eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Gebze Ev Taşıma

Gebze evden eve nakliyat firmalarını tek tek araştırmanıza gerek yok. eTaşın ile istediğiniz kalitede, bütçenize uygun nakliye çözümlerini ve pek çok ek hizmeti tek paket içinde alabilmeniz mümkün. İster Ahatlı’dan Barış’a, Mevlana’dan Tatlıkuyu’ya taşınacak olun, sorunsuz bir taşımacılık işlemi için eTaşın’dan hizmet alabilirsiniz.

Taşınma süreci bir yanı ile yeni bir başlangıç yapmanızı sağlarken diğer yanı ile de oldukça yorucu bir süreç. En küçük detaylardan en büyük organizasyonlara kadar her şeyi tek tek düşünmeniz gerekir. Eşyaları paketlemek gibi çok temel bir gereksinimi kendi kendinize karşılasanız bile nakliye firması bulmak, doğru tercihi yapmak için araştırmak, planlamak, bütçenizi ayarlamak bile tek başına çok fazla zaman ister.

Tüm bunlar için kolay bir çözüm sunan eTaşın ile Gebze evden eve nakliyat sürecini dilediğiniz tüm semtler arasında gerçekleşebilecek şekilde kolayca planlayabilirsiniz.

eTaşın ile Pratik ve Uygun

eTaşın, taşınma sürecinde yapılması gerekenlerin ve ihtiyaçlarınızın farkında olarak çok pratik bir yöntem sunar. Taşınma süreci,  ihtiyaçlarınızın belirlenmesi ile başlayan planlama, araştırma, bütçe belirlenmesi, takvim oluşturulması ve taşınmayı kapsayacak şekilde yürütülür. Bu sayede sizin yapmanız gereken pek çok şeyi eTaşın yapar ve size de keyifle taşınmak kalır.

Dilerseniz Gebze Ovacık’tan İstasyon Mahallesine, dilerseniz de Osman Yılmaz’dan Muallimköy’e taşının. Gebze’de nereden nereye taşınacağınız belliyse evinizin kaç odalı olduğu, asansör bulunup bulunmadığı, ne kadar eşyanız olduğu gibi birkaç soruya daha cevap vererek süreci başlatabilirsiniz.

Sizden alacağımız ve bütçe planlamaya, ihtiyacınız olan firmayı bulmaya etki eden bu cevaplar ile alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız araştırmaya başlar. Bilgilerinizin sisteme girilmesinin ardından sizin için en çözümler en uygun bütçe ile belirlenir. Son olarak ise bu bütçe sizin onayınıza sunulur ve onay vermeniz halinde ise takvim oluşturulur.

Tüm bu operasyona ev temizliği, su ve elektrik tesisatı, çilingir gibi ek hizmetler de dahil edilebilir. Dilerseniz taşınacağınız evde ihtiyacınız olabilecek bu gibi hizmetler için de eTaşın’dan faydalanabilirsiniz. Bütçe teklifi için bilgilerinizi girerken bu gibi hizmetlerden ihtiyaç duyduklarınızı da işaretlemek taşınma operasyonunuza bunları da dahil etmemizi sağlar.

Gebze’de evden eve nakliyat için tüm semtleri kapsayacak şekilde rahat, güvenilir ve alanında uzman bir deneyim için siz de hemen eTaşın’ı tercih edin.

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.