eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Kağıthane Ev Taşıma

Taşınmanın zorlu süreçlerinde kendinizi daha az yoracağınız şekilde ev taşıma işlerinizi halletmeniz mümkün. Ayrı ayrı nakliye firmalarına bakmaya, hepsinden fiyat almaya ve karşılaştırmaya yapmaya harcayacağınız vakit bile başlı başına büyük bir adım oluşturuyor.

Taşınma sürecinde tüm bunlarla vakit harcamak yerine çok daha kolay bir şekilde çözüme ulaşmak için eTaşın’ı tercih edebilirsiniz. eTaşın’ın bir nakliye platformu olarak verdiği hizmet sayesinde Kağıthane’den ya da İstanbul’un diğer semtlerinden rahatça taşınabilirsiniz.

eTaşın ile Taşınmak Çok Kolay

Taşınma işlemi sırasında eşyaların paketlenmesi için edinmeniz gereken malzemelerden eşyalarınızı taşımak için bulmanız gereken firmaya kadar pek çok basamak var. Tüm bunları daha kolay ve tek elden yönetebileceğiniz hizmet ise eTaşın’da.

İnternet sitemiz üzerinden nerede oturduğunuz, nereye taşınacağınız, ne zaman taşınacağınız, kaç metrekare eviniz olduğu, asansör bulunup bulunmadığı gibi bazı soruları cevaplayarak teklif talep edebilirsiniz. Size göndereceğimiz bütçeyi doğru belirlemek adına talep ettiğimiz bu soruların ardından eTaşın ekibi ihtiyaçlarınız üzerinde çalışmaya başlayacaktır. 

Alanında tecrübeli eksperler ihtiyaçlarınızın analizini yapar ve bu doğrultuda da bütçe çıkarır. İhtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak olan nakliyat firmasını bulmaktan, taşınma operasyonunun sorunsuz gitmesi için gerekli olan her detaya kadar tek tek süreci takip edecek şekilde planlama yapar. Eksperlerimizin yönlendirmesi sonucunda ise müşteri temsilcilerimiz bu bütçeyi size iletir ve onaylamanız halinde operasyonu başlatırız.

Hızlı ve Profesyonel Taşınma

Evden eve nakliyat için gerekli olan bütün adımları tamamlıyoruz. İster Çağlayan’dan Gültepe’ye isterseniz de Seyrantepe’den Hamidiye’ye taşınıyor olun bütün adımları kolaylıkla halledebilirsiniz. eTaşın’ın profesyonel ekipleri sayesinde eşyalarınızın paketlenmesinden taşınmasına, ulaştırılmasından yerleştirilmesine kadar her adımda işin uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Bunun dışında ise yeni evinizin temizliği, taşınma sırasında ihtiyacınız olabilecek elektrik ve su tesisatı ile çilingir gibi ihtiyaçlarınız için de eTaşın size çözüm sunabilir. Teklif isterken bu ek hizmetlerden de faydalanmak istediğinizi belirtmeniz halinde anahtar teslim taşınma işleminizi gerçekleştirebiliriz. Böylelikle de size sadece taşınmanın keyfini sürmek kalıyor.

Eşya taşıma derdi olmadan ister şehir içinde ister şehir dışında evden eve nakliyat hizmetleriniz için eTaşın’dan fiyat alabilirsiniz. Bu sayede şahsen yapmanız gerekenlere daha fazla vakit ayırabilir, yorulmadan ve zahmete girmeden taşınma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Siz de hemen Etaşın’dan teklif alın.

 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.