eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

İzmir Ev Taşıma

İnsanların hep kaçtıkları stres yaratan bir durum olmasına rağmen, her birey ömründe en az bir kez ev taşımayla yüz yüze geliyor. Ev eşyalarının toplanması, mobilyaların sıralı bir şekilde sökülmesi, güvenli bir şekilde yeni adrese taşınabilmeleri ve taşınılacak yerde yeniden monte edilmesi gibi işlemler, bireysel olarak yapılmaya çalışıldığı zaman büyük zorluklar barındırır. Ev taşınma esnasında ihtiyaç duyulan hizmetlerin farklı firmalardan ayrı ayrı alınmaya çalışılması ise koordinasyon eksikliği ve taşınma sürecinin uzaması gibi bir olumsuzluğa neden olur. Özellikle İzmir gibi büyük şehirler söz konusu olduğunda, durum daha da içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Bu yüzden de İzmir evden eve nakliyat sürecinin tek bir elden yönetilmesi gerekir. Taşınmanın kolay hali eTaşın, tüm bu süreci sizin adınıza yönetiyor ve anahtar teslim olarak yeni evinize taşınabilmenizi sağlıyor. 

İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Bağlı Değişiyor?

İzmir evden eve taşıma hizmetlerinin fiyatlarına dair kesin bir rakam belirtebilmek neredeyse olanaksız. Zira bu konuda belirleyici olan pek çok etken mevcut. Alınacak hizmetin ya da hizmetlerin kapsamı, bu etkenler arasında ilk sırada yer alır. İzmir nakliye firmaları tarafından sunulan hizmetler çeşitlilik gösterdiği için, hangi hizmetlerden yararlanacağına göre fiyatlar da değişiklik gösterir. Bazı firmalar yalnızca nakliye hizmeti sunduğu için fiyatları da daha uygundur. Ancak taşınmaya dair gereksinim duyulabilecek farklı hizmetleri de bütün olarak firmaların tercih edilmesi durumunda, fiyatlarda da artış görülmesi kaçınılmaz hale gelir. 

Taşınma mesafesi de İzmir ev taşımacılık fiyatlarının belirlenmesinde rol oynayan etkenler arasında yer alır. Buca evden eve nakliyat gibi, aynı semt içerisinde yapılacak taşıma işlemleri daha uygun fiyatla gerçekleştirilir. Ancak farklı bir semte ya da şehre taşıma yapılması durumunda fiyatlarda da değişiklik yaşanır. Ancak kilometre bazında düşünüldüğü zaman, uzun mesafede yapılan taşımalar daha uygun fiyata gelebilir. 

İzmir evden eve nakliyat fiyatları üzerinde etkili olan bir diğer etken de taşınacak eşya miktarı. 1+1 odalı ve eşyası görece daha az olan bir evin taşınma maliyeti ile 3+1 ya da daha büyük ve daha fazla eşyaya sahip evlerin taşınma maliyetleri doğal olarak değişiklik gösterir. 

İzmir'de Ev Taşırken Eşya Güvenliğiniz Nasıl Sağlanır?

Ev taşıma esnasında eşyaların kırılması ya da zarar görmesi, bu süreçte en çok tedirginlik yaratan durumlar arasında önemli bir yer tutar. Özellikle maddi ya da manevi olarak yüksek değere sahip ürünler söz konusu olduğunda, daha derin bir kaygı söz konusu olur. İzmir evden eve nakliyat esnasında herhangi bir zarar oluşmaması için öncelikle eşyaların doğru şekilde paketlenmesi gerekir. Balonlu naylonlar ya da köpükler bunun için en ideal malzemelerdir. Darbelerden koruyan ve basıncı azaltan bu yöntemler ile eşyalar önemli ölçüde koruma altına alınabilir. Ancak İzmir evden eve taşıma için bu her zaman yeterli olmayabilir. Bu yüzden de eşyaların sigortalanması ve sigorta güvencesi ile taşınması gerekir. Kurumsal nakliyat firmaları, eşyaların sigortalı bir şekilde taşınmasını sağlar. 

İzmir Ev Taşımada Eksper Ücreti Var Mı?

İzmir’de yapılacak evden eve nakliyat hizmetinde fiyat belirleyebilmek için genellikle eksperkontrolü yapılır. İzmir asansörlü nakliyat yapılması gereken yerler için gerekli kontroller sağlanır ve buna göre fiyat belirlenir. Ayrıca evdeki eşya miktarı, çıkılan ve taşınılan evin genişliği ile eşya miktarı da eksper tarafından incelenir. Eksper ücreti ise firmadan firmaya göre değişiklik gösterir. Bazı firmalar bunun için ücret talep etmezken, bazıları da ücret talebinde bulunabilir. 

İzmir Evden Eve Nakliyat Ücretleri Nasıl Belirlenir?

