eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliye modeli ve ek hizmetlerimizle taşınmak artık çok kolay.
1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

İzmir Ev Taşıma

İzmir Evden Eve Nakliyatta Yenilikçi Çözüm

eTaşın ile İzmir’de evden eve taşıma nakliye hizmeti için günlerce araştırma yapmanıza gerek yok. eTaşın ile taşınmanın başından sonuna kadar olan süreci profesyonel bir ekip ile çalışarak yönetebilirsiniz. Bu sayede dilerseniz Bornova’dan Karşıyaka’ya, dilerseniz de Buca’dan Çeşme’ye taşının; eTaşın ile taşınma işlemini en uygun maliyette ve en hızlı şekilde halledebilirsiniz.

İzmir’de evden eve nakliye çözümleri için şehrin neresinde olduğunuz ve ne tarafına taşınacağınızın hiçbir önemi yok. eTaşın ve geniş hizmet ağı sayesinde taşınma işlemlerinizi her lokasyon için gerçekleştirebilmemiz mümkün olmaktadır. Bu sayede sizin de nakliye firması aramak, güvenilirliğinden emin olmak, planlamak, bütçe karşılaştırması yapmak gibi sorunlarınız ortadan kalkıyor.

eTaşın ile Kolay, Rahat ve Güvenilir Taşınma

eTaşın ile İzmir’de evden eve nakliyat işlemlerinizi eTaşın.com internet sitesi üzerinden vereceğiniz bilgilerle başlatabilirsiniz. Nereden nereye taşınacağınız, kaç odalı bir eviniz olduğu, ne kadar eşyanızın bulunduğu, asansörün olup olmaması gibi bazı soruları cevaplamanız sizin için gereken araştırmayı yapmamızı sağlayacaktır.

Bu gibi bilgilerden sonra alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız tarafından verdiğiniz bilgiler incelenir. Zaman ve lokasyon bazlı olarak dikkat alınan hususların dışında doğru bir nakliye firması seçimi yapmak için de her şey titizlikle analiz edilir. Bu sürecin sonunda ise sizin ihtiyaçlarınıza uygun hizmeti verecek firmalar belirlenir ve bütçeniz çıkarılır.

Ancak İzmir Göztepe’de, Tire’de, Torbalı’da ya da herhangi bir ilçede olması fark etmeksizin taşınma sırasında evinizin ihtiyaç duyacağı bazı başka hizmetler de söz konusu olacaktır. Bunların başında evin temizlenmesi, elektrik ve su tesisatı ile ilgili işlemler ve çilingir ihtiyacı gelmektedir. Taşınmanın değişmez ihtiyaçları olan bu gibi hizmetler için de eTaşın yanınızda.

Yeni evinizin siz gitmeden önce temizlenmesini istemeniz halinde temizlik konusunda da sizinle organize olabiliyor ve siz taşınmadan önce evinizin temizlenmesini sağlayabiliyoruz. Bununla birlikte avizelerin takılması, çamaşır ve bulaşık makinelerinin bağlanması, güvenlik için kilidin değiştirilmesi gibi hizmetleri de taşınmanın gerçekleşeceği gün sağlayabiliyoruz.

Uygun Maliyette Profesyonel Hizmet

İzmir’de evden eve nakliye için emin olmadığınız seçimlere mecbur hissetmenize gerek yok. Dahası bu sürecin her adımında aktif rol oynayarak fazladan yorulmanız da gerekmiyor. eTaşın sayesinde Bayındır’dan Karaburun’a, Kemalpaşa’dan Dikili’ye, Beydağ’dan Kınık’a ve İzmir’in diğer pek çok başka ilçesinden bir diğerine taşınmanız mümkün.

Alanında uzman ekiplerle, güvenilir ve sorunsuz bir taşınma deneyimi için siz de eTaşın ile çalışabilirsiniz. Uygun maliyette kaliteli hizmet için hemen eTaşın.com internet sitesini ziyaret ederek bilgilerinizi paylaşabilir ve sizin için süreci yönetmemizi isteyebilirsiniz.

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.