eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Etimesgut Ev Taşıma

Etimesgut Alsancak, Atakent, İstasyon ya da Fevziye… Hangi mahallede ikamet ediyor olduğunuz fark etmeksizin evden eve nakliye firması bulmak sizin için sorun değil. eTaşın ile taşınmanın her aşaması çok kolay!

Eşyaların tek tek paketlenmesi, kolilenmesi başlı başına yorucu bir süreç. Yine de bu kısımdan daha zor olan aşama güvenilir ve profesyonel bir nakliye firmasını uygun fiyatta bulabilmek. Taşınmayı çok zorlu bir süreç haline getiren bu aşamaları kolayca atlamak ve taşınmanın keyfini çıkarmak ise artık mümkün. eTaşın’dan hizmet alarak hem hızlı hem de zahmetsizce taşınabilirsiniz.

eTaşın Nedir?

eTaşın online bir nakliye platformudur. Güvenilir nakliye firmaları ile çalışarak evden eve eşya taşıma hizmeti için ihtiyacınız olan taşınma hizmetini tek bir merkez üzerinden sizin için yönetir.

eTaşın ile Nasıl Çalışabilirim?

eTaşın ile çalışmanız için www.etasin.com adresine girerek göreceğiniz formu doldurup başvuru yapabilirsiniz.

Neden Bu Soruları Soruyorsunuz?

Başvuru sırasında sizden istediğimiz sorular taşınmak için ihtiyacınız olan hizmetin kapsamını, bu hizmeti verecek olan nakliye firmalarını bulmamız ve sonunda da bütçe çıkarabilmemiz gerekiyor. Örneğin Etimesgut Güvercinlik, Kazım Karabekir, Fatih Sultan ya da bir başka semtten yine Etimesgut içinde bir başka mahalleye taşınmanız ile bir başka ilçeye ve hatta şehire taşınmanız arasında mesafenin dışında da farklı ihtiyaçlarınız olacaktır. Bu sebeple de soracağımız sorular bu ihtiyaçları iyice anlamamıza yardımcı olur.

Form Doldurduktan Sonra Süreç Nasıl İlerler?

Form üzerinden bize ileteceğiniz bilgiler eksperlerimiz tarafından incelenir ve ihtiyaçlarınız çıkarılır. İster Etimesgut Topçular, Oğuzhan, Tunahan isterseniz de Etimesgut Şehitali, Şeker, Piyade semtlerinde olun, hiç fark etmez; sizin için en doğru evden eve nakliye firması araştırması yapılır ve en uygun bütçe belirlenir. Bu aşamadan sonra bize ilettiğiniz bilgiler dahilindeki kapsama uygun ve yine tercih ettiğiniz zaman aralığında taşıma işlemi yapılacak şekilde bütçe tarafınıza iletilir. Onaylamanız halinde ise nakliye ekibinin evinize gelmesi, eşyalarınızı paketlemesi ve taşıması ile süreç bizim tarafımızdan ilerletilir.

Etimesgut Evden Eve Nakliye Fiyatlarınız Nedir?

Evinizin kaç oda olduğu, asansör bulunup bulunmadığı, hangi mesafeler arasında nakliye yapılacağı gibi pek çok kritere göre fiyat değişebilmektedir.

Etimesgut Evden Eve Eşya Taşıma Hizmetinize Neler Dahildir?

Nakliye firmasının bulunması, adresinize yönlendirilmesi, eşyalarınızın paketlenmesi, paketleme için gerekli olan malzemelerin temini ve nakliyesi hizmetimiz kapsamındadır. Dilerseniz Etaşın ile eşyalarınızı sigortalatmanız da mümkündür. Bununla birlikte “Anahtar Teslim Taşınma” hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Anahtar Teslim Taşıma Hizmeti Nedir?

Taşınma sırasında eşya taşımanın yanı sıra başka ihtiyaçlarınız da olacaktır. Yeni evinizin temizlenmesi, bulaşık makinenizin bağlantısının yapılması, avize ve diğer aydınlatmaların bağlanması ve kilit değişimi gibi ihtiyaçlarınızı da talep etmeniz halinde eTaşın tarafından karşılayabilirsiniz.

Siz de Etimesgut evden eve nakliye hizmetinde konforlu bir deneyim yaşamak için hemen eTaşın’dan hizmet alın

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.