Ev taşıma İzmir hizmetinin fiyatlarının belirlenmesinde, gereksinim duyulan hizmetler belirleyici olur. Yalnızca nakliyeye ihtiyaç duyan ve geriye kalan işlemleri bireysel olarak yapmak isteyenler için bu işin maliyeti daha düşüktür. Ancak bu durumda taşınma süresi uzayabilir ve pek çok zorlukla karşılaşılabilir. Şehir içi nakliye fiyatları İzmir hangi noktalar arasında taşıma yapılacağına göre değişir. Karşıyaka evden eve taşımacılık için talep edilen ücret ile farklı bir noktaya yapılacak taşıma arasında fiyat farklılıkları olabilir. Taşıma firmalarının sağladığı ek hizmetlerden yararlanılıp yararlanılmayacağı da fiyat konusunda etkili olur. İzmir evden eve nakliyat fiyatları hakkında daha net bilgi alabilmek için eTaşınile iletişime geçebilirsiniz. 

İzmir Evden Eve Taşıma Sonrasında Montaj Firmaya Mı Ait?

İzmir evden eve taşıma esnasında demonte edilen mobilyaların yeniden kurulması da zaman alan ve uzmanlık gerektiren bir işlem. Evden eve nakliye firmaları çoğu zaman bu hizmeti de fiyata dahil olarak verirler. Ancak bazı firmalar yalnızca nakliye hizmeti sunar ve demonte etme ya da yeniden monte etme gibi hizmetleri sunmazlar. Bu durumda ayrıca montaj hizmeti alınması gerekebilir. 

eTaşın ile Zahmetsiz Taşının!

Taşınma, her biri zor ve deneyim gerektiren bir dizi işlemden oluşan bir süreç. Bu süreci geleneksel yöntemlerle bireysel olarak yürütmeye çalışmak, taşınmanın bir işkenceye dönüşmesine neden olabilir. eTaşın, İzmir evden eve nakliyat sürecini sorunsuz bir şekilde atlatmak ve bu süreçte herhangi bir zorlukla karşı karşıya kalmak istemeyenler için anahtar teslim taşınma hizmeti sunuyor. Bu süreçte gereksinim duyulan temel ve ek hizmetleri müşterileri adına bir araya getiren ve tüm bu süreci profesyonel olarak yürüten eTaşın ile siz de zahmetsiz ve kaygısız bir taşınma deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Evinizi taşımak için eTaşın’ı tercih ederek yararlanabileceğiniz hizmet çeşitliliğinden bazılarını şu şekilde sıralayabilmek mümkün:

• Mobilyaların Demonte Edilmesi: Taşınacak mobilyalarınız numaralandırılarak demonte hale getirilir. Daha sonra balonlu naylonlar ve köpükler kullanılarak güvenli bir taşımaya hazırlanırlar. 

• Güvenli Taşıma: Taşımaya hazırlanan eşyalarınız ve mobilyalarınız, bunun için en uygun araçlara istiflenir. Bu aşamada gereksinime göre asansör kullanılabilir. İstifleme işleminin tamamlanmasıyla birlikte eşyalar yeni eve taşınır. İzmir’in tüm bölgeleri ve Alsancak evden eve taşımacılık yapılırken, eşyalarınıza garanti verilir. 

• Yeni Ev Temizleme: Eşyalarınızın kirlenmemesi için yeni eviniz detaylı olarak temizlenir. Eşyalarınız yerleştirildikten sonra ayrıca temizliğe ihtiyaç duymazsınız. 

• Eşyaların Monte Edilmesi: Daha önce sıralı olarak sökülen mobilyalar, uygun odalara yerleştirilir. Deneyimli montaj elemanları tarafından montajları yapılır ve sağlamlıkları test edilir. 

• Çilingir Hizmeti: Yeni evinizde otururken güvenlik kaygılarınızın olmaması için isteğinize bağlı olarak kapı kilidi çilingir tarafından değiştirilir.

• Tesisat İşlemleri: Yeni taşınılan evlerdeki en büyük problemler arasında yer alan çamaşır ve bulaşık makinelerinin bağlanması ile çeşitli tesisat işlemlerinin tamamlanması da sağlanır. 

• Elektrik İşlemleri: Eski evinizde kullandığınız ve sökülerek yeni evinize taşınan lambalar ile avizeler de elektrik ustaları eşliğinde uygun odalara takılır. 

İzmir’in çeşitli bölgeleri ile Bornova evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için eTaşın’ı tercih ederek siz de yukarıdaki olanaklardan yararlanabilir, hiçbir zorluk ile muhatap olmadan yeni evinizde yaşamaya başlayabilirsiniz. Hizmet ve fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için eTaşın web sitesi üzerinde yer alan fiyat teklifi formunu doldurabilir ya da iletişim kanalları üzerinden doğrudan firma ile iletişime geçebilirsiniz.

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.