eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Balçova Ev Taşıma

İzmir Balçova evden eve nakliye hizmetleri için güvenilir, alanında uzman ve uygun maliyette hizmet almak için eTaşın ile hemen tanışın.

Ev taşımanın zahmetli, zaman alan ve yorucu taraflarını bertaraf ederek sadece keyfini çıkarma düşüncesi size de hoş geliyorsa eTaşın beklentinizi karşılayacaktır. Zahmetsiz bir şekilde taşınmanın keyfini çıkarmak için eTaşın ile çalışabilirsiniz. İster Balçova Çetin Emeç ister Fevzi Çakmak ister Onur Mahallesi olsun, Balçova evden eve taşımacılık için eTaşın’dan teklif alabilirsiniz.

eTaşın Nedir?

İş ortaklarını güvenilir nakliye firmaları arasından belirleyen, online olarak teklif alabileceğiniz evden eve nakliye platformudur. eTaşın, farklı ihtiyaçlara hitap edebilecek geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu sayede Balçova İnciraltı ya da Bahçelerarası olması, 2+1 ya da 5+1 eviniz olması fark etmeksizin evden eve nakliye hizmeti alabilirsiniz.

eTaşın Nasıl Çalışır?

eTaşın internet sitesinde yer alan formu doldurarak hizmet alabilirsiniz. Nereden nereye ve ne zaman taşınacağınız, evinizin kaç oda olduğu, asansör bulunup bulunmadığı gibi bazı soruları cevaplayarak teklif alabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı daha iyi anlamak üzere hazırlanmış olan formdaki sorulara cevap vermenin dışında belirtmek istediğiniz ayrıntıları da yazabilirsiniz.

eTaşın Hangi Hizmetleri Verir?

Balçova evden eve nakliyat haricinde İzmir evden eve nakliyat ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerini eTaşın’dan alabilirsiniz. Bunun yanı sıra parça eşya taşıma ihtiyacınız için de yine eTaşın’ı tercih edebilirsiniz. Ayrıca evden eve nakliye hizmetleri kapsamında “Anahtar Teslim Taşınma” hizmeti de talep edebilirsiniz.

Anahtar Teslim Taşınma Nedir?

Taşınma sırasında yeni evinizin temizlenmesi, kilidin değişmesi için gerekli olan çilingir hizmeti, bulaşık makinenizin bağlantısı için su tesisatı, aydınlatmalarınızın takılması için elektrik tesisatı hizmetlerine ihtiyacınız olacaktır. eTaşın ile bütün bu hizmetleri alabilirsiniz.

eTaşın Balçova Evden Eve Nakliye Fiyatları Nedir?

Balçova evden eve nakliye fiyatları mesafeye, eşyanızın hacmine, taşınma operasyonun zorluğunu belirleyen asansör gibi faktörlere ve istediğiniz ek hizmetlere bağlı olarak değişiklik gösterir.

Siz de alanında uzman kişilerden hizmet alarak taşınmanın en konforlu halini deneyimlemek için hemen eTaşın’dan teklif alın!

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.