eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?

Güvenilir nakliye modeli ve ek hizmetlerimizle taşınmak artık çok kolay.

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Kadıköy Ev Taşıma

Kadıköy’de Nakliye Çözümleri

eTaşın olarak bugüne kadar Kadıköy’de de pek çok mutlu müşterimiz bulunur. Genellikle çok yorucu ve pek çok problemin çıkması muhtemel olan taşınma süreçlerinize, sizin için güvenilir ve kapsamlı çözümler sunuyoruz. eTaşın.com üzerinden alacağınız nakliye hizmetinde Kadıköy’ün neresi olduğu fark etmeksizin iyi bir hizmet almanız mümkündür.

İstanbul’un en eski yerleşim yerlerden biri olan Kadıköy’de Acıbadem, Suadiye, Caddebostan, Kozyatağı gibi pek çok semt bulunuyor. Bu semtler arasındaki en yakın mesafe için de en uzak mesafe için de Kadıköy’de nakliye ihtiyacınız için gerekli olan çözümü eTaşın üzerinden bulabilirsiniz.

eTaşın Ayrıcalıkları

Kadıköy Erenköy’den Göztepe’ye, Bostancı’dan Acıbadem’e ya da Kadıköy’deki bir semtten herhangi bir başka yere taşınmanız fark etmeksizin eTaşın üzerinden yalnızca nakliye hizmeti değil, diğer pek çok ek hizmetin de içinde olduğu paket bir çözüm ile ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Kadıköy evden eve nakliyat ihtiyacınız için ilk akla gelen taşımacılığın yapılmasıdır. Bunun için eşyaları nasıl paketleyeceğinden nasıl taşıyacağına ve yerleştireceğine kadar her şeyi çok iyi bilen uzman bir ekibe ihtiyaç duyarsınız. Ancak bir taşınma için ihtiyacınız olan bununla sınırlı kalmaz. Yeni evin temizlenmesi, güvenlik için anahtarın değiştirilmesi, çeşitli elektronik ihtiyaçlarınız için elektrik tesisatçısı ya da su tesisatçısı gibi ihtiyaçlarınızın olması da muhtemeldir. Bu sebeple taşınırken tüm bu detayları da halletmeniz gerekir.

eTaşın.com sizin için tüm bu hizmetleri de temin eder. İhtiyaçlarınız doğrultusunda talep edeceğiniz ek hizmetler konusunda sizin aramanıza gerek kalmadan sizin için doğru hizmeti verecek olan kişiyi bulur. Böylelikle taşınma sürecindeki en önemli operasyonlar için olduğu gibi daha küçük detaylar için de yorulmanıza gerek kalmaz.

Hızlı ve Çok Kolay

eTaşın.com’a giriş yaptığınızda sizden alacağımız bazı bilgiler doğrultusunda sizin için en ideal olan firmalar müşteri temsilcimiz tarafından listelenir. Kadıköy’de evden eve nakliyat için alacağımız lokasyon bilgileri, evinizin kaç metrekare olduğu, asansör olup olmadığı gibi sorulara bağlı olarak müşteri temsilcimizin seçtiği firmaların akabinde sizinle iletişime geçiyoruz.

Müşteri temsilcimizin sunacağı çözüm önerileri ve bütçe doğrultusunda yine sizinle birlikte taşınmak için takvim planlamasını en ince detayına kadar yapıyoruz. Almak istediğiniz ek hizmetleri de bu plana dahil ederek kararlaştırılan zamanda Kadıköy nakliye firması ihtiyacınızı eTaşın güvenilirliği ile karşılıyoruz. Siz de hemen eTaşın.com üzerinden bütçe teklifi alabilirsiniz. 

Evden Eve Nakliyat Çözümleri eTaşın’da

Kadıköy evden eve nakliyat süreçlerinde sizler için kurumsal olarak profesyonel bir hizmet sunan eTaşın sayesinde fiyat araştırmasından yeni evinize taşınana kadar geçen her aşamada güvenilir bir hizmet alacak ve çok daha az zaman harcayacaksınız.

Ev taşıma işlemlerinin amatör şekilde gerçekleştirilmesi pek çok konuda sorun çıkarabilir. Planlanan zamanda operasyonun gerçekleşmemesi, taşıma sırasında eşyalarınızın zarar görmesi, hatta uzmanlık sahibi olmayan kişilerin kendilerine zarar vererek can güvenliğinin tehlikeye atılması gibi problemler bile yaşanabilir. Bu gibi riskler de düşünüldüğünde Kadıköy evden eve nakliyat ihtiyacınız için profesyonel bir tercih yapmak baştan son bütün sürecin sorunsuz olmasını sağlar.

eTaşın Parça Eşya Taşıma Hizmeti

eTaşın olarak yalnızca ev taşıma hizmeti ile müşterilerimize yardımcı olmuyoruz. Daha yoğun olarak talep edilen bu hizmetin yanı sıra parça eşya taşıma ile de profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Bütün evin değil de sadece belli başlı eşyaların nakliyesi için arayışta olduğunuz zaman da eTaşın’dan hizmet alabilirsiniz. Bu alanda belli bir planlama ile çalıştığımız, parça eşya taşıma ihtiyacı olan farklı müşterilerimizi lokasyon bazlı olarak tek bir nakliyede buluşturduğumuz için sadece birkaç eşya için bulacağınız bir nakliye aracından daha maliyetli ve güvenilir bir yol sunmuş oluyoruz.

