eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?

Güvenilir nakliye modeli ve ek hizmetlerimizle taşınmak artık çok kolay.

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

İzmir Güzelbahçe Evden Eve Nakliyat

eTaşın ile hem güvenilir hem ekonomik hem de profesyonel bir hizmet alarak evden eve nakliyede benzersiz bir deneyim yaşayın.

Taşınmanın zor ve yorucu olan tüm adımlarını eTaşın’a bırakın, siz sadece yeni evinizin tadını çıkarın. Dilerseniz Atatürk Mahallesi dilerseniz Çelebi Mahallesi dilerseniz de Küçükkaya Mahallesi ya da herhangi bir başka mahallede ikamet ediyor olun Güzelbahçe evden eve nakliye hizmeti için eTaşın’dan teklif alabilirsiniz.

eTaşın Nedir?

eTaşın, online olarak teklif alabileceğiniz, sizin yerinize tüm taşınma operasyonunu yönetebilecek olan, bünyesindeki profesyonel nakliye şirketleri ile iş ortaklığı yaparak hizmet veren kurumsal bir oluşumdur.

eTaşın’dan Nasıl Teklif Alabilirim?

eTaşın internet sitemize girerek ana sayfada bulunan formu eksiksiz olarak doldurarak bize gönderebilir ve teklif alabilirsiniz.

eTaşın Nasıl Hizmet Verir?

eTaşın internet sitesi üzerinden belli soruları içeren formu doldurmanız gerekir. Evinizin kaç oda olduğu, asansör bulunup bulunmadığı, nereden nereye ve ne zaman taşınacağınız gibi sorulara cevap vererek formu bize göndermenizin akabinde alanında uzman olan ekibimiz ihtiyaçlarınızı analiz eder. 

Bu aşamadan sonra ise iş ortağımız olarak çalışan firmalar arasından en uygun seçimi yaparak bütçe çıkarır.

Dilerseniz Maltepe, Siteler, Yaka Mahallesi evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duyun, dilerseniz de şehirler arası… Hepsi için eTaşın üzerinden profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. 

“Anahtar Teslim Taşınma” Nedir?

Bir taşınma sürecinde yeni evin temizliği, bulaşık makinesinin bağlanması, aydınlatmaların bağlanması, kilit değişimi gibi ek hizmetlere de ihtiyacınız olacaktır. Bu ihtiyaçlarınız için de eTaşın’dan “Anahtar Teslim Taşınma” kapsamında hizmet alabilirsiniz. Bu kapsamda yeni evinizin eşya taşınmadan bir gün önce temizletilmesi, makine ve aydınlatma bağlantısı için tesisatçı ve çilingirin bulunması da eTaşın tarafından karşılanacaktır. 

eTaşın’ın Avantajları Nelerdir?

Her şeyden önce kurumsal olarak hizmet veren bir firmadır. Bu da gerek ödeme gerek hizmet kalitesi anlamında çok daha güvenilir bir varlık olduğu anlamına gelir. Taşınma için nakliye firması aramak gibi bir zahmetten sizi tamamen kurtarır. Yanı sıra eşyalarınız profesyonel, taşımacılığın gerekliliklerini bilen ekipler tarafından taşınacağı için eşyalarınız zarar görmez. Hem maddi hem de manevi olarak çok daha zahmetsiz ve kolay bir süreç yönetimi sunarak zamanınızı kendinize ayırmanızı sağlar.

Siz de hemen eTaşın’dan teklif alın, rahat rahat taşının.

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.

eTaşın Popüler Aramalar

Bakırköy Evden Eve NakliyatGaziosmanpaşa Evden Eve NakliyatBakırköy Beşiktaş Arası Evden Eve NakliyatEtimesgut Evden Eve NakliyatÜsküdar Evden Eve NakliyatBaşakşehir Evden Eve NakliyatÜmraniye Evden Eve NakliyatMaltepe Evden Eve Nakliyatİzmir Evden Eve NakliyatPendik Evden Eve NakliyatKüçükçekmece Evden Eve NakliyatKadıköy Evden Eve NakliyatBeylikdüzü Evden Eve NakliyatKartal Evden Eve NakliyatSarıyer Evden Eve NakliyatBağcılar Evden Eve NakliyatEsenyurt Evden Eve NakliyatAvcılar Evden Eve NakliyatBeyoğlu Evden Eve NakliyatAtaşehir Evden Eve NakliyatBahçelievler Evden Eve NakliyatBeşiktaş Kadıköy Arası Evden Eve NakliyatBüyükçekmece Evden Eve NakliyatSancaktepe Evden Eve NakliyatSilivri Evden Eve NakliyatÇekmeköy Evden Eve NakliyatFatih Evden Eve NakliyatŞişli Evden Eve NakliyatZeytinburnu Evden Eve NakliyatEyüp Evden Eve NakliyatBeşiktaş Evden Eve NakliyatGüngören Evden Eve NakliyatSultangazi Evden Eve NakliyatBayraklı Evden Eve NakliyatTuzla Evden Eve NakliyatBalçova Evden Eve NakliyatEsenler Evden Eve NakliyatBayrampaşa Evden Eve NakliyatBakırköy Sarıyer Arası Evden Eve NakliyatKağıthane Evden Eve NakliyatKadıköy Beşiktaş Arası Evden Eve NakliyatBeykoz Evden Eve NakliyatMenderes Evden Eve NakliyatBakırköy Şişli Arası Evden Eve NakliyatBakırköy Maltepe Arası Evden Eve NakliyatGaziemir Evden Eve NakliyatMenemen Evden Eve NakliyatNarlıdere Evden Eve NakliyatTorbalı Evden Eve NakliyatBergama Evden Eve NakliyatBakırköy Beyoğlu Arası Evden Eve NakliyatBakırköy Üsküdar Arası Evden Eve NakliyatUrla Evden Eve Nakliyatİstanbul Evden Eve NakliyatBursa Evden Eve NakliyatGebze Evden Eve NakliyatGüzelbahçe Evden Eve NakliyatFoça Evden Eve NakliyatAnkara Evden Eve Nakliyatİstanbul Ankara Arası Evden Eve Nakliyat