eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?

Güvenilir nakliye modeli ve ek hizmetlerimizle taşınmak artık çok kolay.

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Taşınmanın en yorucu kısımlarından biri de taşıma işlemini yapacak olan nakliye firmasını bulmak. Bunun için tek tek pek çok firmayı araştırmanız, fiyat almanız ve fiyat karşılaştırması yapmanız gerekir. Hem çok zaman alan hem de referans noktası ya da güvence olmadan doğru seçimin yapılmasını zorlaştıran bu basamak için eTaşın yanınızda.

Çekmeköy’de evden eve nakliye firmalarını tek tek araştırmak yerine, taşınma sürecini baştan sona, anahtar teslim şekilde gerçekleştirecek olan firmayı eTaşın ile bulabilirsiniz. Taşınma sürecinde temel ihtiyacınız olan nakliyenin dışındaki diğer ek hizmetler için de eTaşın’dan yararlanabilirsiniz.

Hızlı, Güvenilir ve Profesyonel Çözüm

Çekmeköy Alemdağ’dan Güngören’e, Koçullu’dan Sırapınar’a kadar pek çok semt arasında evinizi güvenli bir şekilde taşımanız mümkün. eTaşın olarak Çekmeköy evden eve nakliyat için ihtiyaçlarınızı öğrendikten sonra sizin için araştırma yapıp bütçe çıkarabilir, ihtiyaçlarınıza uygun olan çözümden oluşan bir paket sunabilirsiniz.

Çekmeköy’de hangi iki semt arasında taşınacak olduğunuzu, evinizin kaç odalı olduğu, asansör bulunup bulunmadığı, ne kadar eşyanızın olduğu gibi bazı soruların cevabı sizin için doğru çözümü geliştirebilmemiz için önemli. eTaşın web sitesi üzerinden girebileceğiniz bu bilgiler arka tarafta eksperlerimiz tarafından incelenir.

İhtiyaçlarınızın analiz edilmesi ile devam eden süreç, çalıştığımız güvenilir ve profesyonel firmalar arasından yapılacak seçim ve bütçesi ile sonlanır. Bu aşamadan sonra size geri dönüş sağlanır ve taşınma için bütçe teklifi sunulur. Onaylamanızın akabinde ise yine alanında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından planlama ve taşınma sürecinin yönetimi gerçekleştirilir.

Her İhtiyacınız İçin Çözüm

Ekşioğlu’ndan Hüseyinli’ye, Reşadiye’den Ömerli’ye ya da Çekmeköy herhangi iki semti arasında taşınma gerçekleştirmeniz fark etmeksizin yeni evinizde bazı ek hizmetlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Evinizin taşınma öncesinde temizlenmesini; avizelerinizin, çamaşır ve bulaşık makineleriniz bağlantılarının yapılmasını; kapı kilidinin değiştirilmesini isteyebilirsiniz.

eTaşın olarak ihtiyacınız olabilecek tüm bu hizmetler için size çözüm sunabiliriz. Evinizi taşımak için bize vereceğiniz bilgiler sırasında istediğiniz ek hizmetleri de belirtmeniz halinde anahtar teslim evden eve nakliyat çözümlerine uygun olarak planlama yapabilir ve bütçe çıkarabiliriz.

Siz de sorunsuz, güvenilir ve profesyonel bir taşınma deneyimi yaşamak istiyorsanız eTaşın üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yorucu süreçlerin olmadığı bir taşınma süreci ile yeni evinizin tadını çıkarmak için hemen web sitemizi ziyaret edin.

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.