeksiniz taşınmak istediğiniz yer Bahçelievler ise eTaşın sitesine girerek başlangıç noktası olarak bulunduğunuz lokasyonu varış için ise Bahçelievler’i taşınma işlemleriniz için müşteri temsilcilerimiz size bütçenize uygun firmaları bildirir. Taşınma sırasında eşyalarınızın kırılması ya da çalınmasından endişe duymamanız için eTaşın müşteri temsilcilerimiz Bahçelievler evden eve nakliye konusunda bütün firmaları detaylıca araştırıp sizin için güvenilir firmaları bulmaya özen gösterir. Kırılmaya müsait ve pahalı eşyalarınız varsa eTaşın ile bunları sigortalatma şansınız da bulunmaktadır. Siz sadece taşınma için tarih ve saati belirleyin sonrasında eTaşın sizin için her şeyi düşünecektir. Taşınmak istediğiniz firmayı seçtikten sonra profesyonel bir ekiple eşyalarınız paketlenir ve yeni evinize taşınır. Bununla birlikte eTaşın’ın anahtar teslim taşınma seçeneğiyle yeni evinizin temizlenmesi, kapı kilidinin çilingir tarafından değiştirilmesi, beyaz eşyalarınızın bağlanması sırasında tesisat ve elektrik gibi işlemlerle uğraşmak zorunda kalmaz sadece yeni evinizi kavuşmanın mutluluğunu yaşarsınız.

Bahçelievler ya da başka bir semt için ev taşıma olsun, konum fark etmeksizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size en uygun teklifler eTaşın’da!

Parça Eşya Taşıma

Bir yandan da ofis çalışanlarının birçoğu birkaç eşyasını taşınması için nakliye firması arayışında olabiliyor. Bu durumda sizin için parça eşya taşıma yapan firmaları bulan eTaşın, sizden sadece taşınacak olan eşyanın ağırlığını, nereden nereye gideceği bilgisini ve taşınma gününün tarihi ile saati bilgisini ister. Bu bilgiler doğrultusunda müşteri temsilcilerimiz detaylıca araştırma yapıp size en uygun firmayı bildirir.

Hiç bilmediğiniz bir şehir için taşıma gerçekleştirecek bile olsanız eTaşın ile bu konular sorun olmaktan çıkıyor. Profesyonel temsilcilerimiz ile gerçekleştireceğiniz görüşmelerden ve eTaşın’ın sunduğu olanaklardan sonra taşınma sizin için artık çok kolay bir hal alacak. İster ofis taşımak isteyin ister ev, taşınma konusunda aklınızdaki çoğu soruyu çözmek için uzman ekiplerimizle hemen iletişime geçebilir, ek hizmet bedeli ödemeden çoğu fırsattan yararlanıp, hızlı ve güvenli bir şekilde taşınma sürecinizi başlatabilirsiniz. eTaşın ile taşınmak isteyenler yeni evlerine sorunsuz bir şekilde taşınır. Siz de taşınmak istiyorsanız veya düşünüyorsanız etasin.com sayfasında istenilen bilgileri girerek teklif alabilirsiniz.

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.