eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Çekmeköy Ev Taşıma

Taşınmanın en yorucu kısımlarından biri de taşıma işlemini yapacak olan nakliye firmasını bulmak. Bunun için tek tek pek çok firmayı araştırmanız, fiyat almanız ve fiyat karşılaştırması yapmanız gerekir. Hem çok zaman alan hem de referans noktası ya da güvence olmadan doğru seçimin yapılmasını zorlaştıran bu basamak için eTaşın yanınızda.

Çekmeköy’de evden eve nakliye firmalarını tek tek araştırmak yerine, taşınma sürecini baştan sona, anahtar teslim şekilde gerçekleştirecek olan firmayı eTaşın ile bulabilirsiniz. Taşınma sürecinde temel ihtiyacınız olan nakliyenin dışındaki diğer ek hizmetler için de eTaşın’dan yararlanabilirsiniz.

Hızlı, Güvenilir ve Profesyonel Çözüm

Çekmeköy Alemdağ’dan Güngören’e, Koçullu’dan Sırapınar’a kadar pek çok semt arasında evinizi güvenli bir şekilde taşımanız mümkün. eTaşın olarak Çekmeköy evden eve nakliyat için ihtiyaçlarınızı öğrendikten sonra sizin için araştırma yapıp bütçe çıkarabilir, ihtiyaçlarınıza uygun olan çözümden oluşan bir paket sunabilirsiniz.

Çekmeköy’de hangi iki semt arasında taşınacak olduğunuzu, evinizin kaç odalı olduğu, asansör bulunup bulunmadığı, ne kadar eşyanızın olduğu gibi bazı soruların cevabı sizin için doğru çözümü geliştirebilmemiz için önemli. eTaşın web sitesi üzerinden girebileceğiniz bu bilgiler arka tarafta eksperlerimiz tarafından incelenir.

İhtiyaçlarınızın analiz edilmesi ile devam eden süreç, çalıştığımız güvenilir ve profesyonel firmalar arasından yapılacak seçim ve bütçesi ile sonlanır. Bu aşamadan sonra size geri dönüş sağlanır ve taşınma için bütçe teklifi sunulur. Onaylamanızın akabinde ise yine alanında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından planlama ve taşınma sürecinin yönetimi gerçekleştirilir.

Her İhtiyacınız İçin Çözüm

Ekşioğlu’ndan Hüseyinli’ye, Reşadiye’den Ömerli’ye ya da Çekmeköy herhangi iki semti arasında taşınma gerçekleştirmeniz fark etmeksizin yeni evinizde bazı ek hizmetlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Evinizin taşınma öncesinde temizlenmesini; avizelerinizin, çamaşır ve bulaşık makineleriniz bağlantılarının yapılmasını; kapı kilidinin değiştirilmesini isteyebilirsiniz.

eTaşın olarak ihtiyacınız olabilecek tüm bu hizmetler için size çözüm sunabiliriz. Evinizi taşımak için bize vereceğiniz bilgiler sırasında istediğiniz ek hizmetleri de belirtmeniz halinde anahtar teslim evden eve nakliyat çözümlerine uygun olarak planlama yapabilir ve bütçe çıkarabiliriz.

Siz de sorunsuz, güvenilir ve profesyonel bir taşınma deneyimi yaşamak istiyorsanız eTaşın üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yorucu süreçlerin olmadığı bir taşınma süreci ile yeni evinizin tadını çıkarmak için hemen web sitemizi ziyaret edin.

Evden Eve Nakliyat Çözümleri

Çekmeköy evden eve nakliyat çözümleri için eTaşın ile ilerleyeceğiniz sürecin zahmetsiz ve profesyonel olmasının keyfini çıkarabilirsiniz. Yeni evinize taşınırken ilgilenmeniz gereken tüm diğer işlerinize vakit ayırırken taşınma sürecinin bir parçası olarak görülebilen riskleri de almamış olursunuz.

Ev taşıma süreci amatör kişiler ile çözüme kavuşturulmaya çalışıldığı zaman eşyalarınızın zarar görmesi muhtemeldir. Yanlış paketleme, yanlış taşıma ve yanlış yerleştirme yapılması halinde özellikle de elektronik ya da beyaz eşyaların zarar görmesi söz konusu olabilir. Böyle bir durumda zaten maliyetli olan taşınma sürecinde sizi daha fazla zarara uğratabilir. Daha da kötüsü, amatör olan kişilerle yürütülmeye çalışılan bu süreçlerin sonunda kaza ya da yaralanmaların olması da söz konusu olabilir.

eTaşın olarak süreç boyunca kurumsal bir hizmet veriyoruz. Bu sayede iş birlikçilerimiz olan nakliye firmalarını aynı titizlikle seçiyor ve tamamen işinde profesyonel olan ekiplerden yardım olmanızı sağlıyoruz. Böylelikle eşyalarınızın zarar görmesi riskini ortadan kaldırdığımız gibi taşıma işlemini gerçekleştiren ekip arkadaşlarımızın da can güvenliğini sağlıyoruz. 

eTaşın ile Ofis Taşıma

Çekmeköy evden eve nakliyat hizmetinin dışında eTaşın olarak farklı ihtiyaçlara uygun olarak hizmetler de sunuyoruz. Evler kadar taşınma ihtiyacı olan ofislerin de nakliye süreçlerini profesyonelce yönetiyoruz. Gerek elektronik aletlerin gerek mobilyaların gerekse işle ilgili tüm dökümanın hem doğru hem de yerleştirmede yardımcı olacak bir dizge ile toplanmasını ve nakledilmesini sağlıyoruz. 

Parça Eşya Taşıma İşlemi

Ofis taşıma hizmetinin yanı sıra parça eşya taşıma ihtiyaçlarınıza da cevap verebiliyoruz. Tek ya da birkaç eşyanın bir yerden başka bir yere nakledilmesi için çok fazla masrafa girmenize, deneyimsiz ekiplerin sunacağı amatör çözümlere mecbur kalmanıza ya da bu zahmeti tek başınıza üstlenmenize gerek yok. Birden fazla parça eşya taşıma talebini müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak profesyonel bir şekilde organize edebilen eTaşın ile bu ihtiyacınızı da uygun maliyetle çözüme ulaştırabiliriz.

eTaşın’ın sizin için sunabileceği profesyonel evden eve nakliye hizmeti ile güvenilir bir hizmet alabilirsiniz. Hem fiziksel olarak hem de mental olarak yorgunluk duymayacağınız bu sürecin sonunda yeni evinizin tadını çıkarabilirsiniz. Kolayca teklif alabileceğiniz eTaşın, sizin için her adımı düşünüyor.

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.