eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Kadıköy Beşiktaş Arası Ev Taşıma

Ev taşımanın yorucu olan tüm adımlarını eTaşın ile halledin, siz yeni evinizin tadını çıkarın. Yeni nesil bir nakliye hizmetine hazır mısınız?

Beşiktaş evden eve nakliyat hizmetinin en yoğun olduğu ilçelerden biri. Bu gibi ilçelerdeki en büyük sorunların başında da amatör ve dolandırıcı nakliye firmaları geliyor. Bu sebeple de güvenilir bir şekilde hizmet almak oldukça yorucu bir arayış gerektiriyor. eTaşın ise sizi hem güvenilir olmayan seçeneklerden hem de doğru nakliye firması bulmakla zaman kaybetmekten kurtarıyor. 

eTaşın Nedir?

Kurumsal olarak hizmet veren eTaşın, online olarak fiyat teklifi alabileceğiniz nakliye hizmeti sağlayıcısıdır. Bünyesinde bulunan profesyonel nakliye firmaları ile ihtiyacınıza uygun kapsamda hizmet verir.

eTaşın Nasıl Çalışır?

Beşiktaş ya da Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti olması fark etmeksizin fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için internet sitemizi ziyaret ederek sizin için önceden hazırlanmış olan formu cevaplandırıp doldurarak bize göndermeniz yeterlidir. 

eTaşın’da Fiyat Nasıl Belirlenir?

Evden eve nakliyat için sitemizde bulunan formdaki sorular hem ihtiyaçlarınızı anlayabilmek hem de fiyatlandırma konusunda yardımcı olur. Nereden nereye taşınacağınız, ne zaman taşınmayı istediğiniz, binanızda asansör olup olmadığı, evinizin kaç oda olduğu gibi sorulara vereceğiniz cevaplara göre öncelikle ihtiyaçlarınız doğrultusundaki kapsamı belirleriz. Bunun akabinde ise sizin için güvenilir nakliye firmaları ile en uygun bütçe kapsamında bir anlaşma belirleriz.

eTaşın’da Süreç Nasıl İlerler?

Sizin için hazırladığımız bütçe öncelikle onayınıza sunulur. Bunu onaylamanızın akabinde kararlaştırılan zamanda nakliye ekibimiz evinizin taşınma için belirtilen adrese gelir. Baştan sona bizim tarafımızdan yönetilecek olan operasyonda eşyalarınızın paketlenmesi, nakledilmesi ve yerleştirilmesi de yapılabilir.

Anahtar Teslim Taşınma Nedir?

Ev taşıma süreçlerinin vazgeçilmezi olan bazı ihtiyaçlar vardır. Yeni evin taşınma öncesinde temizletilmesi, bulaşık makinesi bağlantısı, aydınlatmaların takılması, anahtar kilidinin değiştirilmesi bunlar arasında yer alır. Her yeni evde lazım olacak bu ihtiyaçlar için eTaşın’dan “Anahtar Teslim Taşınma” hizmeti alabilirsiniz. Bu sayede evinizi taşınmadan bir gün önce temizletebilir, taşındığınız gün ise su tesisatçısı, elektrik tesisatçısı, çilingir ihtiyaçlarınızı temin edebiliriz.

eTaşın’dan Başka Hizmetler Alabilir Miyim?

Kadıköy, Beşiktaş ya da Kadıköye- Beşiktaş evden eve nakliyat hizmetinin dışında parça eşya taşıma ve ofis taşıma hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Neden eTaşın’ı Tercih Etmeliyim?

Güvenilir ve profesyonel hizmet alabileceğiniz, herhangi bir sorun durumunda haklarınızın güvencede olduğunu bileceğiniz için eTaşın ile çalışmalısınız. Bununla birlikte eşyalarınızın zarar görmemesi, amatör ya da kötü niyetli kişilerin sebep olacağı manevi zarardan kaçınmanız için de eTaşın çok daha güvenli bir seçenek oluşturur.

Siz de alanında uzman olan eTaşın’dan hizmet alarak hemen taşının, yeni evinizin tadını çıkarın.

 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.