eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Ev Taşıma Esnasında Kullanabileceğiniz Ambalaj Malzemeleri

Ev taşıma sürecinde kullanılacak olan malzemeler önemli bir konudur. Çünkü eşyaların ağırlık ve ebatlarına uygun olmayan malzemeler hasarlara sebep olabilir. Sizler de evden eve nakliyat sürecinizi hasarsız ve kolay bir şekilde atlatmak istiyorsanız bu yazımızda ev taşıma esnasında kullanılacak olan malzemeleri sizler için derledik.

İster ev ister ofis taşımacılığı olsun eşyalarınızı zarar görmeden taşımak istiyorsanız mutlaka koli, bant, patpat naylon, köşe koruyucu takoz, dezenfekte malzemeleri, ambalaj malzemeleri, özel koruyucu malzemelere ihtiyacınız olacaktır.

Ev taşıma esnasında gerekli malzemelerin başında koli gelmektedir. Taşınacak olan eşyalarınızın niteliği ve ebatlarına uygun koliler seçerseniz, koli hazırlama süreciniz daha kolay gerçekleşir. Bu seçimi yaparken ihtiyacınızdan daha küçük veya daha büyük koli seçmek size zaman kaybettirir. Bu sebeple eşyalarınıza göre koli tercih etmelisiniz. Eşyalarınıza koliledikten sonra etiketleme işlemine dikkat etmeniz gerekir. Bu etiketleme işlemi yeni evinize geçtiğinizde eşyalarınızı kolayca bulup yerleştirme işleminizi kolaylaştıracaktır.

Mutfak eşyaları yanlış paketlendiğinde kırılabilir. Bu yüzden mutfak eşyalarının kolilenme işlemi en fazla dikkat gerektiren konudur. Mutfak eşyalarınızı paketlerken gazete kağıdı veya patpat naylona sararak koli içerisine dik bir şekilde koymanızda yarar vardır. Mutfak eşyalarını paketledikten sonra yiyeceklerinizi paketlemeye geçmelisiniz. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken nokta yiyeceklerin bozulma ihtimalidir. Eğer yakın bir semte ev taşıyorsanız taşınma gününde eşyalarınızı poşetleyip koli içerisine koyabilirsiniz. Eğer başka bir şehre taşınıyorsanız bozulma ihtimali yüksek olan yiyecekleri tüketebilir veya komşularınıza verebilirsiniz. Diğer yiyecek ürünleri içinse plastik mutfak eşyaları kullanarak sızma, akma gibi durumları engelleyebilirsiniz.

Giysi, nevresim, yorgan, battaniye, yastık ve halı gibi ürünlerde kırılma durumu olmadığı için bu ürünleri rahatça paketleyebilirsiniz. Büyük bir koli kullanıyorsanız, eşyalarınızın kirlenmemesi için büyük boy çöp poşeti kullanabilirsiniz. Giysilerinizin kırışmasını istemiyorsanız askılı kolileri kullanabilirsiniz. Yorgan, nevresim, battaniye, halı ve yastık gibi ürünler için hurç kullanıyorsanız ve kirlenmesini istemiyorsanız streç film kullanabilirsiniz.

Ev taşıma esnasında elektronik eşyaların yanlış paketlenmesinde oluşan maddi kayıpları önlemek istiyorsanız, bu eşyaların kendi kutuları varsa onlara tekrar koyabilir yoksa bu eşyalara uygun bir ambalaj kağıdı veya battaniyeye sararak koliye koyabilirsiniz.

Mobilyalarınızın hasarsız bir şekilde kırılmadan, sökülmeden taşınması için ise patpat naylon kullanabilirsiniz. Doğru ambalajlarla eşyalarınızı toplamanız sayesinde hiçbir eşyanız zarar görmeden taşınma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

eTaşın ile anlaştığınız zaman ise bunların hiçbirini düşünmek zorunda kalmazsınız. eTaşın platformu olarak sizin ihtiyacınıza uygun profesyonel nakliyat firmasını seçer ve sürecin sorunsuz yönetimini sağlarız. Anahtar teslim taşınma hizmeti ile tüm koli ve paketleriniz özenle toplanır ve yeni evinize yerleştirilir. Siz de bu süreçteki detayları düşünmeden kolay ve rahatça taşınırsınız. eTaşın ile taşınma keyfini yaşamak için hemen teklif alın!

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.