eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat firması olarak sizlere en iyi ev taşıma hizmeti yapıyor ve temiz nakliye sigortalı Kadıköy evden eve taşımacılık sağlıyoruz.

İstanbul’un en gözde yerleşim merkezlerinden biri olan Kadıköy’de Acıbadem, Erenköy, Caddebostan, Göztepe gibi pek çok semt bulunmaktadır. Bu semtler arasındaki en yakın mesafe ya da en uzak mesafe fark etmeksizin evden eve nakliyat Kadıköy talebiniz için gerekli olan çözümü eTaşın üzerinden bulabilirsiniz.

eTaşın Ayrıcalıkları İle Taşınma Deneyimine Hazır Mısınız?

Kadıköy Erenköy'den Göztepe'ye, Bostancı’dan Acıbadem’e ya da Kadıköy’deki bir semtten herhangi bir başka yere taşınıyor olabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda, eTaşın üzerinden yalnızca nakliye hizmeti değil, diğer pek çok ek hizmetin de içinde olduğu paket bir çözüm ile bu süreci daha organize bir hale getirip, hem zamandan hem paradan tasarruf edebilirsiniz.

Kadıköy evden eve nakliye ihtiyacınız için ilk akla gelen taşımacılığın doğru yapılması gerekliliğidir. Bunun için eşyaları nasıl paketleyeceğinden nasıl taşıyacağına ve yerleştireceğine kadar her şeyi çok iyi bilen uzman bir ekibin ihtiyacı zaruridir..Fakat tüm ihtiyaçlar bunlarla sınırlı değildir. Yeni taşınılan evin temizliği, güvenlik için anahtar değişimi, çeşitli elektronik ihtiyaçlarınız için elektrik tesisatçısı ya da su tesisatçısı gibi ihtiyaçlarınızın olması da muhtemeldir. Bu nedenlerden ötürü bu detayların taşınma esnasında halledilmesi gerekir.

Evden eve nakliyat Kadıköy’de çok talebi olan bir hizmet kalemi olduğundan,"etasin.com", bu ihtiyaçlarınız doğrultusunda talep edeceğiniz ek hizmetler konusunda sizin aramanıza gerek kalmadan sizin için doğru hizmeti verecek olan kişiyi bulur. Böylelikle taşınma sürecindeki en önemli operasyonlar için olduğu gibi daha küçük detaylar için de yorulmanıza gerek kalmaz.

eTaşın İle Taşınmak Hızlı ve Çok Kolay

eTaşın.com'a giriş yaptığınızda sizden alacağımız bazı bilgiler doğrultusunda sizin için en ideal olan firmalar müşteri temsilcimiz tarafından listelenir. Kadıköy evden eve taşımacılık için alacağımız lokasyon bilgileri, evinizin kaç metrekare olduğu, asansör olup olmadığı gibi sorulara bağlı olarak müşteri temsilcimizin seçtiği firmaların akabinde sizinle iletişime geçiyoruz.

Evden Eve Nakliyat Çözümleri eTaşın'da

Kadıköy evden eve nakliyat süreçlerinde sizler için kurumsal olarak profesyonel bir hizmet sunan eTaşın sayesinde fiyat araştırmasından yeni evinize taşınana kadar geçen her aşamada güvenilir bir hizmet alacak ve çok daha az zaman harcayacaksınız.

Ev taşıma işlemlerinin amatör şekilde gerçekleştirilmesi pek çok konuda sorun çıkarabilir. Planlanan zamanda operasyonun gerçekleşmemesi, taşıma sırasında eşyalarınızın zarar görmesi, hatta uzmanlık sahibi olmayan kişilerin kendilerine zarar vererek can güvenliğinin tehlikeye atılması gibi problemler bile yaşanabilir. Bu gibi riskler de düşünüldüğünde Kadıköy evden eve nakliyat ihtiyacınız için profesyonel bir tercih yapmak baştan son bütün sürecin sorunsuz olmasını sağlar.

eTaşın Parça Eşya Taşıma Hizmeti Sunmaktadır

eTaşın olarak yalnızca ev taşıma hizmeti ile müşterilerimize yardımcı olmuyoruz. Daha yoğun olarak talep edilen bu hizmetin yanı sıra parça eşya taşıma ile de profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Bütün evin değil de sadece belli başlı eşyaların nakliyesi için arayışta olduğunuz zaman da eTaşın’dan hizmet alabilirsiniz. Bu alanda belli bir planlama ile çalıştığımız, parça eşya taşıma ihtiyacı olan farklı müşterilerimizi lokasyon bazlı olarak tek bir nakliyede buluşturduğumuz için sadece birkaç eşya için bulacağınız bir nakliye aracından daha maliyetli ve güvenilir bir yol sunmuş oluyoruz.

Ofis Taşıma İhtiyaçları

eTaşın iş dünyası için de hizmetler sunuyor. Ofis taşıma ihtiyaçları için de ayrıca hizmet verebiliyoruz. Çok daha fazla hassas eşyanın yer alabildiği, kaybolmasının büyük sorun teşkil edeceği dökümanların bulunduğu ofislerin taşınması için de uzman ekiplerimiz ile profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Bu sayede bilgisayarlar, dosyalar, ofis mobilyaları gibi eşyaların hepsinin güvenilir bir şekilde eski yerinizden yeni ofisinize nakledilmesini sağlıyoruz.

Taşınma işlemlerinin hepsi eşya taşımaların yanı sıra uygun bir nakliye hizmetini de gerekli kılıyor. Eşyaların zarar görmeyeceği şekilde yerleştirilmesi araçların hacimleriyle de oldukça ilgili. Bu konuda da yine ister ev taşıma ister ofis taşıma olsun size uygun olan araçlarla taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede eşyalarınızın yol boyunca devrilmesi ya da sıkışıklık yüzünden hasar görmesi söz konusu olmuyor.

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.