eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?

Güvenilir nakliye modeli ve ek hizmetlerimizle taşınmak artık çok kolay.

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Beşiktaş’ta Güvenilir Nakliye Çözümleri

eTaşın üzerinden Beşiktaş ilçesinde yapılacak olan nakliye için bugüne kadar pek çok kullanıcımızı memnun ettik. Güvenilir çözümler sunarak kazandığımız mutlu müşterilerimizin sayısını artırmaya da devam ediyoruz. 

eTaşın.com, her şeyden önce çok hızlı ve kolay bir şekilde alternatifler arasında değerlendirmenin yapılmasını ve taşımacılık için ihtiyacınız olan doğru firmanın bulunmasını sağlayan bir platformdur. İster Beşiktaş Arnavutköy’de isterseniz Ulus’ta isterseniz Balmumcu ya da Beşiktaş’ın diğer semtlerinde olması fark etmeksizin nakliye işlemleriniz için eTaşın.com üzerinden çözüm geliştirebilirsiniz.

Beşiktaş’ta Ev ya da Ofis Taşımanın En Kolayı

Nakliye işlemlerinde memnun edici bir hizmet sunabilmemiz için öncelikle kullanıcılarımızdan eksiksiz bir şekilde bilgi almamız gerekiyor. İnternet sitemiz üzerinden evinizin kaç metrekare olduğu, kaç odasının bulunduğu, kaçıncı katta olduğu gibi bilgiler alınır. Beşiktaş’ın hangi semtleri arasında taşımacılığın yapılacağına dair önemli bazı detayları da aldıktan sonra alanında uzman olan müşteri temsilcilerimiz sizin için bir değerlendirme yapar.

Ev ya da ofis olması fark etmeksizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapılan değerlendirme sonucunda size en uygun seçenekler ile birlikte müşteri temsilcimiz tarafından aranırsınız. eTaşın üzerinden taşıma öncesinde temizlik, çilingir, elektrik ve su tesisatı gibi bazı başka hizmetleri de alabileceğiniz için müşteri temsilcimiz ile birlikte tüm detayları belirleyerek taşınma planınızı oluşturabilirsiniz.

Taşınmanın Keyfini Çıkarın

Normalde çok yoğun ve yorucu olan taşınma süreci eTaşın ile sizin için çok daha kolay bir hale gelebilir. Beşiktaş Ortaköy, Balmumcu, Etiler gibi çok bilinen semtlerden de daha az bilinir lokasyonlardan da taşınma işlemi gerçekleştirecek olabilirsiniz. Hangi mesafede yer aldığının hiçbir önemi yok. eTaşın.com ile dilediğiniz mesafe aralığında hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Tek tek ilgilenmeniz gereken tesisat, anahtar değişimi, ev temizliği gibi hizmetleri de tek elden karşılayabilirsiniz. Bununla birlikte eşyalarınızın paketlenmesi ve yerleştirilmesi için vaktinizin olmaması halinde uzman ekiplerin ellerine gönül rahatlığı ile bırakabilirsiniz. eTaşın sayesinde hızlı, güvenilir ve profesyonel bir hizmet alarak taşınmanın sadece keyifli yanlarını deneyimleyebilirsiniz.

Siz de Beşiktaş’ta bulunan herhangi bir semt üzerinden taşınacaksanız gerekli olan tüm süreci doğru bir şekilde ilerletebilmek için öncelikle eTaşın ile iletişime geçin. Çok kısa bir süre içinde Beşiktaş’tan taşınacağınız lokasyon ve diğer bazı bilgileri de girerek teklif isteyin. Sizin için eksiksiz olarak hazırlayacağımız taşınma planı ve bütçe sayesinde sorunsuz bir taşınma deneyimi yaşayın. 

 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.