eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?

Güvenilir nakliye modeli ve ek hizmetlerimizle taşınmak artık çok kolay.

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy’de Nakliye Çözümleri

eTaşın olarak bugüne kadar Kadıköy’de de pek çok mutlu müşterimiz bulunur. Genellikle çok yorucu ve pek çok problemin çıkması muhtemel olan taşınma süreçlerinize, sizin için güvenilir ve kapsamlı çözümler sunuyoruz. eTaşın.com üzerinden alacağınız nakliye hizmetinde Kadıköy’ün neresi olduğu fark etmeksizin iyi bir hizmet almanız mümkündür.

İstanbul’un en eski yerleşim yerlerden biri olan Kadıköy’de Acıbadem, Suadiye, Caddebostan, Kozyatağı gibi pek çok semt bulunuyor. Bu semtler arasındaki en yakın mesafe için de en uzak mesafe için de Kadıköy’de nakliye ihtiyacınız için gerekli olan çözümü eTaşın üzerinden bulabilirsiniz.

 

eTaşın Ayrıcalıkları

Kadıköy Erenköy’den Göztepe’ye, Bostancı’dan Acıbadem’e ya da Kadıköy’deki bir semtten herhangi bir başka yere taşınmanız fark etmeksizin eTaşın üzerinden yalnızca nakliye hizmeti değil, diğer pek çok ek hizmetin de içinde olduğu paket bir çözüm ile ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Kadıköy evden eve nakliyat ihtiyacınız için ilk akla gelen taşımacılığın yapılmasıdır. Bunun için eşyaları nasıl paketleyeceğinden nasıl taşıyacağına ve yerleştireceğine kadar her şeyi çok iyi bilen uzman bir ekibe ihtiyaç duyarsınız. Ancak bir taşınma için ihtiyacınız olan bununla sınırlı kalmaz. Yeni evin temizlenmesi, güvenlik için anahtarın değiştirilmesi, çeşitli elektronik ihtiyaçlarınız için elektrik tesisatçısı ya da su tesisatçısı gibi ihtiyaçlarınızın olması da muhtemeldir. Bu sebeple taşınırken tüm bu detayları da halletmeniz gerekir.

eTaşın.com sizin için tüm bu hizmetleri de temin eder. İhtiyaçlarınız doğrultusunda talep edeceğiniz ek hizmetler konusunda sizin aramanıza gerek kalmadan sizin için doğru hizmeti verecek olan kişiyi bulur. Böylelikle taşınma sürecindeki en önemli operasyonlar için olduğu gibi daha küçük detaylar için de yorulmanıza gerek kalmaz.

 

Hızlı ve Çok Kolay

eTaşın.com’a giriş yaptığınızda sizden alacağımız bazı bilgiler doğrultusunda sizin için en ideal olan firmalar müşteri temsilcimiz tarafından listelenir. Kadıköy’de evden eve nakliyat için alacağımız lokasyon bilgileri, evinizin kaç metrekare olduğu, asansör olup olmadığı gibi sorulara bağlı olarak müşteri temsilcimizin seçtiği firmaların akabinde sizinle iletişime geçiyoruz.

Müşteri temsilcimizin sunacağı çözüm önerileri ve bütçe doğrultusunda yine sizinle birlikte taşınmak için takvim planlamasını en ince detayına kadar yapıyoruz. Almak istediğiniz ek hizmetleri de bu plana dahil ederek kararlaştırılan zamanda Kadıköy nakliye firması ihtiyacınızı eTaşın güvenilirliği ile karşılıyoruz. Siz de hemen eTaşın.com üzerinden bütçe teklifi alabilirsiniz. 
 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.