eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Beykoz Ev Taşıma

En iyi evden eve nakliyat firmasını ararken pek çok seçenek içinde kaybolabilirsiniz. Bütçenize uygun olan hizmeti bulmak, bu hizmetin kalitesini değerlendirmek, eşyalarınızın zararsız bir şekilde taşınacağından emin olmak oldukça zor olabilir.

eTaşın sayesinde bu güç aşamaları doğrudan geçip ev taşıma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Beykoz’da ister Acarlar Mahallesi’nde olun isterseniz Anadolu Kavağı’nda oturun fark etmez. Dilediğiniz noktadan bir diğerine taşınma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

eTaşın ile Taşınmak Çok Kolay

Taşınma işlemleri kendi içinde zaten yorucu bir süreçten oluşuyor. Eşyaların tek tek toplanması, doğru bir şekilde sınıflandırılması, zarar görmemesi için profesyonelce paketlenmesi ve taşınması kimse için tek kişilik bir operasyon olmuyor.

eTaşın sayesinde bütün bu süreci çok daha kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Sadece sizden alacağımız bazı temel bilgiler ile taşınmak için neye ihtiyacınız olduğunu belirleyebilir, en uygun taşımacılık firmasını yönlendirebilir ve taşınma işleminizin çok daha kolay bir şekilde gerçekleşmesini sağlayabiliriz.

eTaşın olarak taşımacılık firmasına karar vermeden önce oturmakta olduğunuz lokasyonun ve taşınacağınız lokasyonun bilgisine ihtiyaç duyuyoruz. Aradaki mesafesinin ne olduğunu öğrenmenin dışında binanızda asansör olup olmadığı, kaç odalı bir evde olduğunuz, ne kadar eşyanız olduğu gibi bazı parametreler de fiyatı etkileyebiliyor. Bu bilgileri aldıktan sonra ise eksperlerimiz değerlendirmeyi yapıyor ve sizin için en uygun taşımacılık firmasını bulup bütçeyi size sunuyoruz.

Ek İhtiyaçlarınızı da Düşünüyoruz

Kurumsal evden eve nakliyat çözümleri sunduğumuz için taşınma sürecindeki tüm ihtiyaçlarınızı biliyoruz. Taşınma işleminin yalnızca eşyaların toparlanması ve taşınması olmadığının farkındayız. Bu yüzden de isteğiniz doğrultusunda mutlaka ihtiyaç duyabileceğiniz bazı ek hizmetleri de sunuyoruz.

eTaşın olarak dilerseniz evdeki elektrik bağlantıları yapılacak olan eşyalarınız ve su tesisatı gerektiren bağlantılar için uzmanları yönlendirebiliyoruz. Bunun dışında evinizin kilidini değiştirmesi için bir çilingir ya da siz taşınmadan önce temizliğin yapılması için ilgili kişileri görevlendiriyoruz.

Beykoz’da nerede oturuyor olursanız olun eTaşın sayesinde hem güvenli hem de konforlu bir şekilde taşınmanızı sağlıyoruz. Bozhane’den Akbaba’ya, Çiftlik’ten Dereseki’ye, Göztepe’den Göksu’ya olması fark etmeksizin sizin için güvenilir bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Güvenilir Taşıma

eTaşın sunduğu birçok hizmetiyle müşterilere güven teşkil eden bir kurumdur. Siz de ev taşıma ve ofis taşıma durumlarınızda güvenilir bir firma arıyor ve bulamıyorsanız, eTaşın’ın sitesini ziyaret ederek bulunduğunuz evin ve taşınmak istediğiniz evin konumlarını girerek uzman müşteri temsilcilerimizin yardımıyla anında güvenilir bir şekilde taşınabilir ve bütçenize uygun teklifler alabilirsiniz. Taşınmayı sizin için kolaylaştıran eTaşın anahtar teslim taşıma sayesinde siz daha yeni evinize geçmeden beyaz eşyaların tesisat ve elektrik işlemleri, evin temizlenmesi ve çilingir hizmetiyle kapı kilidinizi değiştirip taşınmayı sizin için hızlı ve güvenilir bir şekilde sağlar.

Taşınma sürecinde yapılması gereken ilk adım eTaşın’ın websitesine girerek taşınmak üzere olduğunuz konum ile yeni taşınacağınız konumu belirtmek. Ardından eTaşın olarak sizden evinizin büyüklüğü, oda sayısı, asansör ve kat bilgilerini aldıktan sonra son adım olarak taşınma tarihini ve saatini belirtmeniz. eTaşın olarak bu bilgileri değerlendirip sizin için en uygun olan nakliye firmasını buluyor ve güvenle taşınmanızı sağlıyoruz.

İster Beykoz ev taşıma hizmeti olsun ister başka bir semte taşınmak isteyin, eTaşın her koşulda taşınmanız için olanakları ve fırsatlarıyla sizinle.

Parça eşya taşıma konusunda ise eşyanızın ağırlığını belirleyip bulunduğunuz konumdan nereye taşınmasını istiyorsanız bunu belirtip temsilcilerimizden bütçenize uygun teklif ve yardım almanız mümkün.

Müşterileri için güvenilir imkanlar sunan eTaşın hem şehirler arası taşıma konusunda hem de şehir içi nakliyat konusunda anahtar teslim taşımacılık hizmeti ile her zaman yanınızda . İster başka bir şehir için taşıma ister bulunduğunuz konumdan 100 metre uzağa taşıma olsun hiçbir mesafe fark etmeksizin eTaşın’ın imkanlarından, güvenilir nakliye hizmetinden faydalanmak hem zamandan hem de olası aksaklıklardan tamamen muaf bir şekilde taşınma işleminizi gerçekleştirmek isterseniz Beykoz evden eve nakliye fiyatları bakımından performansına göre oldukça uygun maliyetlerle karşılacağınız eTaşın’ı hemen ziyaret edin.

 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.