eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

eTaşın ile Tuzla Evden Eve Nakliye Farkı

Tuzla evden eve nakliye hizmeti almak isteyenlerin artık internette saatlerce araştırma yapması, bulduğu firmaları birbiri ile karşılaştırması gerekmiyor. eTaşın ile kolay, hızlı ve ekonomik nakliye çözümleri sizi bekliyor!

Taşınmak her anlam yorucu bir süreç. Bütün eşyaların tek tek paketlenmesi, doğru bir şekilde kolilenmesi, yeni eve taşınması ve yerleştirilmesi alanında uzman olanlardan hizmet almayı gerektiren bir ihtiyacı barındırıyor. Aksi halde zaman kaybı, yorgunluk ve yanlış paketleme sebebiyle oluşabilecek zararlar profesyonel bir hizmet almaktan çok daha büyük maliyetlere sebep olabiliyor.

eTaşın’dan Nasıl Hizmet Alırsınız?

Tuzla nakliyat şirketleri arasından seçim yapmaya çalışmak yerine eTaşın internet sitesi üzerinden form doldurarak bütçe teklifi isteyebilirsiniz. Evinizin kaç oda olduğu, mevcut ya da taşınacağınız binada asansör olup olmadığı, ne zaman ve nereye taşınmayı planladığınız gibi bazı sorularla birlikte belirtmek istediğiniz detayları vererek formu doldurabilir ve eTaşın ekibine gönderebilirsiniz.

Bu aşamadan sonra alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız tarafından gönderdiğiniz bilgiler incelenir ve sizin için uygun olabilecek firmalardan fiyat teklifi alınır. Alınan fiyat teklifleri doğrultusunda karşılaştırma yapılır ve en uygun bütçe tarafınıza iletilir.

Taşınma Süreci Nasıl İlerler?

Tuzla nakliyat firmalarını sizin için araştıran ekibimizden gelen teklifi onaylamanız halinde belirlenen gün ve saatte ekibimiz hala ikamet etmekte olduğunuz adrese gelir. Taşınma hacmini karşılayacak sayıda bir ekip evinizdeki toplama işlemine başlar. Bütün eşyalarınız dikkatle paketlenir, kolilenir ve yol süresince zarar görmeyecek şekilde nakliye aracına yüklenir.

Yeni evinize gelindiğinde ise yine aynı profesyonellik ile araçtan boşaltılır. Öncelikle ağır mobilyalar ve elektronik eşyalar yerlerine yerleştirilir ve daha sonra da kolilerin açılıp yerleştirilmesi gerçekleştirilir. Tuzla eşya taşıma işlemi zamandan tasarruf edilip iş yükünün azaltılması ile kolay bir şekilde tamamlanmış olur.

Anahtar Teslim Taşınma Nedir?

eTaşın ile yalnızca eşyalarınızın taşınması için değil, taşınma sürecindeki tüm ihtiyaçlarınız için teklif alabilirsiniz. Eşyalarınızın sigortalanması gibi temel bir ek hizmetin yanı sıra yeni evinizin temizlenmesi, elektronik eşyalarınızın ve avizelerin bağlanma işlemi ile çilingir gibi ihtiyaçlarınız da eTaşın tarafından organize edilebilir.

Tuzla Evden Eve Nakliye Fiyatları Nedir?

Taşıma işlemleri pek çok farklı kritere göre değişiklik göstermektedir. Evinizin kaç oda olduğu, eşyalarınızın ne kadar çok olduğu fiyatlara başlıca olarak etki etmektedir. Mesafenin de önemli olduğu taşınma fiyatlarında başka ek hizmetler talep etmeniz de etkilidir.

Ofis ve İş Yerleri İçin Taşıma Hizmeti Var mı?

Ev için olduğu gibi Tuzla ofis taşıma ihtiyaçlarınız da olabilir. Bu gibi süreçler için de eTaşın’dan teklif alabilir, elektronik eşyalarınızın taşınması ile ilgili olarak profesyonel bir çözüme eTaşın ile kavuşabilirsiniz.

 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.