Ofis Taşıma İhtiyaçları

eTaşın iş dünyası için de hizmetlerini sunuyor. Ofis taşıma ihtiyaçları için de ayrıca hizmet verebiliyoruz. Çok daha fazla hassas eşyanın yer alabildiği, kaybolmasının büyük sorun teşkil edeceği dökümanların bulunduğu ofislerin taşınması için de uzman ekiplerimiz ile profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Bu sayede bilgisayarlar, dosyalar, ofis mobilyaları gibi eşyaların hepsinin güvenilir bir şekilde eski yerinizden yeni ofisinize nakledilmesini sağlıyoruz.

Taşınma işlemlerinin hepsi eşya taşımaların yanı sıra uygun bir nakliye hizmetini de gerekli kılıyor. Eşyaların zarar görmeyeceği şekilde yerleştirilmesi araçların hacimleriyle de oldukça ilgili. Bu konuda da yine ister ev taşıma ister ofis taşıma olsun size uygun olan araçlarla taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede eşyalarınızın yol boyunca devrilmesi ya da sıkışıklık yüzünden hasar görmesi söz konusu olmuyor. 

eTaşın sayesinde sizin yorulmanıza gerek kalmadan, hiçbir şey planla mecburiyetiniz olmadan sizin için profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Bu sayede de dilerseniz ev taşıma dilerseniz parça eşya taşıma dilerseniz de ofis taşıma operasyonlarınızı kolaylıkla halledip size de keyfini sürmeyi bırakıyoruz. 

 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.

eTaşın Popüler Aramalar

Bakırköy Evden Eve NakliyatGaziosmanpaşa Evden Eve NakliyatBakırköy Beşiktaş Arası Evden Eve NakliyatEtimesgut Evden Eve NakliyatÜsküdar Evden Eve NakliyatBaşakşehir Evden Eve NakliyatÜmraniye Evden Eve NakliyatMaltepe Evden Eve NakliyatPendik Evden Eve NakliyatKüçükçekmece Evden Eve Nakliyatİzmir Evden Eve NakliyatKadıköy Evden Eve NakliyatBeylikdüzü Evden Eve NakliyatKartal Evden Eve NakliyatSarıyer Evden Eve NakliyatAtaşehir Evden Eve NakliyatBağcılar Evden Eve NakliyatEsenyurt Evden Eve NakliyatAvcılar Evden Eve NakliyatBahçelievler Evden Eve NakliyatBeyoğlu Evden Eve NakliyatÇekmeköy Evden Eve NakliyatBüyükçekmece Evden Eve NakliyatSancaktepe Evden Eve NakliyatBeşiktaş Kadıköy Arası Evden Eve NakliyatSilivri Evden Eve NakliyatŞişli Evden Eve NakliyatFatih Evden Eve NakliyatBeşiktaş Evden Eve NakliyatZeytinburnu Evden Eve NakliyatEyüp Evden Eve NakliyatTuzla Evden Eve NakliyatSultangazi Evden Eve NakliyatGüngören Evden Eve NakliyatBayraklı Evden Eve NakliyatEsenler Evden Eve NakliyatBalçova Evden Eve NakliyatBayrampaşa Evden Eve NakliyatBakırköy Sarıyer Arası Evden Eve NakliyatKadıköy Beşiktaş Arası Evden Eve NakliyatKağıthane Evden Eve NakliyatBeykoz Evden Eve NakliyatMenderes Evden Eve NakliyatMenemen Evden Eve NakliyatGaziemir Evden Eve NakliyatTorbalı Evden Eve NakliyatBakırköy Şişli Arası Evden Eve NakliyatBakırköy Maltepe Arası Evden Eve NakliyatBergama Evden Eve NakliyatNarlıdere Evden Eve NakliyatUrla Evden Eve NakliyatBakırköy Beyoğlu Arası Evden Eve NakliyatBakırköy Üsküdar Arası Evden Eve Nakliyatİstanbul Evden Eve NakliyatGüzelbahçe Evden Eve NakliyatAnkara Evden Eve NakliyatGebze Evden Eve NakliyatBursa Evden Eve NakliyatFoça Evden Eve Nakliyatİstanbul Ankara Arası Evden Eve Nakliyat