eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

İstanbul Ankara Arası Ev Taşıma

Evden eve nakliyat Bakırköy, Taksim, Kadıköy, Fatih, Üsküdar gibi İstanbul’un merkezi ilçeleri arasında bile olsa çok fazla titizlik istiyor. Bununla birlikte aynı durum bir diğer büyük şehir olan Ankara için de geçerli bulunmakta; Kızılay, Tunalı, Bahçelievler gibi çok merkezi noktalardan da taşınma işlemi gerçekleştirilecek olsa güvenilir çözüm arama ihtiyacı hiç değişmiyor.

eTaşın ile Şehirlerarası Güvenli Taşımacılık

Çok fazla taşınmanın gerçekleştiği şehirlerarası hatlardan biri olan İstanbul - Ankara evden eve nakliyat, şehrin içinde olduğundan daha fazla dikkat ve özen gerektiriyor. Eşyaların çok daha uzun bir süre yolculuk yapacak olması güvenilir bir taşıma işlemini gerekli kılarken vaktinde ulaşması ise daha kritik bir önem arz ediyor.

eTaşın ile İstanbul Eminönü’nden, Ankara Tunalı’ya, Kadıköy’den, Oran’a, Tuzla’dan, Etimesgut’a ve daha bu iki şehrin onlarca ilçesinden diğerine kadar eşyalarınızın taşınması gerekiyorsa işi uzmanlarına bırakabilirsiniz.

Şehirlerarası taşınmak başlı başına zorlu bir süreç olduğu için en önemli ihtiyaçlarınıza odaklanmanız gerekecektir. Bu sebeple de İstanbul - Ankara nakliye firması aramak ya da yaşamaya başlayacağınız şehirde ihtiyacınız olacak hizmetleri verecek kişileri bulmak sizin için zor olabilir. Bu kadar vakit ve enerji kaybetmek yerine eTaşın.com üzerinden Bahçelievler’den Kızılay’a, Beylikdüzü’nden Maltepe’ye; kısacası İstanbul’un herhangi bir semtinden Ankara’nın herhangi bir semtine taşınabilirsiniz.

İstanbul Ankara Arası Taşınma Sürecini Kolaylaştırın

Her şeyden önce eşyalarınızın zarar görmemesi gerekiyor. Bu sebeple de eşyalarınızın çok iyi paketlendiğine kesinlikle emin olmalısınız. Bunun için de özellikle kırılacak olan eşyalarınız için baloncuklu naylonları tercih etmenizde fayda var.

Nakliyede hiçbir sorun yaşanmaması için eşyaların alınacağı nokta ile bırakılacağı noktanın da belirlenmesi kadar evinizde eşyaların konulacağı yerlerin de yerinin belirlenmesine ihtiyacınız olabilir. Bu sayede eşyalar boşaltılırken çok fazla zaman kaybetmezsiniz. Bunun için de elektrik, su tesisatı, çilingir, temizlik gibi bazı ek hizmetlere aynı gün ihtiyaç duyabilirsiniz.

Güvenilir bir şekilde eşyaların taşındığından emin olmalısınız. Önce hangi eşyaların taşınacağı, nasıl yerleştirileceği, nasıl bir araç seçileceği, kaç kişiye ihtiyaç duyulacağı gibi konularda yetkin olan uzmanlarla çalışmalısınız.

eTaşın sayesinde tüm bunlar için tek elden çözüm bulabilirsiniz. Alanında uzman olan nakliye firmaları ile çalıştığımız için eşyalarınızın güvenilir ve profesyonel bir şekilde taşıyacak olmalarına güvenebilirsiniz. İstanbul - Ankara arası evden eve nakliyat için Kadıköy, Pendik, Bakırköy, Ulus, Kızılay, Tandoğan, Gazi Mahallesi ve iki şehirdeki diğer tüm semtler arasında da aynı uzmanlıktan faydalanabilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı analiz edecek ve sonrasında da size bütçe hazırlayacak olan eksperlerimiz sayesinde zamandan tasarruf edebilirsiniz.  Bununla birlikte su, elektrik tesisatı, ev temizliği, çilingir gibi ek hizmetleri de talep edebilir ve tüm bunlarla birlikte toplam bir bütçe alabilirsiniz.

Alanında uzman olan bir ekiple İstanbul - Ankara arası nakliye işleminizi gerçekleştirmeden önce birkaç soruya cevap vererek eTaşın üzerinden profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Siz de hemen eTaşın’a başvurun, sorunsuz taşının. 

 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.