eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Büyükçekmece Ev Taşıma

Taşınma süreçlerini çok daha hızlı, konforlu ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkün. Taşınma işlerinin isteyeceği yoğun iş gücünü uzman bir ekip sayesinde çok daha kısa bir sürede halledilebilir.

eTaşın sayesinde dilerseniz Büyükçekmece Merkez’de dilerseniz Mimarsinan’da oturun, fark etmez. Alanında uzman olan taşımacılık firmaları sayesinde evinizin güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlayabiliriz.

eTaşın ile Zahmetsiz Taşının

eTaşın sayesinde Büyükçekmece'den evden eve taşımacılık işlemini kolaylıkla halledebilirsiniz. Türkoba, Muratbey, Dizdariye, Fatih, Güzelce ya da Büyükçekmece’nin herhangi bir mahallesinde oturuyor olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemizi ziyaret ederek size soracağımız bazı sorulara cevap vermek olacak.

Öncelikli olarak nereden nereye taşınıcağınız bilgisine ihtiyacımız var. Bununla birlikte taşınmayı ne zaman düşündüğünüz, ne kadar büyük bir evde oturduğunuz, ne kadar eşyanız olduğu, asansör bulunup bulunmadığı gibi bazı sorular da çıkaracağımız bütçe açısından önemli. Bütün bu sorulara cevap verdikten sonra formu bize gönderebilirsiniz.

eTaşın’da bulunan uzman eksperlerimiz tarafından ihtiyaçlarınız analiz edilir ve istediğiniz tarihte, belirlediğiniz lokasyonlar arasında sizin için taşımacılık işlemini gerçekleştirecek olan taşıma şirketi bulunur. Bununla birlikte gerekli olan maliyet hesaplanır ve bütçe size sunulur. Bütçeyi onaylamanızın ardından ekip arkadaşlarımız ile tarihi ve taşınmanın detaylarını konuşup operasyonu başlatabilirsiniz.

İhtiyacınız Olan Her Şey eTaşın’da

Eşya taşıma, taşınma işleminin majör gerekliliği olsa da taşınma sürecinde başka ihtiyaçlarınız da söz konusu olacaktır. Kurumsal evden eve nakliyat hizmetinde hem uygun maliyette hem de profesyonel hizmet sunan eTaşın sayesinde bu gibi ek hizmetleri de almanız mümkün.

İstemeniz halinde siz yeni evinize gitmeden önce temizlik işlemini gerçekleştirebiliriz. Hali hazırda temiz bir eve taşındığınız sırada ise çamaşır ve bulaşık makinelerinin bağlanması için su tesisatçısı, avize ve diğer elektrik işlemleri için elektrik tesisatçısı temin edebiliriz. Bununla birlikte zorunlu bir güvenlik adımını da kolayca tamamlamanız için çilingir hizmeti de sunabiliriz.

Tüm bu ek hizmetler operasyonun ihtiyaçlarını belirlememiz adına başta dolduracağınız formda geçer. Evden eve nakliyat hizmeti dahilinde bu ek hizmetlerin hepsini ya da bazılarını talep etmeniz de mümkün. Bu sayede bütçeniz de bu taleplerle birlikte şekillenir ve size de yapacak çok daha az iş kalır.

Siz de sorunsuz, güvenilir ve konforlu bir taşınma deneyimi için işin uzmanından destek alabilirsiniz. Hemen eTaşın internet sitesini ziyaret edin ve Büyükçekmece evden eve nakliyat için teklif alın.

 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.