eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?

Güvenilir nakliye modeli ve ek hizmetlerimizle taşınmak artık çok kolay.

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

İstanbul Ankara Arası Evden Eve Nakliyat

İstanbul – Ankara arası konut ya da ticari taşınma işlemlerinizi etasin.com üzerinden alacağınız teklifle en kısa yoldan planlayabilirsiniz. İstanbul - Ankara arasındaki taşınma ve nakliyat işlemlerinizde temizlik, çilingir, elektrik ve tesisat gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemleri tek seferde etasin.com üzerinden teklifinizi alın. Şehirler arası nakliyat işlemlerinde dikkat edilmesi gereken bir çok konuyu sizler adına Etasin planlar. Şehirler arası taşınma ya da nakliyat işleminde yapılan mesafe normalden çok daha uzun ve maliyetlidir. Mesafenin uzun olması her ne kadar sizi biraz olsun korkutsa da Etasin ile yapacağınız iyi bir taşınma planıyla oldukça mutlu bir taşınma deneyimi yaşarsınız.

İstanbul - Ankara Arası Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Taşınma ya da eşya taşıma talebinizi uzman müşteri temsilcimiz değerlendirerek size en uygun alternatifler sunarak bilgilerinizi sisteme girer. Sorunsuz bir taşınma deneyimi için size zaman kazandıracak taşınma öncesi ev temizliği, kilitlerin değiştirilmesi, ihtiyaç duyulan tesisat işlemleri, elektrik sistemlerindeki değişiklik taleplerinizi tek elden yönetiriz. İstanbul - Ankara Arası taşınma öncesinde dikkat etmemiz gereken unsurlar vardır;

- Eşyalarınızı İyi Paketlemelisiniz

İstanbul - Ankara arası nakliyat işlemleriniz öncesinde sorunsuz bir taşınma deneyimi için öncesinden eşyalarınızı özenle paketlemelisiniz. Kırılacak eşyaları belirleyerek “Kırılabilir” ibaresi yaıştırmalısınız. En değerli eşyalarınızın nerede olduğunu her zaman bilmelisiniz. Paketlemek uzun mesafeli taşınma işlemlerinde her zaman risk taşır. Etasın ile uygun bir plan kapsamında taşınma öncesinde gelen ekspertiz size çok iyi bir plan yapabilir.

- Güvenilir Nakliyat Firması Seçmelisiniz

Etaşın’da güvendesiniz! Sizin için çok zaman alacak can sıkıcı işleri biz yapıyoruz. Size daha uygun fiyatlı çözümleri daha hızlı ve güvenilir şekilde sunuyoruz.

İstanbul - Ankara arası nakliyat işlemleriniz için etasin.com da bilgilerinizi girin. İstediğiniz ek hizmetleri seçin ve bilgilerinizi gönderin. Uzman taşınma eksperi sizi ziyaret etsin ve sonrasında taşınma zamanınızı, istediğiniz ek hizmetleri sizlerle planlayalım. Anlaşmalı Yetkin Belgeli servis sağlayıcılarımız ile eşyalarınızı güvende taşıyacaktır.

- İyi Bir Yerleşim Planı Yapmalısınız

İstanbul – Ankara arası taşınma öncesinde taşınacağınız evde bazı hazırlıklar yapmalısınız. Taşınma sürecinin bir an önce sonlanması için eşyaları nereye konumlandıracaksınız plan yapmalısınız. Daha öncesinde taşınacağınız evi ziyaret ederek eksikliklerini gidererek taşınma zamanı daha fazla sorun olmasını engellersiniz. Elektrik, Tesisat, Avizeler, Kilit yeni evinize taşınma sürecinizde Etasın sizin yanınızda. Sizlere iyi bir yerleşim planı ve ek hizmetlerimizle iyi bir taşınma deneyimi sunuyoruz!

İstanbul – Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Güvenli taşımacılık ve nakliyat işlemleriniz için hemen başlangıç ve varış lokasyonlarını doldurun ve istediğiniz hizmetleri seçerek bilgilerinizi gönderin. Hemen müşteri temsilcimiz size ulaşarak ekstra ücret çıkartmayan sorunsuz net fiyatları sizinle paylaşır.

İstanbul ’dan Ankara ’ya taşınacağınız evin büyüklüğüne göre evden eve nakliyat fiyatları, başlangıç fiyatı 2399 TL ve ortalama fiyat ise yaklaşık olarak 4750 TL civarındadır. Bu fiyatlar taşıma işleminin zamanı, Etaşın tarafından yapılacak ücretsiz ekspertiz raporu ve sizlerin istediği ekstra hizmetlere göre değişkenlik gösterecektir.

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.

Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.