eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?

Güvenilir nakliye modeli ve ek hizmetlerimizle taşınmak artık çok kolay.

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Bayraklı Ev Taşıma

Ev taşımacılığının en konforlu, güvenli ve profesyonel deneyimi için siz de hemen eTaşın üzerinden Bayraklı evden eve nakliye hizmeti için teklif alın!

Ev taşırken yapılması gereken pek çok iş sizi bekler; eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, yeni eve geçildiği zaman yerleştirilmesi ve diğer tüm ihtiyaçlarınız. Bu sürecin en önemli parçalarından biri de güvenilir bir nakliye firması bulmaktır. Ancak bunun için harcayacağınız efor yerine daha güvenilir bir çözüm olan eTaşın’ı tercih ederek çok daha hızlı ve kolay bir şekilde taşınabilirsiniz.

eTaşın Nedir?

Bünyesinde güvenilir iş ortakları olarak belirlediği evden eve nakliye hizmeti veren firmaları barındıran ve online olarak teklif alabileceğiniz kurumsal bir platformdur. eTaşın sayesinde 75. Yıl, Adalet ya da Bayraklı evden eve nakliye hizmeti duyduğunuzda hızlı ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz. 

eTaşın’dan Nasıl Teklif Alırım?

Cengizhan, Doğançay, Körfez ya da başka bir semt için Bayraklı evden eve nakliye hizmeti ihtiyacı duyabilirsiniz. Her lokasyon için eTaşın web sitesi üzerinde bulunan formu doldurarak kolayca teklif alabilirsiniz.

Nereden nereye, ne zaman taşınacağınız, evinizin kaç oda olduğu, asansör bulunup bulunmadığı gibi belli başlı soruları cevaplayarak doldurduğunuz forma eklemek istediğiniz notları da ekleyebilirsiniz. Formu doldurup gönderdikten sonra alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız sizin en uygun olan seçeneği belirleyerek bütçe çıkarır ve çıkarılan bütçe onayınıza sunulur. Onaylamanız halinde ise belirtilen kapsamda ve takvimde taşınma operasyonunuz gerçekleşir.

eTaşın Hangi Hizmetleri Verir?

Çay, Çiçek, Gümüşpala, Mansuroğlu, Onur Mahallesi ya da genel olarak herhangi bir nokta için Bayraklı evden eve nakliye hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Ev taşımacılığı için hizmet alabileceğiniz eTaşın’dan dilerseniz “Anahtar Teslim Taşınma”, parça eşya taşıma ya da ofis taşımacılığı için de hizmet talep edebilirsiniz.

Anahtar Teslim Taşınma Nedir?

Emek, Manavkuyu, Postacılar, Tepekule ya da herhangi bir başka mahallede sizi bekleyen yeni eviniz için her şeyden önce temizlik ihtiyacınız olacaktır. Bununla birlikte taşındığınız gün ise çilingir, su ve elektrik tesisatı ihtiyaçlarınız da olabilir. Tüm bu ihtiyaçlarınızın da karşılanacağı şekilde “Anahtar Teslim Taşınma” kapsamında eTaşın’dan hizmet alabilirsiniz.

Siz de hemen eTaşın’ı ziyaret ederek evden eve taşımacılık için teklif alabilir ve taşınmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.

eTaşın Popüler Aramalar

Bakırköy Evden Eve NakliyatGaziosmanpaşa Evden Eve NakliyatBakırköy Beşiktaş Arası Evden Eve NakliyatEtimesgut Evden Eve NakliyatÜsküdar Evden Eve NakliyatBaşakşehir Evden Eve NakliyatÜmraniye Evden Eve NakliyatMaltepe Evden Eve NakliyatPendik Evden Eve NakliyatKüçükçekmece Evden Eve Nakliyatİzmir Evden Eve NakliyatKadıköy Evden Eve NakliyatBeylikdüzü Evden Eve NakliyatKartal Evden Eve NakliyatSarıyer Evden Eve NakliyatAtaşehir Evden Eve NakliyatBağcılar Evden Eve NakliyatEsenyurt Evden Eve NakliyatAvcılar Evden Eve NakliyatBahçelievler Evden Eve NakliyatBeyoğlu Evden Eve NakliyatÇekmeköy Evden Eve NakliyatBüyükçekmece Evden Eve NakliyatSancaktepe Evden Eve NakliyatBeşiktaş Kadıköy Arası Evden Eve NakliyatSilivri Evden Eve NakliyatŞişli Evden Eve NakliyatFatih Evden Eve NakliyatBeşiktaş Evden Eve NakliyatZeytinburnu Evden Eve NakliyatEyüp Evden Eve NakliyatTuzla Evden Eve NakliyatSultangazi Evden Eve NakliyatGüngören Evden Eve NakliyatBayraklı Evden Eve NakliyatEsenler Evden Eve NakliyatBalçova Evden Eve NakliyatBayrampaşa Evden Eve NakliyatBakırköy Sarıyer Arası Evden Eve NakliyatKadıköy Beşiktaş Arası Evden Eve NakliyatKağıthane Evden Eve NakliyatBeykoz Evden Eve NakliyatMenderes Evden Eve NakliyatMenemen Evden Eve NakliyatGaziemir Evden Eve NakliyatTorbalı Evden Eve NakliyatBakırköy Şişli Arası Evden Eve NakliyatBakırköy Maltepe Arası Evden Eve NakliyatBergama Evden Eve NakliyatNarlıdere Evden Eve NakliyatUrla Evden Eve NakliyatBakırköy Beyoğlu Arası Evden Eve NakliyatBakırköy Üsküdar Arası Evden Eve Nakliyatİstanbul Evden Eve NakliyatGüzelbahçe Evden Eve NakliyatAnkara Evden Eve NakliyatGebze Evden Eve NakliyatBursa Evden Eve NakliyatFoça Evden Eve Nakliyatİstanbul Ankara Arası Evden Eve Nakliyat