eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?

Güvenilir nakliye modeli ve ek hizmetlerimizle taşınmak artık çok kolay.

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

İstanbul Ev Taşıma

İstanbul İçi Nakliyat Süreçleri

eTaşın olarak bugüne kadar pek çok kişinin taşınmasına katkıda bulunduk. Nakliyat hizmeti alanında kullanıcılarımıza her zaman için güvenilir çözümler sunacak olan firmaları getiriyoruz. Bununla birlikte eTaşın.com olarak bir taşınma sırasından ihtiyaç duyulabilecek olan diğer hizmetleri de düşünerek nakliye için paket hizmetler sunuyoruz.

 

İstanbul’da Nakliyeden Fazlası

İster iş yeri, ister ev olsun taşıma yapılacak her alanın ihtiyaçlarına uygun olabilecek nakliye firmalarına erişim sağlıyoruz. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerdeki yoğun gündemi göz önüne alarak temizlikçi, çilingir, elektrik ya da su tesisatçısı gibi ihtiyaçları da düşünüyor ve kullanıcılarımızın bu gibi ek hizmetleri ayrıca araştırmasına gerek bırakmıyoruz.

 

Seçenekler Arasında Kaybolmayın

eTaşın üzerinden alacağınız hizmette İstanbul içi taşımacılık sırasında “anahtar teslim” nakliye hizmeti sunuyoruz. İhtiyaçlarınızı doğru tespit etmek, bütçenize uygun firmaları tek tek araştırmak ve gerekli olan anlaşmayı sağlamak gibi basamakları çok hızlı bir şekilde geçmenizi sağlıyoruz. eTaşın müşteri temsilcilerimiz, verdiğiniz bilgiler doğrultusunda bir değerlendirme yaparak sizin için en ideal olan opsiyonları sisteme giriyor. İstanbul içinde gideceğiniz yeni evinizde siz gitmeden önce ev temizliğinin yapılmasına kadar gerekli olabilecek bütün detayları düşünüyor ve olası taleplerinizi tek bir platform üzerinden yönetiyoruz.

 

İçiniz Rahat ve Sorunsuz Taşının

İstanbul içi nakliye hizmetinde eTaşın.com üzerinden listelenecek olan firmaların güvenilir ve profesyonel olmasına özen gösteriyoruz. Değerli eşyalarınıza zarar gelmemesi, süreci fazladan uzatacak olan sorunların çıkmaması için gereken donanıma ve tecrübeye sahip olan firmaları tercih ediyoruz. İhtiyaçlarınızı doğru karşılamak için gereken kriterleri sağlamış olan firmalar arasından da hem taşınma işleminin hacmine hem de bütçenize en uygun seçenekleri belirliyoruz. eTaşın üzerinden sisteme gireceğiniz bilgiler, talep edeceğiniz ek hizmetlerin akabinde alanında uzman olan taşınma eksperlerimiz sizi ziyaret ediyor. İhtiyaçlarınız belirlendikten sonra taşınma ve istemiş olduğunuz ek hizmetler için takvimin ayarlanmasını sağlıyor.

 

Ne Kadar Bütçe Gerekiyor?

İstanbul’da evden eve nakliyat fiyatlarını etkileyen bazı faktörler bulunuyor. Evinizin ne kadar büyük olduğu, eşyanızın ne kadar çok olduğu, ayrılacağınız evinizde ya da taşınacağınız evinizde asansör olup olmaması gibi birçok farklı etkene göre fiyatlar değişiklik gösterebiliyor. Bununla birlikte ihtiyacınız olan ek hizmetlerin olması da fiyata etki edebiliyor.

Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğu takdirde ise başlangıç için en düşük limitin 899 TL ve ortalama fiyatın ise 2300 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz. Bütün ihtiyaçlarınızın karşılanması, zamandan kazanmanız, gereksiz bir yorgunlukla boğuşmak yerine adres beyanı, okul nakli, abonelikler gibi diğer işlemlerinize vakit kalması için eTaşın.com’a siz de hemen başvurabilirsiniz.

Bütçeniz doğrultusunda pek çok seçeneğin yer aldığı eTaşın ile İstanbul içinde güvenilir, hızlı ve profesyonel bir nakliye hizmeti almak için hemen siz de web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.

eTaşın Popüler Aramalar

Bakırköy Evden Eve NakliyatGaziosmanpaşa Evden Eve NakliyatBakırköy Beşiktaş Arası Evden Eve NakliyatEtimesgut Evden Eve NakliyatÜsküdar Evden Eve NakliyatBaşakşehir Evden Eve NakliyatÜmraniye Evden Eve NakliyatMaltepe Evden Eve NakliyatPendik Evden Eve NakliyatKüçükçekmece Evden Eve Nakliyatİzmir Evden Eve NakliyatKadıköy Evden Eve NakliyatBeylikdüzü Evden Eve NakliyatKartal Evden Eve NakliyatSarıyer Evden Eve NakliyatAtaşehir Evden Eve NakliyatBağcılar Evden Eve NakliyatEsenyurt Evden Eve NakliyatAvcılar Evden Eve NakliyatBahçelievler Evden Eve NakliyatBeyoğlu Evden Eve NakliyatÇekmeköy Evden Eve NakliyatBüyükçekmece Evden Eve NakliyatSancaktepe Evden Eve NakliyatBeşiktaş Kadıköy Arası Evden Eve NakliyatSilivri Evden Eve NakliyatŞişli Evden Eve NakliyatFatih Evden Eve NakliyatBeşiktaş Evden Eve NakliyatZeytinburnu Evden Eve NakliyatEyüp Evden Eve NakliyatTuzla Evden Eve NakliyatSultangazi Evden Eve NakliyatGüngören Evden Eve NakliyatBayraklı Evden Eve NakliyatEsenler Evden Eve NakliyatBalçova Evden Eve NakliyatBayrampaşa Evden Eve NakliyatBakırköy Sarıyer Arası Evden Eve NakliyatKadıköy Beşiktaş Arası Evden Eve NakliyatKağıthane Evden Eve NakliyatBeykoz Evden Eve NakliyatMenderes Evden Eve NakliyatMenemen Evden Eve NakliyatGaziemir Evden Eve NakliyatTorbalı Evden Eve NakliyatBakırköy Şişli Arası Evden Eve NakliyatBakırköy Maltepe Arası Evden Eve NakliyatBergama Evden Eve NakliyatNarlıdere Evden Eve NakliyatUrla Evden Eve NakliyatBakırköy Beyoğlu Arası Evden Eve NakliyatBakırköy Üsküdar Arası Evden Eve Nakliyatİstanbul Evden Eve NakliyatGüzelbahçe Evden Eve NakliyatAnkara Evden Eve NakliyatGebze Evden Eve NakliyatBursa Evden Eve NakliyatFoça Evden Eve Nakliyatİstanbul Ankara Arası Evden Eve Nakliyat