eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Bayrampaşa Ev Taşıma

eTaşın sayesinde evinizi rahatlıkla taşıyabilir ve taşınmak için yapmanız gerekenlerle dolu kabarık bir liste vakit kaybetmeden konforlu bir şekilde taşınabilirsiniz. Hem güvenli hem profesyonel hem de uygun maliyetli çözümler ile eTaşın'ın sunduğu kolaylıklardan da faydalanabilirsiniz.

Bayrampaşa’da evden eve nakliyat çözümleri için profesyonel bir hizmet sunan eTaşın sayesinde hangi iki lokasyon arasında taşınma işleminin gerçekleşeceğinin önemi yoktur. Dilerseniz Vatan’dan Yenidoğan’a dilerseniz Yıldırım’dan Kartaltepe’ye ya da Bayrampaşa’nın herhangi başka iki noktası arasında taşınma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra tümüyle başka bir ilçeye ya da ile gidecek de olabilirsiniz. eTaşın’ın şehirlerarası taşımacılık ayağının da olması sayesinde ülkenin dört bir noktası için taşınma işlemlerinizi gerçekleştirebiliriz.

Süreci Biz Yönetelim

Taşınma sürecinde doğru ve güvenilir bir firma bulmak bile çoğu zaman oldukça güç olabiliyor. Tek tek bütün firmaları araştırmak, hangisinin daha iyi olduğuna karar vermeye çalışmak, çalışacağınız firmanın size sunacağı hizmet ve çıkaracağı maliyet... Bütün bunları hem araştırmak hem karşılaştırmak sizin için büyük bir vakit kaybı olabilir.

eTaşın’da ile ise işler çok kolay. İnternet sitemiz üzerinden yalnızca size soracağımız birkaç soruya cevap aldıktan sonra taşınma alanında uzman eksperlerimiz ihtiyaçlarınızın incelemesini yapar. Hangi lokasyonlar arasında taşınmanın olacağı, ne kadar eşyanız olduğu, oturduğunuz binada asansör bulunup bulunmadığı gibi bazı değişkenlere göre taşınma maliyetiniz hesaplanır.

Bu hesaplama işlemi bittikten sonra ise müşteri temsilcimiz sizi arar ve bütçeyi sizinle paylaşır. Onayınız doğrultusunda ise sizin için operasyonun bütün aşamaları eşyaların toplanmasından yerleştirilmesine kadar bizim tarafımızdan yapılır.

Diğer Detayları da Unutmamalı

Bayrampaşa’da en iyi evden eve nakliyat firmalarını bulmakla kalmıyoruz, aynı zamanda ihtiyacınız olabilecek bazı ek hizmetleri de sizin için sağlıyoruz. Yeni evinize taşınırken avizelerin sökülüp takılması, çamaşır ve bulaşık makinelerinin bağlanması gibi elektrik ve su tesisatı ihtiyaçlarınız olabilir. Bununla birlikte kapı kilidinizin değişmesi için bir çilingire ve taşınmadan önce temizliğin yapılmasına ihtiyaç duyabilirsiniz.

Bu gibi ihtiyaçlarınızı da eTaşın ile çözebilirsiniz. eTaşın'dan bütçe alırken isteyeceğiniz ek hizmetleri belirtmeniz halinde çıkarılacak olan bütçeye bu maliyetleri de dahil eder ve size bu şekilde sunarız. Kabul etmeniz halinde ise anahtar teslim bir şekilde evden eve nakliyat sürecinizi tamamlayabilirsiniz.

Rahat ve Konforlu Taşınmanın Adresi

Ev taşıma konusunda herkes kolay ve rahat bir şekilde taşınmak ister. eTaşın bu süreci sizin için kolaylaştırıyor. Yapmanız gereken eTaşın sitesine girerek sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir biçimde girmek.

Örneğin, Tuzla’dan Bayrampaşa’ya taşınmak istiyorsanız, başlangıç noktasını Tuzla varış noktasını da Bayrampaşa seçip müşteri hizmetlerimiz tarafından Tuzla evden eve nakliyat seçeneğiyle size uygun fiyat tekliflerini alabilirsiniz. Size düşen yeni evinizde asansör olup olmadığını söyleyip taşınma gününü ve saatini belirlemek.

Taşınma planı yapan çoğu kişi güvenli ve rahat bir taşınma ister. Bu konuda profesyonel ekibimiz ile Bayrampaşa evden eve nakliye konusunda fiyat olarak uygun ve güvenilir firmaları sizin için bulmaya özen gösterir anında fiyat teklifi sunarız.

İster Bayrampaşa olsun ister başka bir lokasyon, Türkiye’nin her neresinde olursanız olun eTaşın sitesini ziyaret ederek vakit kaybı olmadan ilgili müşteri temsilcilerimiz sizin için uygun firmaları araştırır ve bildirir.

Ev taşıma konusundan farklı olarak ofis taşıma konusunda da müşterilere birçok olanak sunan eTaşın ayrıca parça eşya taşıma konusunda da kolaylık sunarak hızlı bir şekilde size uygun firmaları belirler.

Şehirler arası taşınmada çoğu kişinin tercihi olan eTaşın’ın anahtar teslim taşıma seçeneğiyle siz de yeni evinizi temizlemekle, kapı kilidi değiştirilmesiyle, beyaz eşyaların bağlanması ile alakalı tesisat ve elektrik gibi konularla uğraşmak zorunda kalmazsınız. eTaşın'dan fiyat teklifi alırken isteyeceğiniz bu ek hizmetleri belirtmeniz halinde çıkarılacak olan bütçeye bu maliyetleri de dahil edilir ve size bu şekilde bir fiyat planlaması yapalır. Kabul etmeniz halinde ise anahtar teslim bir şekilde taşınma sürecinizi başlamış olacaktır.

Hangi şehir için taşınma planı yapıyorsanız siz de eTaşın.com sayfasını ziyaret ederek sunulan ek hizmet ve sigorta olanaklarından anahtar teslim taşınma ayrıcalığından faydalanmak için fiyat alın!

 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.