eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?

Güvenilir nakliye modeli ve ek hizmetlerimizle taşınmak artık çok kolay.

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Ev Taşımanın İlk Günü Unutmamanız Gereken Kişisel Hazırlıklar

Taşınma işlemi bakıldığında oturmuş bir düzeni başka bir yere taşımaktır ve oldukça zahmetli bir iştir. Sizde taşınmayı düşünüyorsanız bu yazımızda yeni evinize taşındığınızda yapmanız gereken kişisel hazırlıklar nelerdir onlardan bahsettik.

Taşınma işlemlerinde planlı olmak size daha çok zaman kazandırır ve eksiksiz bir şekilde taşınma işleminin gerçekleştirmesini sağlar. Bu sebeple taşınma işlemlerini gerçekleştirmeden önce bir eşya listesi ve yeni evinizde hangi eşyanın nereye konulacağı konusunda bir plan hazırlamanız iyi olacaktır. Bunu kolilerin üzerine yazacağınız numara veya isimle gerçekleştirebilir ve elinizdeki listeye de hangi kutuda ne var detaylıca yazabilirsiniz.

Yeni evin olmazsa olmazlarından su, elektrik ve doğalgazın yeni evinize taşındığınız zaman hazır olması önemli bir noktadır. Böylece yeni eve ulaştığınızda sadece eşya yerleştirme kısmıyla uğraşarak zaman kaybı yaşamazsınız. Ancak doğalgaz, su ve elektrik işlemleri için abonelik taşımak bazen uzun sürebilir bu yüzden abonelik işlemlerinin ne kadar zamanda sonuçlandığını iyice araştırmanız gerekmektedir. Su tesisatınızı yeni evinizde aktif hale getirmek için gerekli yerlere başvuru yapmanız ve var ise su borçlarınızı ödemeniz gereklidir. Doğal gaz ve elektrik sistemleri içinde aynı işlemleri yapmanız gerekecektir. Ev taşıma gününde bu işlemler ile ilgilenme şansınız ve zamanınız olmayabilir. Bunun için bu işlemleri ev taşıma öncesinde halletmeniz size zaman kazandıracaktır.

Eğer şehirlerarası evden eve nakliyat işlemi ile yeni bir şehre taşınıyorsanız yeni evinize yakın olan semtte doğalgaz, su ve elektrik abonelikleri açtırmak için olan kurumları iyice araştırmanız size hem yarar hem zaman kazandıracaktır. Taşınacağınız yeni şehirde yeni evinize taşınmadan bu işlemleri erkenden halletmek sizler için daha iyi olacaktır.

Yeni evinize taşınırken karşınıza halledilmesi gereken birçok iş çıkabilir. Bu işler ile uğraşırken ev taşıma işleminden sonra neler yapacağınızı planlamayı unutabilirsiniz. Bu sebeple yeni evinize yerleşene kadar zorluk çekmemek adına taşınma çantası hazırlamanız sizin için çok yararlı olacaktır. İhtiyacınız olan eşyaları aramak için bütün kolileri, çantaları tek tek kontrol etmek yerine öncelikli ihtiyacınız olan eşyalarınızın bir arada olması işinizi kolaylaştırır. Bu taşınma çantasının içerisine atıştırmalıklar, temizlik sırasında giyilebilecek rahat kıyafetler, el feneri, tuvalet kağıdı vs. koyabilirsiniz. Böylece taşınma sonrasında yeni eve yerleşirken zorluk yaşamaz ve ihtiyacınız olabilecek eşyalara kolayca ulaşabilirsiniz.

Bunlara ek olarak yeni evin temizliğinin ev taşıma öncesinde ve sonrasında yapılması gerekebilir. Bu konuda eTaşın, anahtar teslim taşıma seçeneğiyle yeni evinizin temizlenmesi, beyaz eşyaların bağlantısının yapılması ve kırılacak olan eşyalarınıza yaptığı sigortayla bütün yükü üstünüzden alır. Sizde eTaşın’ın sitesine girerek, taşınma sürecinizin detaylarını bizimle paylaşın. Bu bilgiler ışığında profesyonel müşteri temsilcilerimiz size en uygun firmasını ve ücretini paylaşacaktır. Sizinde onayınızla ev taşıma işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Şimdi teklif alın!

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.

eTaşın Popüler Aramalar

Bakırköy Evden Eve NakliyatGaziosmanpaşa Evden Eve NakliyatBakırköy Beşiktaş Arası Evden Eve NakliyatEtimesgut Evden Eve NakliyatÜsküdar Evden Eve NakliyatBaşakşehir Evden Eve NakliyatÜmraniye Evden Eve NakliyatMaltepe Evden Eve NakliyatPendik Evden Eve NakliyatKüçükçekmece Evden Eve Nakliyatİzmir Evden Eve NakliyatKadıköy Evden Eve NakliyatBeylikdüzü Evden Eve NakliyatKartal Evden Eve NakliyatSarıyer Evden Eve NakliyatAtaşehir Evden Eve NakliyatBağcılar Evden Eve NakliyatEsenyurt Evden Eve NakliyatAvcılar Evden Eve NakliyatBahçelievler Evden Eve NakliyatBeyoğlu Evden Eve NakliyatÇekmeköy Evden Eve NakliyatBüyükçekmece Evden Eve NakliyatSancaktepe Evden Eve NakliyatBeşiktaş Kadıköy Arası Evden Eve NakliyatSilivri Evden Eve NakliyatŞişli Evden Eve NakliyatFatih Evden Eve NakliyatBeşiktaş Evden Eve NakliyatZeytinburnu Evden Eve NakliyatEyüp Evden Eve NakliyatTuzla Evden Eve NakliyatSultangazi Evden Eve NakliyatGüngören Evden Eve NakliyatBayraklı Evden Eve NakliyatEsenler Evden Eve NakliyatBalçova Evden Eve NakliyatBayrampaşa Evden Eve NakliyatBakırköy Sarıyer Arası Evden Eve NakliyatKadıköy Beşiktaş Arası Evden Eve NakliyatKağıthane Evden Eve NakliyatBeykoz Evden Eve NakliyatMenderes Evden Eve NakliyatMenemen Evden Eve NakliyatGaziemir Evden Eve NakliyatTorbalı Evden Eve NakliyatBakırköy Şişli Arası Evden Eve NakliyatBakırköy Maltepe Arası Evden Eve NakliyatBergama Evden Eve NakliyatNarlıdere Evden Eve NakliyatUrla Evden Eve NakliyatBakırköy Beyoğlu Arası Evden Eve NakliyatBakırköy Üsküdar Arası Evden Eve Nakliyatİstanbul Evden Eve NakliyatGüzelbahçe Evden Eve NakliyatAnkara Evden Eve NakliyatGebze Evden Eve NakliyatBursa Evden Eve NakliyatFoça Evden Eve Nakliyatİstanbul Ankara Arası Evden Eve Nakliyat